Şimdi Ara

CHP'den gelen boş mesaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl iyi cevap vermiş miyim? Ama mesaj gitmedi, cevap alma kapalı. Yiyecekleri küfürleri hesaba katıp böyle bir yola başvurmuş olabilirler.

CHP'den gelen boş mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Trump -- 19 Ekim 2023; 19:28:4 >

• engelle geç
  • Aynen. Bu salakça mesaj bana da gelmişti sabah. Senin yazdığının daha okkalısını yazacaktım da mesaj gönderilemiyordu. Sen nasıl yazıp gönderebildin anlamadım.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Gönderememişim. Bir süre sonra gitmedi diye bildirim geldi. :|

• Donald Trump kullanıcısına yanıt

Bende direkt olarak gönderilemiyor. Baştan mesaj yaz butonu yok yani. Yanıt verebileceğin mesaj oldu mu bu buton var değilse bu buton yok zaten orada uyarıyor mesaj gönderemezsiniz diye. Çok güzel giydirecektim de işte teknolojik önlemlere takıldık.

• Bu saçma sapan mesajı alan var mı diye etrafta sordum tek Anneme atmışlar.

Numarasını nerden bulmuşlarsa.

Yanlış yaptıklarını onlarda bildiği için savunma modunda takılıyorlar.

Not: Bu arada doğru söyleseler veya söylediklerinin bir mantığı olsa içim yanmayacak. Neyin ne olduğunu bilip insanları saf aptal yerine koyup kendilerini çok akıllı sanmaları rahatsız ediyor insanı işte. Daha önce aynı madde varken 7-8 kere evet verip. HDP'ye selam çakacan şirin görünecen diye yaptıklarını görmüyor halk sanıyorlar.

CHP&amp;#39;den gelen boş mesaj
    CHP&amp;#39;den gelen boş mesajonedio
    CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Vatandaşların Telefonuna 'Tezkere' Mesajı! 'Kabul Etmiyorum'
    https://onedio.com/haber/chp-lideri-kilicdaroglu-ndan-vatandaslarin-telefonuna-tezkere-mesaji-kabul-etmiyorum-1179655

• Kemal dede bu mesajı seçimden önce gönderecekti. Parti bitmiş, herkes gitmiş, dava düşmüş, konu kapanmışken bu mesajda yazılanların hiçbir halet-i ruhiyesi kalmamıştır.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

O daha iyiymiş, bana boşuna zaman kaybettirdi. Zaten yarısını okuyarak zaman kaybetmişim, bir de cevap yazcam diye kaybettim. CHP&amp;#39;den gelen boş mesaj 

• Seçim dönemi yapaydın ya. Geçti borun pazarı. Neden böyle bir şey yaptı anlamadım gerçi. Yaptığı eylemi izah etme gereği duymuş.
  • Aslında madde sakıncalı ama gel elli ikiye anlat.
  • AK Parti değil AKP yazdığına göre CHPli yöneticiler (KK bile buna dahil) CHP'yi ele geçirmiş bir gruhun esiri....
  • Bana mesaj gelmediğine sevindim ilk defa :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.