Şimdi Ara

cidden bu auspexa kim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında oyuncuları kıskanıyodu oyuncu olmak istedi ama tutunamadı noobpexa koçluk yaptı Dp de işe yaramadı 0 katkısı vardı Bjk nin ligden düşmesine tuz biber oldu oyun bilgisi foruma yazdığı rehber kadar djhaksdhjkaslda yani unutmadan evet önemli bir Khazix kdası var ortada muazzam derecede iyi dashgjdajk ama leş ben olsam takıma çaycı bile yapmam belki muameleci yaparım yalamayı sever noobpexa

• quote:

Orijinalden alıntı: 3hree6ix5ive

Aslında oyuncuları kıskanıyodu oyuncu olmak istedi ama tutunamadı noobpexa koçluk yaptı Dp de işe yaramadı 0 katkısı vardı Bjk nin ligden düşmesine tuz biber oldu oyun bilgisi foruma yazdığı rehber kadar djhaksdhjkaslda yani unutmadan evet önemli bir Khazix kdası var ortada muazzam derecede iyi dashgjdajk ama leş ben olsam takıma çaycı bile yapmam belki muameleci yaparım yalamayı sever noobpexa

Birde dp maçında oynadığı wukong ss 'i var onu unutma

• Ben bu forumdaykende sevmezdim profesyonel olduktan sonrada sevmedim. Outpick olup rakibe metanın 4 op herosunu verip gelip burada outpick olmadığını söyleyen garip bir tipti. Henüz yanlış yaptığını kabul ettiğini görmedim ama gittiği her takımdan kovularak ve arkasından kötü konuşularak ayrıldı Oyuncu olarakta oynadığı 1-2 maçı hatırlıyorum 0 katkıyla ayaklı ward olarak geziyordu. Jungle oynayarak challenger olup benim mainim support diyerek kendisini zeitnota yamamaya çalışmasıda ayrı bir olaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Orijinalden alıntı: 3hree6ix5ive

Aslında oyuncuları kıskanıyodu oyuncu olmak istedi ama tutunamadı noobpexa koçluk yaptı Dp de işe yaramadı 0 katkısı vardı Bjk nin ligden düşmesine tuz biber oldu oyun bilgisi foruma yazdığı rehber kadar djhaksdhjkaslda yani unutmadan evet önemli bir Khazix kdası var ortada muazzam derecede iyi dashgjdajk ama leş ben olsam takıma çaycı bile yapmam belki muameleci yaparım yalamayı sever noobpexa

Birde dp maçında oynadığı wukong ss 'i var onu unutma
    Oyuncu olarak gayet başarılı denebilecek bir kariyeri var ge ile dpyi yenmişlerdi ve hwada da oynamıştı.Bu işe analist olarak başladı ve bununla yetinmeyip dp koçu oldu tbf şampiyonluğu yaşadı iwcde de iyiydi ancak bitmiş naru,crystal,rydle ile kazanamadık bu senede beşiktaşa geldiğinde takımın hali ortadaydı her hafta kadro değiştiren bir takımın başarılı olmasını beklemek zaten saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Ben bu forumdaykende sevmezdim profesyonel olduktan sonrada sevmedim. Outpick olup rakibe metanın 4 op herosunu verip gelip burada outpick olmadığını söyleyen garip bir tipti. Henüz yanlış yaptığını kabul ettiğini görmedim ama gittiği her takımdan kovularak ve arkasından kötü konuşularak ayrıldı Oyuncu olarakta oynadığı 1-2 maçı hatırlıyorum 0 katkıyla ayaklı ward olarak geziyordu. Jungle oynayarak challenger olup benim mainim support diyerek kendisini zeitnota yamamaya çalışmasıda ayrı bir olaydı
    yalamayı seven aykırı bir o kadarda gereksiz bi tip

• quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

yalamayı seven aykırı bir o kadarda gereksiz bi tip

Alıntıları Göster
    Forum hater ve low dolmuş :)
  • Allahina kadar flamerdir
  • JJimi kullanıcısına yanıt
    elwindin yayınına snipe atıp elwind kim ya diyen veled yazdı dhjkasdjkla
  • Lowuspexa
  • Jax mi oynuyordu sürekli forumda görüyorduk. Yoksa renekton mu oynuyordu, ya da renekton oynayan başka birisi miydi? Kafamda deli sorular konuyu terkediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

Jax mi oynuyordu sürekli forumda görüyorduk. Yoksa renekton mu oynuyordu, ya da renekton oynayan başka birisi miydi? Kafamda deli sorular konuyu terkediyorum.
    ağlayan bir low
    +999 tr koyunları burda hep keşke hepsi banlansa hiçbirşeyi araştırmayıp bilmeden sağdan soldan duyup buraya gelip yorum yapıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

ağlayan bir low

Alıntıları Göster
    Kendisi "Sucu Salih" olarak bilinir ortamlarda. Getir götür falan yapar. Ben demiyorum eski ev arkadaşları söyledi. :( Ha bir de gördüğüm kadarıyla Dp'den ayrılış şekli belliyken Dp galibiyeti üzerinden Hakan Baş'a sallamış kendisi. Yav bari Dp'nin başarısı üzerinden sallama, biraz yüzsüz bi arkadaş galiba...

Ps: Hater değilim, hakkında olumsuz eleştiri yapana "hater" damgası vuracak kadar "müridi" hiç değilim. <3 Popoya popo diyoruz olay bundan ibaret.

• kb824 K kullanıcısına yanıt
     cidden bu auspexa kim
  • Dpde elwind yuzunden koclugu birakmaya suruklendi asli da iyikide gitti lelouch takimi iyi boostladi tbfde auspexa etkisi yalan yani
  • Hater ve lowdan kastımda buydu işte
    yazık lan aileside bundan adam olcak diye sabahtan akşama kadar çalışıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKAM2

yazık lan aileside bundan adam olcak diye sabahtan akşama kadar çalışıyo.
    Thaldrinlerin bjk oldugu donem galiba analistleriydi , tbfde ne hikmetse dpye geçti nardeus pasaporttan dolayı 1 gün önce gelmıstı hazırlıksızlardı felan diye hatırlıyorum.

narunun grompa öldüğü tbf değil miydi bu olay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Thaldrinlerin bjk oldugu donem galiba analistleriydi , tbfde ne hikmetse dpye geçti nardeus pasaporttan dolayı 1 gün önce gelmıstı hazırlıksızlardı felan diye hatırlıyorum.

narunun grompa öldüğü tbf değil miydi bu olay?

Alıntıları Göster
    gençler biraz ağır konuşmuşsunuz gibi geldi bana. Sakin olun herşey klavye tuşlarına basarak bu kadar kolay olmamalı.
  • Şuan babamın şirketinde ona yardımcı oluyorum. Seni mi gerdi? Oyunuda fazla oynamıyorum bu aralar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.