Şimdi Ara

Çevirirde yardımcı olabilecek arkadaslar iceri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben small basicte bir podcast programı geliştiriyorum fakat güncel bir podcast geldiğinde bunu kullanıcı benim programımdan nasıl alacak ?
    Örneğin benim programımı kullanıcı indiridi fakat ben programı kendim güncellediğimde kullanıcı tekrar programın güncellenmiş halini indirmek durumunda
    kalıyor haliyle buda çok zor ve saçma oluyor.

Yani bir buton ile programı kullanıcının güncellemesi gerekiyor. (Tabi small basicte yapılabilirse ? )

NOT : Small basic kullanıyorum belirteyim fakat nasıl yapacağımı çok ayrııntılı bir şekilde yazarsanız programı visual basic için dönüştürür yapılıyorsa orada yapmaya çalışırım.

NOT2 : SON MESAJIMDA KAYNAK BELİRTTİM ORADAN BAKARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM KONUNUN ALTINDA
    —-----------------------------------------—
    Bu yazımı inglizceye çevirebilecek arkadaş varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrMehmet015 -- 14 Şubat 2015; 16:05:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DrMehmet015 kullanıcısına yanıt
    Hi guys,

I am developing a program in small basic, however how could a user buy my program when an updated podcast comes ?
    For example a user downloaded my program, but when i updated my program user has only chance that is downloading the updated version, in fact this process is conspicuously very difficult and ridiculous.

So with an icon, the user should supposed to be updated the program. (The process should be occurred in small basic.)

Note: I must emphasize that i use small basic, however i am going to do one's upmost to rewrite the program with visual basic, if you write with a detailed language.
  • Biologyscholarssensei B kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkür ederim. Çok saol
  • Arkadaşlar Şimdide bir forumdan çeviri yapmam gerekiyor yardımcı olacak varsa çok memnun olurum.

("http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/19708.small-basic-autoupdater-code-snippet.aspx")

(Kod Bölümlerini çevirmeyin arkadaşlar. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMehmet015

Arkadaşlar Şimdide bir forumdan çeviri yapmam gerekiyor yardımcı olacak varsa çok memnun olurum.

("http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/19708.small-basic-autoupdater-code-snippet.aspx")

(Kod Bölümlerini çevirmeyin arkadaşlar. )

Bir saniye anlamadım.Bu sayfayının tamamını mı çevirebilir misiniz dedin?

• Evet yarısından fazlası kod zaten. Ama yinede kolay değil biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.