Şimdi Ara

Chevrolet Cruze alındı. (1000 km. incelemem) SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
5.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

Duruşu, görüntüsü çok güzel bir araç, heybetli :)

Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın..

Yalnız dikkatimi çekti flaşör butonunun olduğu bölge soyulmuş mu ne olmuş?

Kameranin azizligi neden oyle cekti anlayamadim bazi noktalarda(koltuklari cekerken) sanki leke varmis gibi cikmis anlam veremedim. Soyulma yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

Güle güle kullanın çok yakışıklı bir araç fiyatıda çok iyi. ANCAK yılda 20 bin km için 9 litre ortalama tüketim (hadi diyelim 8.5 a düştü.) çok yüksek . Yılda 8 bin tl yakıta vericeksiniz. ( 8.5 litreden 4.72 lt fiyatı ile) Ben aynı yolu 4 bin tl ye gidiyorum (4.8 litre 4.14 litre fiyatı ) hemde istanbulda.

4 yilda yılda 4 bin tl farktan 16 bin tl çöpe gidicek. Hayır değecek bir motor olsa tamam ama 1.6 atmosferik için 16 bin tl fark korkunç. 1.5 dci clio falan alırdım ben olsam. Performans olarak pek fark olmıycaktır. (ağırlık farkı)

Acikcasi kucuk bir aractan inmisken tekrar kucuk bir arac istemedik durusuyla gidisiyle yola hakim olmak ve ayaklarin zemine tam oturmasini istedik.

Uzun vadede en azindan psikolojik acidan garantiyi bitirene kadar benzinli kullanip sonradan lpg dusunebilirim. Hem su subap erie sorunu hakkinda yeterli bilgiyi toplamam gerekiyor bu islemden once kafami rahatlatmak icinundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayacan -- 26 Mayıs 2013; 9:50:15 >

• Bende yaklaşık 3 aydır aynı modelin saten gri rengini kullanıyorum şu an 7 bin km oldu. Hiçbir sıkıntım yok fakat iyiki lpg taktırmışım diyorum Ankara şehir içi trafiğinde 0.25 kuruş yakıyorum. LPG tavsiye ederim.
  • Herkese iyi dilekleri icin cok tesekkur ederim arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: korner12

Bende yaklaşık 3 aydır aynı modelin saten gri rengini kullanıyorum şu an 7 bin km oldu. Hiçbir sıkıntım yok fakat iyiki lpg taktırmışım diyorum Ankara şehir içi trafiğinde 0.25 kuruş yakıyorum. LPG tavsiye ederim.

Size bugun icinde lpg ile ilgili ozelden ulasacagim :)

• Sinifinin en yakisikli araclarindan biri donanim ve yol tutusu konusunda iddali bir otomobil Chevrolet turkiyede piyasasini artirrdiginda bu fiyatlara bu araclari verecegini hic sanmiyorum :) fiyat gercekten cok iyi ;)

Hayirli olsun Alllah kaza bela vermesin.

• Hayırlı olsun, güle güle binin.
  • 2013 model mi araç ?

• belirli bir kmden sonra 4.75 tlden benzin almaya dayanamayacak direkt lpgcide solugu alacaksın.
  • Getz den sonra iyi bir seçim ama bence tüp düşünün..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

2013 model mi araç ?

@Source

Arac 2012 model. 2013 ellerinde yoktu. B sinifi aveo hangi paket bilmiyorum galeride gezerken gordum 39900 fiyat etiketi vardi, soz soylemeden uzaklastim..

• Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Elinize sağlık, inceleme çok güzel, ayrıntı dolu inceleme olmuş.
  • Piyasaya ciktigindan itibaren saygi duydugum ve cok begendigim bir model.

Güzel günlerde kullanin
  • güle güle kullan.. ama lpg'yi biran önce taktır...
  • hayırlı olsun aracınız, aracın eksi yanlarınıda tarafsız bir şekilde anlattığınız için, yaptığınız inceleme bu aracı alacaklar için faydalı olacaktır bu arada orası uludağ üniversitesi mi ?
  • güzel bir yazı olmuş teşekkürler, aracınızda hayırlı olsun. Her onar bin km'de konuyu güncellerseniz ve yorumlarınızı yazarsanız mutlu oluruz.
  • hayırlı olsun aracınız. iyi günlerde kazasız belasız kullanırsınız insallah. bende chevroletciyim hatta benimki en dandiklerinden kalos. oldukcada memnunum ama. bir dahaki araba adaylarimdandir cruzeda.

• quote:

Orijinalden alıntı: freezy16

hayırlı olsun aracınız, aracın eksi yanlarınıda tarafsız bir şekilde anlattığınız için, yaptığınız inceleme bu aracı alacaklar için faydalı olacaktır bu arada orası uludağ üniversitesi mi ?

Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim, evet Uludag Universitesi. :)

• Şimdiye kadar okuduğum en objektif ve bence en faydalı Cruze değerlendirmesi. Ayrıca merak ettiğim detaylara da değinmişsiniz. Fotoğraflarla desteklemeniz de görselliği arttırmış.

Emeğiniz için teşekkürler..
  • İlgilenen arkadaşlar için çok aydınlatıcı olmuş.Kazasız belasız binmen dileğiyle .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.