Şimdi Ara

chevrolet aveo 1.3 LTZ CODE 24 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
25.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç 2 haftadır code 24 sorunu yazıyordu son 1 hafta stop etmemeye başladı , şimdi de aküsü bitti , araç 2012 model , 2 yılda aküsü bitti araç çalışmadı , sizce neden olabilir.

• Arkadaş milletteki cesarete bak.. Benim araç(lar)ım tık dese soluğu serviste alırım, vatandaşın aracı iki hafta boyunca hata vermiş aldırmamış. Stop etmemeye başlamış aldırmamış; artık araba aküyü boşaltmış hala forumda soru soruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Arkadaş milletteki cesarete bak.. Benim araç(lar)ım tık dese soluğu serviste alırım, vatandaşın aracı iki hafta boyunca hata vermiş aldırmamış. Stop etmemeye başlamış aldırmamış; artık araba aküyü boşaltmış hala forumda soru soruyor...

valla hak vermiyor değilim hiç mi sanayiye servise gitmeye vakit bulunmaz 2 haftada 2 saatçik de olsa

soruya gelince,cevabı burdan çıkmaz diye düşünüyorum çünkü olan olmuş zaten..aküyü tekrar şarj yapın başka bir araçtan,doğruca sanayinin yolunu tutun tabi araç halen yürürse..bir dahaki sefere de boşvermeyin sonuçta içinde canınızı taşıyorsunuz 2012 ya da 2002 model ne farkeder? gidin yaptırmaya çalışın en azından..

• Kitapçık yok mu?
    Arıza kodları yazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • code 24 plaka aydınlatma arızasıymış kısa devre falan varsa aküyü bitirmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtmr

code 24 plaka aydınlatma arızasıymış kısa devre falan varsa aküyü bitirmiş olabilir.

Evet.

Bende google amcaya yazdım, plaka aydınlatması dedi.

Demek ki konu açmadan önce google'a danışılsa gerek kalmayacakmış...

• Aytürk kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bilgin varsa konuş , tam bilmiyorsan araştır , aveo da önemli bir sorun olunca sari renkli uyarı sistemi yanar acil olduğunu gösterir , code 24 sorunu renksiz yanıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenomen106

Kardeşim bilgin varsa konuş , tam bilmiyorsan araştır , aveo da önemli bir sorun olunca sari renkli uyarı sistemi yanar acil olduğunu gösterir , code 24 sorunu renksiz yanıyordu.

Sonuçta yanıyordu.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    kitapçıkta kodlar yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomen106

kitapçıkta kodlar yazmıyor.

Kitapçıkta yazmıyor olabilir. Dediğim gibi; Google amcaya sorduk, o da cevabıni verdi. O kadar da zor degil di öğrenmek, 1 dakikamı almadi

• Panthér kullanıcısına yanıt
    kardeş google bende yazdım aynı cevabı okudum plaka lambası sorunu plaka lambası yanmaması gibi cevaplar , ancak plaka lambası yanıyordu , yanmasında da hiç bir sorun yoktu , ancak google da plaka lambası aküyü bitirir gibi sorun okumadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.