Şimdi Ara

Cift ekran kartı kullanıyorum sorunum war.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar forum hakkında pek bir bilgim yok. konuyu yanlıs yere acmıs olabilirim bir sorunum var yardım ederseniz sevinirim.

yaklasık bir hafta once bir sistem toplattım ve anakartı asus m4a785td-v evo. bu ana kartı secmemin sebebi crossfire ozelliği olmasıydı . bilgisayarıma isletim sistemim kurduktan sonra borad cdlerini yukledim . sıra ekran kartına geldi .sorunsuz bir sekilde onuda yukledim . ama gel gelelim aygıt yoneticisine girdiğimde ekran kartlarımdan birinin üzerinde bir ünlemcik görüyorum . kartlarımıın ikiside ati radeon hd 5670. ne yaptıysam halledemedim son care olarak buraya bas vurdum yardımlarınızı bekliyorum ...

• yok mu bilgisi olan arkadaslar bios tan yapıldığını falan duydum ama nasılyapıcam bi yardım edin yaa ...
  • kartlarınızı crossfire kablosu ile bagladınız mı? sadece slota mı taktınız...
  • bende ses kartı için problem oluyordu. biostan ses kartını iptal ettim. böylelikle anakarta taktığım ses kartını çalıştarabildim. Biosa gir yerini rahat bulursun anakart üzerindekini iptal et
  • tamam ya çözdüm sorunu driver güncel deilmiş . crassfire kablomda bağlı .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.