Şimdi Ara

Chanter Neden Ma Basar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb Arkdaşlar Ben normalde sorc Oynuyorum Yanlız Chanter'da DAha Yetenekli oldugumu Keşfettm ve 65 lv Kastım ARtık Manastone Dizicegim Yanlız Ma neden Basıyoruz 1 tane büyülü Stun Skili Var Diye Mi Ma Basıyoruz SAdece Tek skil İcin Degermi Anlayamadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim

Konu Hakkında Bilgisi Ve Tecrubesı olanlar Cvplasn Lutfen Tşkler

• Benim hiç oynamadığım ama sürekli merak ettiğim bir karakter chanter. Ancient Coinlerin sudan ucuz olduğu bu günlerde chanter oynayamama tek engel 65 lvle kadar kasmanın çok zor olması. Konuyu takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Benim hiç oynamadığım ama sürekli merak ettiğim bir karakter chanter. Ancient Coinlerin sudan ucuz olduğu bu günlerde chanter oynayamama tek engel 65 lvle kadar kasmanın çok zor olması. Konuyu takipteyim.

Şunu Söyleyebilirim Çok Zevkli Bir Class Bir Çok Class'ı Oynadım Lakin Bukadar Kendibaşına Buyruk Bi Clas Görmedim Kimseye İhtiyacı Olmadan Kendini Taşıyan Bir Clas

Yanlız Magic.Acc Kafama Takılıyor Dedigim Gibi sw Daki Chanterlar Dps Atamazken Ben ful Crit Dizdim Ve Dps'im Çok İyi durumda Sanıyorum Chanter Hakkında Pek bilgisi olan Yok Deneme Yanılma Yöntemi Yaparak Çözmeye Çalışacagım Sizide Bilgilendirecigimden Emin olabilirsiniz
  • Chanterın macc basmasına gerek yok arkadaşlar. Basıt skıllerden 1 tane ılerı skıllerdende 1 tane olmak uzere 2 magıs demage skılı var.Sırf bunlar tutsun dıye butun demage skıllerınden vaz geçmek mantıklı degıldır. Dıger magıc skıllerı ve bufflarıda her hangı bır macc gerektiren durum yoktur. mantra durumu ise bilmeyen arkadaşlar için anlatayım 3 mantra aynı anda calşır. Eger partyde 2 chanter varsa 4 mantra çalısır. + mantradan fazla mantra acılırsa her 3 sn de bir mantra kapanır sıradaki mantra açılır.
    Gelelim chanter çeşitlerine. Chanter orta sınıftır. Her sınıftan özellik taşır. Hangi amaçla kullanmak istediğini seçmeniz gerekir. Support (destek) seçersen tüm heal stigmalarını takmanız, kalkan ve mace kullanmanız gerekli. Kolluğu casting speed özelliği olan cloth kullanırsanız daha iyi olur. Mana stonelerı ise Magic resist, block ve Hp kullanmalısınız. Ancak 60 lvl patchınden sonra magic resist ve blockların tutma yüzdesi oldukça düşürüldüğü için Hp daha mantıklı gibi geliyor bana
    Dps chanter isebeceri ister. aynı anda hem dps yapıp hem heal atıp hemde buff ve kalkanlarla uğraşman gerekir. 3 set yapmalısınız. Birinci set magic resist, ikinci set kesinlikle block ve en önemlisi ücüncü set kritik ve atak mana stone basılı olmalıdır.

• Pro chanterlar magical acuracy basar. cd si çok kısa uzaktan attığı stun skili var. onun %100 tutması için m.acc basıyorlar. o skill ile adam kaçırmıyorsun ve adamı deli edebiliyorsun çünkü stun etme süresi çok uzun. perento spatalos gibi uzun yıllardır açık olan serverlarda full+full pro chanterlar magical accuracy taşını tercih ettiğini gördüm. aynı şekilde genelde oyunu çok iyi bilen sırf pvp yapmak için girilen not aion serverindaki chanterlarda magical acc basıyorlar. ben chanter oynamıyorum ama aionu 5 senedir takip ediyorum. chanter oynasam ya full mr basarım yada magical acc 14 / crit 8 çift özellikli taşı basarım. başkada bişey basmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 20 Kasım 2014; 19:44:23 >
  • evt macc basanlari biliyorum ama ben basmam. speed mantra varken kimse kacamaz. ve bir tikla mantrayi degistiriyorsun. ayrica chanterin macc artiran skili de varken o kadar slotu ctitik ve atak basmak bence daha mantikli. ayrica chnterin yuzde yuz yer dusurme skilide cabasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun stat ların karakterlere gore carpanları cap ları var sonucta 1800 macc civarı chanter icin olmazsa olmaz bunu skillerle yakaladıgınız zaman geri kalanıda crit/atck yapa bilrsiniz. Karsınıza macc lib bi chanter gelir sizi keser sonra ağlarsınız hack felan diye demedi demeyin :) Sonuc olarak ne kadar crit / atack basarasınz basın tek atamayacaksınız. Yere yatırma 1 adet skiliniz var %100 oda bazı durumlarda işlemiyor diğer macc gerektiren skillerinizindee tutması lazım pvp boyunca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeliA -- 25 Kasım 2014; 8:45:22 >
  • magic acc stun rate'i artırır. Şu an army 2 star setimde crit+17 ma +7, ma +14 crit +8 , karışık taşlar basılı, mad grendal staffım da aynı şekilde, karakterde şu an sc yemekli, 955 attack, 3040 acc, 1120 crit, 2000 magic acc var. Ud li temp ve gladları cok rahat şekilde stunlayıp yere düşürebiliyorum. ma crit setle fiziksel karakterleri çok rahat kesebiliyorum. ayrıyeten rank 1 mr setimde var, karşıdaki class'a göre makro ile set değişiyorum çok rahat oluyor. Comboları da tutturursanız, dps cahnter tam bir ölüm makinası haline geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Benim hiç oynamadığım ama sürekli merak ettiğim bir karakter chanter. Ancient Coinlerin sudan ucuz olduğu bu günlerde chanter oynayamama tek engel 65 lvle kadar kasmanın çok zor olması. Konuyu takipteyim.

Evet deneme yanilma yöntemiyle hareket ettim ve full crit gittim 2300 crit var şuan üzerinde BM itemi var ve combolar tutturursan tam bir facia ma hic bi eksiğini gormedim akont setli çok playerla vs attim sonuçlar mükemmel full crit chanter şuan için sorun cikartmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ma chanter bul onla kapış :) bide 2300 crit bence fazla crit cap var sonucta belli bir değerden sonra kullanışlı değil sadece soket israfı HP yada MA bence daha kullanışlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeliA -- 15 Aralık 2014; 13:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeliA

ma chanter bul onla kapış :) bide 2300 crit bence fazla crit cap var sonucta belli bir değerden sonra kullanışlı değil sadece soket israfı HP yada MA bence daha kullanışlı.

ya telden yazıyordum 2300 kaçmış 1300 olucaktı Ma Basılı Chanterlar Dps Atamıyor Bana Çok Deneme Yanılma Yöntemi Yaptık Sonuçlar Çok Güzel 1 Skil var Stun Sklı Çogu Zaman O tutmuyor tek eksi o oldu şuana Kadar Hatta Souro Tf Tahmes vb Yerlere Dps Giriyorum İyi Dps Çıkıyor Katalamize Sub Giriyorum RST Dps Giriyorum yani Şuan için harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: wenomdaki12

quote:

Orijinalden alıntı: VeliA

ma chanter bul onla kapış :) bide 2300 crit bence fazla crit cap var sonucta belli bir değerden sonra kullanışlı değil sadece soket israfı HP yada MA bence daha kullanışlı.

ya telden yazıyordum 2300 kaçmış 1300 olucaktı Ma Basılı Chanterlar Dps Atamıyor Bana Çok Deneme Yanılma Yöntemi Yaptık Sonuçlar Çok Güzel 1 Skil var Stun Sklı Çogu Zaman O tutmuyor tek eksi o oldu şuana Kadar Hatta Souro Tf Tahmes vb Yerlere Dps Giriyorum İyi Dps Çıkıyor Katalamize Sub Giriyorum RST Dps Giriyorum yani Şuan için harika

MA zaten DPS çıkmak için değil pvp de chanter skillerini efektif kullanmak için :) 1300 de çok bence :) Dediğim gibi belli bir sayının üstünde crit çalışmıyor (az çalışıyor diyelim ).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeliA -- 19 Aralık 2014; 8:56:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.