Şimdi Ara

Ciddi MSN Sorunum.Çözebilcek var mı :-(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ocagınıza düştüm... :-( Ben bilgisayarıma format attıktan sonra Live messenger 8.1 kurdum. Programı calsıtırınca bir yandan da sebebini bilmedigim bir sekilde download yapıyor.. :-( Yani modemden birseyler indiriyomsum gibi.( Windowsun otomatik guncellestimelrini format atıktan sonra nete baglanmadan kapattıgım halde ) Bu tamemen messengerı kurunca oluyo.. Bu download olayı msn'ı bir kurduktan sonra kapalıyken bile yapıyor. messengerı silsem bile yapıyor... taaaa ki sistem geri yukleme yapana kadar. Virüs falan diyecem ama butun bunları formatın hemen pesine yaptıgım halde yaşıyorum.Msn'yi kurmassam hicbir kendi kendine download olayı olmuyor.. Bir bakim dedim nereye kadar download edecek en son 47 megabayt olunca baglantıyı kestimm... İste boyle arakdaslar.. YORUMLARI OLAN VARSA cok merak edyiroum. MSN'YE Giremez oldum yaaa :-( bi careeeeee lutfen

• msn 8,1i kurma son sürümü ara nette onu kur.sizin sorun muhtemel msnin kendini güncellemesidir
  • Yardımın iicn cok tesekkurler arkadasım.. Dedigini yaptım msn 9'u kurdum. sorun cözüldü fakat msn'Deki hicbir arakdasım listemde gorunmuyor şu an... Nası yaniii .. herrkesi tek tek yeniden mi eklicem :-(
  • XP kullanıyorsanız aşağıdaki klasörlerin içeriğini boşaltın.

C:\Documents and Settings\KULLANICI\Contacts\Messenger email
    C:\Documents and Settings\KULLANICI\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger Email

Vista kullanıyorsanız aşağıdaki klasörlerin içeriğini boşaltın.

C:\Users\KULLANICI\Contacts\Messenger email
    C:\Users\KULLANICI\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Contacts\Messenger email
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.