Şimdi Ara

Chevrolet Aveo - Peugeot 207 - Fiat - Linea ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

30-35 bin tl arası bütcem var sizce Chevrolet Aveo - Peugeot 207 - Fiat - Linea hangisini almak daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo41 -- 12 Ekim 2017; 12:44:20 >

• Aveo ve linea öne çıkar gibi
  • Dizel Linea bu fiyatlarda tek geçerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aveo kesinlikle LT veya LTZ donanım tercih edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri ülkemiz piyasından çekilmiş diğeride odun gibi araba, Peugeot 207 öne çıkar şu tabloda
  • Aveo gerçekten hosuma gidiyor fakat türkiyeden cekılmesı nasıl sorunları beraberınde getirir bilemiyorum.
  • Peugeot 207 incelemesi yapmıştım bir okumanızı tavsiye ederim. Aklınızda soru işareti varsa bana ulaşın.

https://forum.donanimhaber.com/peugeot-207-incelemesi-3-3lt-100km--78970835
  • 35 e taş gibi en iyi cruze ler var 2011-12 falan dışı seni içi seni yakar 11-12 lt yakıyor şehir içi benzin ucuz olsa alınır
    yakıt tasarrufu için linea ideal gibi, piyasasıda var çabuk satılır
    aveolar hakkında fikrim yok chevrolet ten uzak durulmalı gibi bi intiba neden bilmiyorum ama bence güzel arabarı var

ben olsam 207 alırdım ya da 2008 2009 model 308
    belki pejo yu 10 gün geç satarsın linea ya göre, ama satılır her türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: UGUR1987

35 e taş gibi en iyi cruze ler var 2011-12 falan dışı seni içi seni yakar 11-12 lt yakıyor şehir içi benzin ucuz olsa alınır
    aveolar hakkında fikrim yok chevrolet ten uzak durulmalı gibi bi intiba neden bilmiyorum ama bence güzel arabarı var

Aveo hosuma gidiyor ama parça olayı ileride nasıl olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo41

quote:

Orijinalden alıntı: UGUR1987

35 e taş gibi en iyi cruze ler var 2011-12 falan dışı seni içi seni yakar 11-12 lt yakıyor şehir içi benzin ucuz olsa alınır

Aveo hosuma gidiyor ama parça olayı ileride nasıl olur ?

Yirmi yıllık Daewoo'lar nasıl yürüyorsa onlar da öyle yürür üstad, GM zaten bir çok parça ortak.Yaz başında düşük km Aveo LT 1.4 aldık boyasız. 31,250'ye alınacak en iyi araçlardan biri.

• makyajlı dynamic 1.6 hdi 207 bulunursa içinden geçer ikisininde
  • TaKo41 kullanıcısına yanıt
    Gecen araba hararet yapıyordu hortum patladı küçük t boru gibi bişi var içinde kırılmış su fıskırıyordu.. en az 10 yıllık boru dandik plastik.. bi ford servisi var götürdüm maslak oto sanayide
    baktı çıkardı bu kırlmış dedi ordan bi t getirdi metal taktı fiesta parçasıymıs benımki pejo orjinal taktırsam yine plastik takacak oldumu daha iyi oldu
    parça her türlü bulunur beğendiğini al sadece satarken zorlanırsın
    bizde boyasız bakımsız hasar kayıtsız olsun adam hurda alır
    kaydı varsa boyalıysa pırıl pırıl arabayı almazlar
  • 2 hafta önce bu kararsızlığı abim yaşadı ve tercihini aveo'dan yana kullandı gayet memnun. Tek problem LT modelinde 75bg motor kullanılması. Aracın boş ağırlığı 1200 kg olduğu için biraz hantal kalabiliyor. 8 airbag, kol dayama, bluetooth vs. gayet dolu ve doyurucu bir araba. Linea dediğiniz arabada usb girişi aux girişi bile yok. Şu aşamada tercihiniz en iyi ihtimalle Chevrolet Aveo ya da Peugeot 207 olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A...O....

2 hafta önce bu kararsızlığı abim yaşadı ve tercihini aveo'dan yana kullandı gayet memnun. Tek problem LT modelinde 75bg motor kullanılması. Aracın boş ağırlığı 1200 kg olduğu için biraz hantal kalabiliyor. 8 airbag, kol dayama, bluetooth vs. gayet dolu ve doyurucu bir araba. Linea dediğiniz arabada usb girişi aux girişi bile yok. Şu aşamada tercihiniz en iyi ihtimalle Chevrolet Aveo ya da Peugeot 207 olsun.

Lineanın üst paketleri gayette doludur USB girişinden tutun Blue me ye far yağmur sensörü hız sabitleyici ve daha birçok donanım var emotion veya emotion plus linea aveo ve 207den çok daha mantıklı bir tercih olur.

• Peki 30-35.000 civarında bu özelliklere sahip linea var mı? Diyelim ki var, ortalama 150-200.000 km'de bir araç olacak. Biz 65.000'de tertemiz 8 airbagli, kol dayamalı, hız sabitleme/sınırlama, bluetooth vs. gayet dolu bir araç aldık. Karar aşamasında bunlar önemli kıstaslar. En önemlisi bugüne kadar hiç bir aveo'nun ortadan ikiye bölündüğünü felan da görmedim bu da ayrıca bir +

İnternet'e YouTube'a linea yazın olumlu bir tane video yok!

4 sene önce şirkette 2 yıl boyunca 1.3 95hp linea çok kullandım arabanın boyası yolda giderken rüzgarda soyuluyordu resmen, b sınıfı araçlar içerisinde en çöp olan araç net budur...

• quote:

Peki 30-35.000 civarında bu özelliklere sahip linea var mı? Diyelim ki var, ortalama 150-200.000 km'de bir araç olacak. Biz 65.000'de tertemiz 8 airbagli, kol dayamalı, hız sabitleme/sınırlama, bluetooth vs. gayet dolu bir araç aldık. Karar aşamasında bunlar önemli kıstaslar. En önemlisi bugüne kadar hiç bir aveo'nun ortadan ikiye bölündüğünü felan da görmedim bu da ayrıca bir +

4 sene önce şirkette 2 yıl boyunca 1.3 95hp linea çok kullandım arabanın boyası yolda giderken rüzgarda soyuluyordu resmen, b sınıfı araçlar içerisinde en çöp olan araç net budur...

Yaklaşık 5yıldır linea kullanıyorum dediğiniz gibi rüzgardan aracın boyası soyulduğunu nerden uydurdunuz anlamadım öyle çöp bir araçta değil sırf çamur atmak için konuya geldiğiniz belli linea parasına göre gayette alınabilecek bir araç.

• quote:

Peki 30-35.000 civarında bu özelliklere sahip linea var mı? Diyelim ki var, ortalama 150-200.000 km'de bir araç olacak. Biz 65.000'de tertemiz 8 airbagli, kol dayamalı, hız sabitleme/sınırlama, bluetooth vs. gayet dolu bir araç aldık. Karar aşamasında bunlar önemli kıstaslar. En önemlisi bugüne kadar hiç bir aveo'nun ortadan ikiye bölündüğünü felan da görmedim bu da ayrıca bir +

o nasıl lineaymış

• Çamur atmak mı?

Sen kimsin ki beni çamur atmak ile suçluyorsun, 1 hafta önce kayıt olmuş linea'yı yere göğe sığdıramıyorsun doğruları söyleyince çamur oluyor!

Senin B sınıfı araçlarında kullanılan boyanın mikron kalınlığından haberin var mı? Aracın üzerine kuş pislesin yarım saat sonra sökmeye çalış boyayı söküyor!

B sınıfı araçların çoğu böyle, bunu sadece Fiat grubu için söylemiyorum resimde görülen araç aracı (citroën c elysee) iett otobüsüne ufaktan sürttüm otobüste hiç bir şey yok bir de bunun haline bak!

Ayrıca gördüğüm tüm lineaların ya ön tamponu ya da arka tamponlarında boya soyulması oluyor. Ya ben eskileri görüyorum ya da siz yenilerini. Millete iftira atacağınıza beyninizi geliştirin, forumun amacı bilgi paylaşmak ama gel gör ki kim ne olumsuz yorum yapıyor ise sahibi olanların bir tarafında kuyruk acısı oluşuyor...

Edit: Çekilen resimde belli olmuyor, sabah fotoğrafı çekip atacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A...O.... -- 12 Ekim 2017; 22:14:6 >

• A...O.... kullanıcısına yanıt
    Mesajlarımda linea yı yere göğe sığdırdığım yok sadece aveo ve 207ye göre daha iyi bir seçenek olduğundan bahsettim. Bu forumda devrecilik varda benmi bilmiyorum. Burası herkesin fikirlerini çekinmeden beyan ettiği bir forum mesaj sayınız fazla diye bir ayrıcalığınız mı var? Bu arada forumun eskilerindenim 2007 den beri burdayım. eski nickim iakbay06 eski hesabım kilitlendi bu yüzden bu hesabı yeni oluşturdum.

• sirion ;) ???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.