Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
11.327
Cevap
40
Favori
273.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Kurtua bu sezon cacığa bağladı.

Her zaman cacıktı yeni bişi değil. Bu keko yüzünden Cech gitti ona yanarım.

Begovic de iyi kaleci niye şans verilmiyor. Adam kötü oynadığı halde ilk 11 başlıyorsa sallamaz tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Kurtua bu sezon cacığa bağladı.

Her zaman cacıktı yeni bişi değil. Bu keko yüzünden Cech gitti ona yanarım.

Begovic de iyi kaleci niye şans verilmiyor. Adam kötü oynadığı halde ilk 11 başlıyorsa sallamaz tabii.

Takıma revizyon şart. Ciddi bir yenileme olmalı. Conte ne yapar göreceğiz artık.

• Ama savunmaya yardımı sıfır. Defans yapmasını bilmiyor. (Yersen )

Chelsea FC Holiganları🏆
  • Chelsea'nin İspanyol orta sahası, Aralık ayında Chelsea ile yollarını ayıran Mourinho'nun oyuncuların hatası yüzünden başarısız olduğunu söyledi.

Premier Lig'de geçen sezonu şampiyon olarak bitirdikten sonra bu sezon kâbus gibi başlayan ve 16 maçta 9 yenilgi alan Chelsea, Jose Mourinho ile yollarını ayırmıştı. Şu anda 10. sırada bulunan ve önümüzdeki sezon için Şampiyonlar Ligi şansı kalmayan Chelsea'nin yıldız oyuncusu Cesc Fabregas adeta günah çıkarttı.

Fazla tatil yaramadı

Mourinho'nun oyuncuların hatası yüzünden gittiğini söyleyen İspanyol futbolcu, ''Ona büyük saygım var, hâlâ iletişimimizi sürdürüyoruz. Bu sezon başarısız olmamızdaki en büyük sebep bize çok güvenmesiydi. Geçen yıl şampiyon olduğumuz için bize uzun bir tatil verdi ve bu sürede sorumlu davranmayarak onu haksız çıkarttık. Onun gitmesindeki başlıca etken buydu, takım arkadaşlarım ve ben bu yüzden kendimizi kötü hissediyoruz'' dedi.

• Begovic; Azpilicueta, Ivanovic (c), Mikel, Baba; Matic, Fabregas; Pedro, Willian, Hazard; Diego Costa.

• Jose Mourinho: ''Chelsea'ye kapılarım kapalı degil. Ama bana ihanet eden futbolcular bu kulüpte kaldığı sürece Chelsea benim için yok. Ne zamanki hepsi gider o zaman Chelsea temizlenir ve görev alırım.''
  • Eli yüzü düzgün bir kadroyla çıkmışız sonunda. Dakika 5'te attı Pedro.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER HAZARD GOL ATTI !!1!1!!!!

• Mesut 2016 3 asist.

Fabregas 3 asist bugün.
  • Hazard 2, Willian 1 gol, Fabregas 3 asist

• Hazard çöpü 355 gün sonra gol atmış..
  • Yalandan kazanmışlar. Ruh yok. Kötü oynardık, kaybederdik ama gebelde azanırdık. Ruh hep vardı. Bu yıl hayaletler oynuyor.

• Chelsea, daha önce adı Liverpool ve Paris Saint-Germain'le de anılan Nice'in kanat oyuncusu Hatem Ben Arfa için girişimlere başladı.

Kaynak: talkSPORT
  • Nainggolan haberleri var inşallah bize gelir.

• Chelsea, Roma'nın başarılı orta saha oyuncusu Radja Nainggolan'ın transferi için İtalyan kulübüyle anlaşmaya vardı.

Goal'ün edindiği bilgilere göre yaklaşık 48 saattir hem Roma, hem de Nainggolan'ın menajerleriyle sürdürdüğü yoğun görüşmelerden olumlu sonuç alan Chelsea, bu transfer için yaklaşık 36 milyon avroluk bir bonservis bedeli ödeyecek ve Belçikalı oyuncuyla da beş yıllık sözleşme imzalayacak.

Nainggolan böylelikle Euro 2016'dan sonra Chelsea'nin başına geçecek olan Teknik Direktör Antonio Conte'nin de ilk transferi olacak.

Öte yandan Serie A pazarına oldukça hakim olan Conte'nin hedefindeki diğer isimlerin de Roma'dan Kostas Manolas ve Juventus'tan Leonardo Bonucci olduğu da gelen haberler arasında.

Her iki kulübün de bu transferi sezon sonuna kadar açıklamayacakları öğrenilirken, bir Roma yöneticisinin konuyla ilgili Goal'e yaptığı açıklama ise şöyle oldu: "Chelsea'nin Nainggolan ile ilgilendiğini biliyorum ama şu an o bizim oyuncumuz. Şu aşamada transferle ilgili başka bir şey söyleyebilmemiz mümkün değil."

Nainggolan transferiyle birlikte Chelsea'nin John Obi Mikel'le ise yolları ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

• @Jurgen Klopp

Geçmiş olsun.

• Ucuza almışız, çok iyi transfer.

• Transfer komitesi kaldığı yerden devam, güzel.

• quote:

@Jurgen Klopp

Geçmiş olsun.

Nainggolan=Overrated

Bilirsin benim Judging Player Ability 19 Judging Player Potantial 18

Kötü topçu değil fakat abartılıyor. Chelsea'ye katkı verecektir, lakin Chelsea'yi ne yukarı taşır, ne kritik maçlarda takımı ayakta tutar.

Neyse şimdi Nainggolan'a laf söyleyen hiç izlememiştir, futbolu bilmiyordur yorumları gelir, mayısta bu mesajlar Allah belanı versin, Balon, çöp olarak değişir.

Hala fenerli arkadaşlar RVP ve Nani konularını uplayacak. O kadar fav aldılar yazık oldu.

ManU hakkında yazın bana baya sallamışlardı, şuan adamın biriyle o konuda muhatap olmamak için mesajlarını uplamıyorum da eski mesajları ağır fail adamın.

Çelsi'nin ihtiyacı Eriksen Mesut gibi bir isim. Fabregas Hazard Matic gibi isimleri dövdüreceksin sadece. Aziz başgan olsa maksimum verim alırdı dövdürerek.

• Kurtua

Cesar Stones Zouma Baba

Matic Fabregas

Willian Eriksen Hazard

Costa

Al sana takım gibi takım. Salah'ı da geri çağır.
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.