Şimdi Ara

Chevrolet aveo alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 chevrolet aveo benzinli 42bintlye alınır mı? yedek parça, servis konusunda sıkıntı çıkarır mı

• pek çok kişi alma, chevrolet piyasadan çekildi, parça bulamazsın diyecektir; baktığın araç kaç km.de yılına göre fiyatı makul

mayıs ayında aracımı devamlı götürdüğüm yetkili opel bayinin satış müdürü aradı, 70 bin km.de ki benim aracı 40 bine sayacaklar 12 bin indirim yapacaklar, 60 bine astra otomatik sport ful aksesuar verecekler.
    şimdi durup dururken hiç bir sıkıntısı olmayan aracı verip üstüne bir de 60 bin vermenin gereği yok diye teklifi geri çevirdim.

temiz, ederi makul her araç binmek için alınır, milletin derdi al sat olunca kafan karışır hiç bir araba alamazsın, eskiden chevrolet club kartı vardı şimdi my opel clup kartı oldu o karttan varsa servisten bakım geçmişini detaylı olarak sorgulayabilirsin.
  • Bizde kalos almıştık artık yenileri aveo olarak çıkıyor galiba.Alirken senin gibi çok düşündük piyasasi falan yok dedik nihayetinde de aldık. Iyiki almışız dedik çünkü daha önce palio kullanmıştık sıfır ayarında idi nerdeyse . Ama kalos daha hoşumuza gitmisti surus olarak.2006 yılından 2018 ebkadar kullandık aracı sonra sattık satma işi de o kadar zor olmadı 6 bin tl hasar kaydina ragmen 1 hafta da sattık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hll006 -- 20 Eylül 2019; 23:58:0 >
  • Son kasa aveo ise parca sıkıntısı kesinlikle olmaz
  • Son kasa degilse 42 cok. 4 ay once eski kasasini 30 a sattim 2012 model. F/P olarak cezbedici olsada sahs3n tekrar almak istemem. Bu arada sehirici durkalk trafiginde 8-9 lt yakiyor manueli
  • Yanılmıyorsam bir model veya bir Otomobil markası satılmış olduğu ülkede piyasadan kalkarsa 10 veya 15 yıl parça tedarik " garantisi " veriliyor , bu zaman sonrası periyodik parça her haliyle bulunur ama bir kaporta parcası veya elektrik aksamı ile alakalı taleplerde sıkıntın yaşanır muhtemelen kaldıki aveo gibi modellerin ülke genelinde fazla satışı olmadı galiba, bir sümbül linea hatta 12 lerin hurdacıda bir çok parcası bulunur. Kolay gelsin
  • ntticaret N kullanıcısına yanıt
    yeni kasası kaç yılından başlıyor. model olarak alınabilir varmı full sorunsuz vs. tavsiyeniz
  • 7 ayda zor sattım 1.2 benzinlisini kaza boya yoktu.bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcaan

yeni kasası kaç yılından başlıyor. model olarak alınabilir varmı full sorunsuz vs. tavsiyeniz
    Yeni kasasi farlari yuvarlak olanlar. 2012 de uretildi diye hatirliyorum. Bu kasalar bir oncekine gore daha tercih edilebilir. Cok yakmasa otomatigini bende dusunuyoruldum ama 12 lt lerden bahsediyorlar youtubede
  • ntticaret N kullanıcısına yanıt
    tüp uyumu nasıl olabilir mi
  • Ederinde olan, yedek parçası bulunabilecek her araç, alınabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcaan

tüp uyumu nasıl olabilir mi
    Enistede cruze vardi sifir almisti tup taktirdi 15bin km sonra sikinti yasamaya basladi satti. Subaplari erittigi soyleniyor
  • mrtcaan kullanıcısına yanıt
    2011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machinarioum -- 23 Eylül 2019; 0:9:0 >
  • mrtcaan kullanıcısına yanıt
    Tüp oluyorda 80bin km civarından sonra sübapları eritiyor çeliklerle değiştirmek gerekiyor
  • hocam beş yıldır 2012 1.4 sedan eski kasa olan modeli kullanıyoruz. Gayet sorunsuz ekonomik aile aracıdır. LPG uyumu çok güzel, malum 1.4 motor lpg ile yokuşta yüklüyse ağırlaşıyor, bu arabadan uçup kaçmasını beklemeden şehir içinde kullanacaksanız kesinlikle tavsiye ederim.

servisi de ekonomiktir. yedek parçalarını da zaten opel yetkili servisleri ve birçok özel servis sağlamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious_tr -- 24 Eylül 2019; 2:7:36 >
  • bu sevdadan vazgec sana 1.5 dizel kia rio verelim az yakar cok kacar...
  • 2012 1.3 dizel var bizde gayet güzel araç ayrıca marka sadece araç satışından çekildi yedek parça tedariği devam etmekte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.