Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1926. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.531.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19241925192619271928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk aracinizla kilometremi boyle giderse neredeyse ayni olacak gibi. Mondeo duruyormuu hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Ilk aracinizla kilometremi boyle giderse neredeyse ayni olacak gibi. Mondeo duruyormuu hala

Mondeo yerine 5-6 aydır imzamdaki CivicHB var.
  • quote:

Aranizda en az yapan benim sanirim. :) 16.5 ayda 13500 km. Ayda ortalama 820 km yapiyor ama yazin normale gore daha fazla yol yaparak yillik 11000 km ye ulasacagimi dusunuyorum

Bizim araç Haziran 2012'de alındı. Ve şu anda yaklaşık 17900 km'de. 3.seneyi dolduracak nasipse bu haziranda.

Aslında bir akrabamızın İzmir'de işi olduğundan dolayı son 2 ayda yaklaşık 2000 km eklendi, yoksa 15000 km.civarında idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shintai

quote:

Aranizda en az yapan benim sanirim. :) 16.5 ayda 13500 km. Ayda ortalama 820 km yapiyor ama yazin normale gore daha fazla yol yaparak yillik 11000 km ye ulasacagimi dusunuyorum

Bizim araç Haziran 2012'de alındı. Ve şu anda yaklaşık 17900 km'de. 3.seneyi dolduracak nasipse bu haziranda.

Aslında bir akrabamızın İzmir'de işi olduğundan dolayı son 2 ayda yaklaşık 2000 km eklendi, yoksa 15000 km.civarında idi.

Senin araç neredeyse km yapmamış. Tam 2. elde alınacak araba.
  • shintai kullanıcısına yanıt
    Satiliga cikarsaniz kilometresine kolay kolay inanamazlar.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Sıfır kokusu bile duruyor gibi sanki.

Biraz da ben kullanmak istemiyorum fazla çünkü gittiğim yerler genelde toplu taşıma ile sakince ulaşabildiğim yerler ve araç trafiğinin stresiyle uğraşmak istemiyorum.

Artık alacak olan kişi takar LPG'sini keyfini çıkarır.
  • discrepancy kullanıcısına yanıt
    Mayıs ayında ilk muayenesine girmişti, artık o kayıtlardan veya servis kayıtlarından kontrol etsinler derim ben de. Ama az kilometre yapmış veya düzgün kullanılmış araç kendini belli eder. Sadece görünüşü ile değil, sürüşü ile de anlaşılır.

Edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shintai -- 19 Mayıs 2015; 23:18:36 >
  • Bolumun yillik rekoru bende galiba. 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuburhan T kullanıcısına yanıt
    lovato yada landi renzo diyebilirim. yağlama sistemine gerek yok çok bir faydası olmuyormuş işi bilenlerin dediğine göre
  • supremum01 kullanıcısına yanıt
    Yilda 20 bini geciyorsan sendedir

Agustosta 112 bin olacak kismetse. Tam 6 yil olacak. 5 ayi askerlik, istirahat. Yillik ortalamam tam 20 bin. Uzun sureli lpg kullanimi buyuk kar getirdi. Alemin en uyumsuz motoruna denk gelmisim o ayri :) deneyim, bilgi sahibi etti beni. Bu aractan sonra benim icin lpg=toyota! Bi surpriz olmazsa tabi; temiz bir sport plus otomatik almazsam mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 20 Mayıs 2015; 17:33:33 >
  • 1000-1200 devir arasinda ozellikle klima aciksa yani motora yuk binince, birinci ve ikinci viteslerde daha cok olmak kaydiyla bir otme sesi geliyor. Cok yuk binmedigi zamanlar girlama sesi geliyor. Yani sesleri bu sekilde tarif edebiliyorum. Ustamla dinledik, v kayisi gergi bilyasindan suphelendi. 350 tl fiyat verdi. Fakat internette bakiyorum 15 tl gibi bir fiyat cikiyor karsima. Diger araclar icin uretilenlere bakiyorum, 150-200 liralari buluyor fiyat. Ustamin bahsettigi parca bu degil mi?

http://www.opelgm.com/Opel-Cruze-16-Benzinli-Motor-V-Kayis-Gergi-Bilyasi,PR-7300.html

Orijinal parca degil ama 350 nere bu nere? Bu parca ile ilgili tecrubesi olan var midir?

Bu bahsettigim sesi triger ya da trigerin rulmani yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Yilda 20 bini geciyorsan sendedir

Agustosta 112 bin olacak kismetse. Tam 6 yil olacak. 5 ayi askerlik, istirahat. Yillik ortalamam tam 20 bin. Uzun sureli lpg kullanimi buyuk kar getirdi. Alemin en uyumsuz motoruna denk gelmisim o ayri :) deneyim, bilgi sahibi etti beni. Bu aractan sonra benim icin lpg=toyota! Bi surpriz olmazsa tabi; temiz bir sport plus otomatik almazsam mesela

Hocam Toyota diyon ama o da sonuçta yakıyor subablari risk hepsinde var yani

• Hadiiii kullanıcısına yanıt
    Dogrusun belki ama ben ne zaman subap lafi isitsem pesinden opel geliyor.

• 2012 cruze lt araç aldım dizel. bu meretin teybi mp3 çalıyormu? ona göre cd hazırlayacağım. araba uzakta 6 kat in çık yapmaya erindim. asansör bozuk bi yardım edin bu garibana
  • supremum01 kullanıcısına yanıt
    hocam benimde az değil, 20 ay oldu 30700 km aslında daha fazla olacaktı ama işe servisle gitmeye başladım ve uçak korkumu yenerek uçağa bindim bir kaç defa uzun yol yapmak yerine :) 7 binde lpg taktırdım çok memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruze2013sport -- 20 Mayıs 2015; 22:15:20 >
  • Bende 2011 var çalıyor ama dvd olarak çektiğim çalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuburhan

Bende 2011 var çalıyor ama dvd olarak çektiğim çalmadı.

CD çaların DVD okumaması normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PULAT

2012 cruze lt araç aldım dizel. bu meretin teybi mp3 çalıyormu? ona göre cd hazırlayacağım. araba uzakta 6 kat in çık yapmaya erindim. asansör bozuk bi yardım edin bu garibana

Veri cd'si olarak atacaksınız. İyi kalite ses için 320kpbs olan dosyalar indirin.
  • Cruze'un (örn. 2011) mevcut ses sistemi yeterli ama mükemmel değil. Bu tarz mp3 CD'leri hazırlanırken bir çok kişi youtube üzerindeki videoları indirip mp3'e dönüştürüyor veya bu işi onlar farketmese de mp3 indirme siteleri arka planda yapıyor. Zaten mp3 bir ses sıkıştırma teknolojisi. Yani kayıplı bir olay. Bir de kalitesiz, düşük kbps'li mp3 dosyalarıyla müzik keyfi daha da azalıyor. Önerildiği gibi kaliteli müzik dosyaları daha fazla keyif verecektir. (Harici bir multimedia cihazıyla araçtaki hoparlörlerin daha iyi ses verdiğini de belirtmeliyim)

• Allah ın izniyle bende 2011 ls plus alarak aranıza katıldım panther abinin çok değerli yardım fikir önerileriyle listeye eklerseniz sevinirim herkese iyi forumlar kazasız belasız sürüşler 🎊🎉🎊

• 
Sayfa: önceki 19241925192619271928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.