Şimdi Ara

CHEVROLET Aveo mu? Fiat palio sole mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki araba arasında kaldım Chevrolet göze daha hoş görünüyor ve Fiattan 5 6 bin TL daha fazla ve özellik olarak fazla fark yok açıkcası ancak bazı yorumları okuduğumda Fiat daha ön plana çıkıyor gibi geldi bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.. Hangisine almalıyım ve neden almalıyım

• hangi kasa chevynın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

hangi kasa chevynın

Hatchback olarak düşünüyorum ama satan adamla pazarlık +özellikler fln filan anlaşılırsa sedan da olabilir
  • Aveo nun her kasası palio dan daha iyi ve oturaklidir. Aveo almanızı tavsiye ederim
  • Sıfır mı 2. el mi. Bütçe nedir. Beklenti nedir. Biraz bilgi yazın. Palio mu aveo mu diye soru mu olur? İkisinin de bi sürü kasa, donanım ve motor seçeneği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Sıfır mı 2. el mi. Bütçe nedir. Beklenti nedir. Biraz bilgi yazın. Palio mu aveo mu diye soru mu olur? İkisinin de bi sürü kasa, donanım ve motor seçeneği var.

bütcem 20.000 ila 25.000 arasıdır sınırları çok zorlamak istemiyorum belki 26.000 27.000 de olabılır ama sanmıyorum pazarlık payını sıkı tutmayı düşünüyorum bu iki seçeneği sundum çünkü 0 km olarak en uygun fiyat bu araçları gördüm web sitelerinde çok fazla şehir dışına çıkmayı düşünmüyorum maksimum senede 6 7 defa fln olur beklenti olarak fazla bir beklentim yok konforlu olması yeter hız meraklısı deilim
  • Poloya golfe fiestaya clioya i20ye corsaya jazza aklıma gelmeyen bir sürü markaya kafa tutan aveo palioyu tokatlar geçer
  • Düşündüğünüz araç yeni aveo ise aynı cümle içinde kullanmanız bile saçma olur. Aveo clasicten bahsediyorsanız ikisi de birbirinden beter araçlar. Bari donanım olsun diye aveo clasic alınabilir ancak şiddetle boş bile olsa yeni aveo tercih etmelisiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.