Şimdi Ara

Champions Online (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
0
Favori
42.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0kanxokan

quote:

Orijinalden alıntı: pwnzs

Grubunuza alcaksanız (eğer varsa yani) başlıyorum. Ama yardımcı olacak birileri lazım. Yani bi msn grubu falan kursun biri.
    Bide bana isim ve story yazın.

Daha Önceki Mesajlara Bakmadan Msn Grubu Kurun Deme Bence :D Zaten Msn Grubumuz Var group1549472@groupsim.com

BU ARADA

Champions Online

YENİ STİLİM BU KIYAFET DEĞİŞTİRMEKDEN BIKTIM İNŞ BUNDA KALIRIM :D

Pardon okumamıştım sağol.

• @darkness earth guzelmis karakterin travel super speed galiba bi ara vs atlim

bu arada oyun karakterlerinden foxbat ben onu iyilerden saniyordum megerse kotuymus bir gorevde hallettim onuda aylik para odedigim siralarda sehrin anahtarini aldigimda direk canadaya gitmemistim su buyuk sokak lambalarindan ariyidum giderken hatira goturcektim o sirada foxbat i gordum kosede tesekkur falan etti kacti gitti ozaman iyi sanmistim onu megerse kotuymus :D
  • Bende indiriyorum beyler. Yalnız çok yavaş yükleniyor, 8MBIT internet var 65 hızla iniyor. Daha değişik source var mı indirebileceğim?
  • Buda benimki. Oynamicaktım fakat DC Universe'in gidişatını izlerken takılim dedim. Birçok dalı bufflamışlar. Darkness hele baya uber olmuş. Gold hesap kullanan neredeyse gördüğüm herkes ya darkness dalını yada sadece darkness ağacının minion powerlarını kullanıyor. Son karakterim darkness'tı yeni skillere göre yeniden yapılandırdım. Bakalım bu sefer ne kadar süre başına bağlayabilecek. 1 haftadan uzun süre durabileceğimi sanmıyorum gerçi.

Champions Online

• quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

@darkness earth guzelmis karakterin travel super speed galiba bi ara vs atlim

bu arada oyun karakterlerinden foxbat ben onu iyilerden saniyordum megerse kotuymus bir gorevde hallettim onuda aylik para odedigim siralarda sehrin anahtarini aldigimda direk canadaya gitmemistim su buyuk sokak lambalarindan ariyidum giderken hatira goturcektim o sirada foxbat i gordum kosede tesekkur falan etti kacti gitti ozaman iyi sanmistim onu megerse kotuymus :D

Evet superspeed. Ama değiştireceğim uyduruk kaçıyormuş infernoya super speed.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter 

Bende indiriyorum beyler. Yalnız çok yavaş yükleniyor, 8MBIT internet var 65 hızla iniyor. Daha değişik source var mı indirebileceğim?

Direk link paylaşılmıştı önceki sayfalarda, ondan idm ile çek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

@darkness earth guzelmis karakterin travel super speed galiba bi ara vs atlim

Evet superspeed. Ama değiştireceğim uyduruk kaçıyormuş infernoya super speed.

inferno için sana flight oneririm yada atari token alip fire flight yapabilirsin uyumlu oluyolar :D

• arkadaslar oyuna yeniden para yatırmayı planlıyorumda kredi kartı kullanmam yasak artık pre-paid time card için D&R sölesen getirirlermi bana
  • Nick=Nerull_TR
    14 lwl ım da hiç sizden birisini göremedim milenyum city de kasıyorum ekleyin friend e konuşuruz
  • Başta beğenmemiştim.Dün IronMan'imsi bi champion oluşturdum.Biraz oynadım.Hoşuma gitti bu sefer.Dc Universe alana kadar oynıyıcam sanırım.
     Champions Online

Buda benim karakterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 29 Ocak 2011; 15:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Başta beğenmemiştim.Dün IronMan'imsi bi champiğon oluşturdum.Biraz oynadım.Hoşuma gitti bu sefer.Dc Universe alana kadar oynıyıcam sanırım.

SOE ne yapıcak bakalım. Bende biraz bekliyorum almak için beklerkende CO takılıyorum. Birsürü sözler verdi millete yok interface düzelicek yok content eklenicek falan filan. Dediği gibi geliştirirse steam'den vericem siparişi hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zihtumreth

quote:

Başta beğenmemiştim.Dün IronMan'imsi bi champiğon oluşturdum.Biraz oynadım.Hoşuma gitti bu sefer.Dc Universe alana kadar oynıyıcam sanırım.

SOE ne yapıcak bakalım. Bende biraz bekliyorum almak için beklerkende CO takılıyorum. Birsürü sözler verdi millete yok interface düzelicek yok content eklenicek falan filan. Dediği gibi geliştirirse steam'den vericem siparişi hemen.

Valla Dc Universe'i almam için sadece trailerı izlemem yeter.Mükemmel trailer yapmışlar.

• quote:

quote:

quote:

Valla Dc Universe'i almam için sadece trailerı izlemem yeter.Mükemmel trailer yapmışlar.

Cinematic Trailer'a göre oyun açısından ne gibi karar verilir ?
    http://uk.pc.ign.com/articles/114/1143429p2.html
    IGN'den 7 almış. İlk çıkışındaki aşırı buglı, grind gerektiren ve P2P olduğu halde botlu haliyle Aion bile 8.5 almıştı IGN'den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 29 Ocak 2011; 15:49:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

quote:

quote:

Cinematic Trailer'a göre oyun açısından ne gibi karar verilir ?
    IGN'den 7 almış. İlk çıkışındaki aşırı buglı, grind gerektiren ve P2P olduğu halde botlu haliyle Aion bile 8.5 almıştı IGN'den.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Başta beğenmemiştim.Dün IronMan'imsi bi champion oluşturdum.Biraz oynadım.Hoşuma gitti bu sefer.Dc Universe alana kadar oynıyıcam sanırım.

Cinematic Trailer'a göre oyun açısından ne gibi karar verilir
    IGN'den 7 almış.

Dikkat edersen ben oyuna ne mükemmel,süper,kusursuz vs demişim ne de hayatımda gördüğüm en iyi mmo filan demişim.Trailerı çok beğendiğimi söyledim.Ki bir oyunun beni en çok etkileyen yanı da trailerıdır.Çünkü bir oyun en çok o trailerla sükse yapıp oyuncuları kendine çeker.Bir oyunda adam gibi lore olup olmadığı en başta o trailerda anlaşılır.Boşu boşuna Blizzard,EA,SOE vs. şirketler bir sürü para harcamıyor bir trailer için.Bir oyunu almamdaki en önemli etken loredur benim.Trailerda gayette bariz bir şekilde güzel olduğu belli oluyor bununda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Başta beğenmemiştim.Dün IronMan'imsi bi champion oluşturdum.Biraz oynadım.Hoşuma gitti bu sefer.Dc Universe alana kadar oynıyıcam sanırım.

Cinematic Trailer'a göre oyun açısından ne gibi karar verilir
    IGN'den 7 almış.

Dikkat edersen ben oyuna ne mükemmel,süper,kusursuz vs demişim ne de hayatımda gördüğüm en iyi mmo filan demişim.Trailerı çok beğendiğimi söyledim.Ki bir oyunun beni en çok etkileyen yanı da trailerıdır.Çünkü bir oyun en çok o trailerla sükse yapıp oyuncuları kendine çeker.Bir oyunda adam gibi lore olup olmadığı en başta o trailerda anlaşılır.Boşu boşuna Blizzard,EA,SOE vs. şirketler bir sürü para harcamıyor bir trailer için.Bir oyunu almamdaki en önemli etken loredur benim.Trailerda gayette bariz bir şekilde güzel olduğu belli oluyor bununda.

Cinematic trailerlar mı oyuna oyuncu çekiyormuş? Hani oyunun sadece hikayesiyle alakası olan trailer türü, oyunun kendisinden birşey içermeyen?
    Bir oyuna bak bir de cinematic trailerina > http://www.youtube.com/watch?v=_jGotesIGFE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 29 Ocak 2011; 16:01:57 >

• Kusura bakma seninle oyun konusunda tartışmaya hiç ama hiç niyetim yok.Çünkü daha önce neler oldu çok ta iyi biliyorum.Saçma sapan şeyler atıp ortaya kendini haklı çıkartmak için elinden geleni yapıcaksın.İstediğim oyunu istediğim nedenden ötürü oynarım buda seni hiç ama hiç ilgilendirmez.Bu arada oyunun hikayesini ön planda tutan ve sırf trailer sayesinde oyuna oyuncu çeken oyun arıyorsan sadece WoW'un trailerlarına bakman yeter...Neyse ya ne anlatmaya çalışıosam bende...
  • bakın ne item düsürdüm :D nasıl

Champions Online
  • @BelieveMe eğer trailer bir oyun için önemli olmasaydı dünyanın en iyi oyun firmalarından biri olan blizzard trailerlar için bu kadar uğraşmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

@BelieveMe eğer trailer bir oyun için önemli olmasaydı dünyanın en iyi oyun firmalarından biri olan blizzard trailerlar için bu kadar uğraşmazdı.

Ben önemli değil mi demişim, keşke iyi okusaydın. Cinematic Trailera göre oyunun nesine karar verilir onu sormuşum. Gameplay trailer olur oyunun yapısı görünümü hakkında karar verirsin de Cinematic sadece hikayeyi yansıtır.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.