Şimdi Ara

Chippin 100 TL Eski Hesaplara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
556
Cevap
57
Favori
53.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün hesaplarıma gelmiş migros ta falan geçiyor

Chippin 100 TL Eski Hesaplara

• Anılarım depreşti.

Üniversite son sınıftaydım. Macromarketten fiş toplamak için sabah akşam uğrardım.

En sonunda 1 adet iphone 7 128 gb almıştım.

Piyasada 3000 TL idi 😂

Bu bana çok diye kutuyu açmadım. Tam o sırada apple zam yaptı 3500 oldu. Bende 3300 e satmıştım.

Onun yerine de bir kendime birde anneme 2 adet xiaomi mi 5 alıp kalanı ile de okul harcını ödemiştim 😂

Bütün bunlarda 2017 de olmuştu hepi topu 6 sene önce. Sanki 60 yaşında dede gibi yazıyoruz.

Çok yazık…
    Migros kasa da yapamayanlar:

Alışveriş öncesi önce kasada görevliye Chippin ödemesi alıyormusunuz diye garantiye alın, ve sadece o kasa da o görevliye gidin. (çoğu bilmiyor)

Kasada ürünleri geçtikten sonra Chippin uygulamadaki kodu istiyor sizden. Onu verin.

Uygulamada alışveriş 200 tl yi geçmiş se 100 tl Chippin kutucuğu nu tıklayıp tanımlı kredi kartı ile ödüyorsunuz.

Hepsi bu, iyi alışverişler.
    jet kasada ürünleri geçirin ödemeye geç butonuna basınca ekranda seçenekler çıkıyor ordan chippini seçin. kodu girin yazacak.
    telefondaki uygulamasına girip ödeme yap diyorsunuz, bi kod veriyor o kodu kasaya girip ilerletince uygulamaya bilgiler geliyor.
    telefondaki uygulamada 100 lirayı seçmeyi unutmadan işlemi tamamla deyince kasa fişi kesmeye başlıyor.

kasiyere E-CÜZDAN seçeceksiniz dedim: öyle bir menü yok dedi

ama sonrasında baktım olmayacak 0850 chippin müşteri hizmetlerini aradım

karşıma çıkan temsilciye Migrosta kasiyer nasıl ödeme alacak,

hangi tuşa neye basacak diye hemen sordum bilgilendim

özetle kısacası: Migros kasiyeri önce önündeki kasa panelinden 10 numaraya basacak

@Magnum44 arkadaşımızın da dediği gibi E-CÜZDAN yazılı sekme çıkacak ona da basınca CHIPPIN ile ödeme gelecek

bu şekilde chippin üyesi telefonundaki chippin uygulamadan ÖDEME YAP ile masterpass ile kaydettiğin kartlardan birini seçip tabi 100 chippuanı da seçmeyi unutmadan ödemeyi gerçekleştirecek

fakat ben bunları yaptım yaptırdım ama o dar vakitte nasip olmadı Migrostan ürünleri alamadım: son aşamada kayıtlı telefona 3D doğrulama kodu geç geldiğinden ve zaman aşımı oluştuğundan ödemeyi 3D altı rakam da şifre girerek yaptığım halde ürünleri malesef hiçbirini alamadan döndüm belkide chippin uygulamadan belki de cep interneti çekmediği gelip gittiği için belki de migros sistemlerinden kaynaklı(ki kabahat migrosundur) son aşamada chippin logosu döndü döndü ve dondu kaldı ve mağaza kapanış saatiydi iptal etmek zorunda kaldım(moral bozukluğu)

eve yola çıktım aradan 45 dakiaka geçtikten sonra 100 chippuanım ve ödeme yaptığım banka kartına ödediğim tüm para iade edildi işlem chippin merkezden onay alamayınca 100 cp puan iade otomatik olmuş yine tlf aradığım sırada bunu öğrendim. migrosta kötü bir tecrübe ettik ama yarına yine bi bakacağız malum x2 moneyli ürünler kazanmada da son gün.

@Magnum44 ve diğer yardımcı ilgili arkadaşlara da teşekkür ederim.

VELHASIL : chippin çok pratik bir ödeme yöntemi değil ona bas buna bas kart mastercarda kayıtlı olacak seçecen cp puanın varsa asla unutmayacan sonra 3D ile internetten alışveriş yapar gibi uzatta uzat kasanın işlem süresi içinde çok hızlı olman lazım internetinde hızlı ve çeken yerde olması lazım Migros kasları da artık modernize olması çok daha lazım.

Dün bölgemdeki en küçük Migros'a gittim. Chippin geçip geçmediğini sordum. Geçtiğini söyleyince 300 üzeri alışveriş yaptım. Ödeme yap dedim. Kodu söyledim, kasiyer kodu girince beni ödeme sayfasına yönlendirdi. Üst taraftaki 100 tl ediyeyi kullanı işaretledim ve masterpass'a ekli kartlarından ödemeyi yaptım. World pay ile de yapılabiliyor. Çok basit aslında.

• Sms gelmiş ama hesapta yok
  • Uygulama açılmıyor 😂 14 pro sorun yaşayan var mı?
  • Aynen açılmıyor uygulama android
  • Eyv hocam sağol. Haber vermesen yüklü bile değildi.
  • Sakın en eski hesap 5 TL var hesapta.
  • şu an uygulama çalışmıyor

• Opette geçiyomu bu
  • AQUİFERS A kullanıcısına yanıt
    Sms geldikten biraz sonra bakmıştım yoktu şimdi görünüyor bende.
  • horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Sktsi ne zamana hocam yazar misin
    girince bu tür kampanyalari vermiyor bana 3 4 seferdir sms gelmişti bakmadım bulunduğum yerde carrefoursa olmayınca kullanmazsam vermez diye 😏

SANA ÖZEL, 25 TL EK CHIPPIN! Chippin Market'ten alışveriş yap, ilk alışverişine özel tüm kampanya ve indirimlere ek 25 TL Chippin kazan! Hemen alışverişe başla, fırsatı kaçırma!https://www.chippin.com/ SMS almak istemiyorsan CHIPPIN yazıp 5653'e ücretsiz SMS gönderebilirsin. Chippin CM 08505029585. Mersis no: 0820020546600014 B001

Bu kampanya sana özel! 100 TL ve üzeri ödemende, 50 TL Chippin hediye. Detaylar için tıklayınhttps://www.chippin.com/kampanya/ZN1QQRCM SMS almak istemiyorsan CHIPPIN yazıp 5653'e ücretsiz SMS gönderebilirsin. Chippin CM 08505029585. Mersis no: 0820020546600014 B002

Bu kampanya sana özel! 100 TL ve üzeri ödemende, 50 TL Chippin hediye. Detaylar için tıklayınhttps://www.chippin.com/kampanya/ZN1QQRCM SMS almak istemiyorsan CHIPPIN yazıp 5653'e ücretsiz SMS gönderebilirsin. Chippin CM 08505029585. Mersis no: 0820020546600014 B002

• 31 temmuz.

Opet hariç yazıyor @calculus07
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Bana da gelmiş. Pek işe yarayan uygulama olmadığı için kayıtlı olduğunu bile unutmuşum. xD

• horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt

Teşekkrler

• Biz de eskiyiz ama bizi boş geçmişler.
  • Uygulamada bildirimlerde var içinde yok
  • guzelmis 200uzeri opet hariç kullaniliyor 3ay süreli uygulama güncelle deyince geldi
  • Teşekkürler gelmiş 🤲
  • Online olarak kullanılabilir neresi var
  • Karaelf1 kullanıcısına yanıt
    carrefursa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.