Şimdi Ara

Cevap: TTNET, Zorla,pahalı İnternet satmaya çalışıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tttnet yeterı kadari kadar mılletı yıllarca kazıkladı yetmedı hala kazıklamaya çalışıyor .. ben de 45 tl net + 23 telefon 68 tl oduyorum bu daha ındırımlı taahhutlu hali. ulan varya taahhudum bıtsın gıdıp sınırsız 3g vınn yada avea jet türü bısey alacam bundan sonra. ya fıyatını dusurecek yada musterı kaybedecek. 3g altyapısı gıtgıde genıslıyor ılerde ttnetın musterı kaybedecegını öngoruyorum.

• Senelerdir ttnet rezil , ancak nedense müşterisi çok.İnsanlar başka diğer servis sağlayıcıları tam olarak bilmediğinden mecburen kullanıyor.Ancak fiyatı hem pahalı hem interneti çok sorunlu.TTnet pişmanlıktır..
  • gsm firmaları 3g de sınırsız tarife çıkarsın,70 tl olsun 50 ttnete vermektense onu alırım
  • TTNET'ten tek şikayetçi olduğum kısım ücret.

Onun haricinde yalan yok 2008 yılından beri müşteri hizmetlerini teknik konuda aradığımı hatırlamıyorum. Ne kopma sorunu nede başka birşey.tıkır tıkır çalışıyor net.

ama işte Ücret çok fazla. 68 TL 8 Mbit Netlimitsize verilir mi?

max 40 tl ederi var bu tarifenin. 70 lira çok fazla.

işin garibi fiber netlimitsiz 20mbit te aynı fiyat. ama bulunduğum bölgede fiber olmadığı için enayi konumuna düşüyorum.

başkası aynı paraya 20 bit kullanırken ben 8 mbit kullanıyorum.
  • Şikayetçi olduğum kısım benimde aynı fahiş fiyat düşük upload gerçek sınırsız pakettler ap ayrı bir düyna zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

TTNET'ten tek şikayetçi olduğum kısım ücret.

Onun haricinde yalan yok 2008 yılından beri müşteri hizmetlerini teknik konuda aradığımı hatırlamıyorum. Ne kopma sorunu nede başka birşey.tıkır tıkır çalışıyor net.

işin garibi fiber netlimitsiz 20mbit te aynı fiyat. ama bulunduğum bölgede fiber olmadığı için enayi konumuna düşüyorum.

Artık daha da kötü, 8 Mbps'lik paketlerin satışı durduruldu. Yani minimum 16 Mbps satılacak, hattımız ne kadar destekliyorsa onu kullanacağız. Fiyat ise 50 GB için 69, 75 GB içinde 72 TL ödeyecek. Üstelik upload hızlarında da hiçbir artış yok, hala 800 kbps.

• Fixnet kullaniyorum.24mbit 25gb akk limitsiz,ilk 6 ay 35tl(12 ay taahhüt) devaminda ise 55tl.

Elbette 35 ve 75gb'lik tarifede mevcut;35gb'lik tarife ise ilk 6 ay 39tl devaminda ise 59tl,75gb'lik tarife ise ilk 6 ay 49tl devaminda ise 69tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

TTNET'ten tek şikayetçi olduğum kısım ücret.

Artık daha da kötü, 8 Mbps'lik paketlerin satışı durduruldu. Yani minimum 16 Mbps satılacak, hattımız ne kadar destekliyorsa onu kullanacağız. Fiyat ise 50 GB için 69, 75 GB içinde 72 TL ödeyecek. Üstelik upload hızlarında da hiçbir artış yok, hala 800 kbps.

Fiyat konusunda yanlışınız var fiyat önceden Tam Zamanlı kampanyasına 44 tl 8 Mbps idi şimdi , 49.90 16 Mpbs.

• halkın diğer firmaları tercih etmemesinin nedeni kurumsal olmamaları bence bir kapatma yerine gidiceksin adamın yeri bile belli değil kurye ile evrak yollayıp açıyorlar kapatmak için fax çek sorun olsa 1 saat telde bekle ttnet kazık mazık ama karşında her zaman birisi var mobil telefon üzerinden internet gelişsede sabit interntten ucuza geleceğini sanmam yani iki firma olsa 16 mb hız verse ttnet 5 tl fazla olsa ttnet seçerim çünkü karşında bir muhatap var
  • KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz taahhütlü fiyatlar, ben taahhütsüz fiyatlardan bahsettim. O fiyata girseniz bile 24 ay taahhüt, ilk 12 ay 49.90 sonra yine 72 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

halkın diğer firmaları tercih etmemesinin nedeni kurumsal olmamaları bence bir kapatma yerine gidiceksin adamın yeri bile belli değil kurye ile evrak yollayıp açıyorlar kapatmak için fax çek sorun olsa 1 saat telde bekle ttnet kazık mazık ama karşında her zaman birisi var mobil telefon üzerinden internet gelişsede sabit interntten ucuza geleceğini sanmam yani iki firma olsa 16 mb hız verse ttnet 5 tl fazla olsa ttnet seçerim çünkü karşında bir muhatap var

Bizde 3G'nin gelişip ucuzlaması büyük bir hayal. Hala 3G'de sınırsız paketin en büyük kotası 15 GB, sonrası 96 kbps. Ben 96 kbps ile sadece Windows Güncellemelerini 1.5 günde indirdim. Topu topuna 5 güncelleme filandı.. 15 GB sadece internette gezmek için bile çok yetersiz bir kota.. Ama bizde bunu anlatabileceğiniz muhatap yok. Belki 3G'de 40 Mbps'ye erişebilirsiniz ama bende arkadaş gibi düşünüyorum, evde internet hiç yoktan gezmeye yetmeli.

4G ise daha felaket, Turkcell'de çalışan kız arkadaşım var düşüncelerine göre en düşük kota ya 500 MB ya da 1 GB olacakmış. (1 GB daha olası.) Saniye de 300 Mbps ile indirseniz kota ortalama 1 saatte bitti. Sonra ki hız ne kadar belli değil. Kesin en fazla 512 kbps yaparlar..

• quote:

Dediğiniz taahhütlü fiyatlar, ben taahhütsüz fiyatlardan bahsettim. O fiyata girseniz bile 24 ay taahhüt, ilk 12 ay 49.90 sonra yine 72 TL.

yok 1 yıllık değil internet 2 yıl boyunca 49 tl telefonu sadece 1 yıllık yaptılar normal kampanya değil iptal bürosundan yaptırdım 2 yıla kadarda bakarız artık mobil nette arkadasın dediği gibi bosuna hayal fiyatı indiremezler indirsede 1 gb kotayla nette gezsen 2 günde dolar zaten kötünün iyisi yine ttnet gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

quote:

yok 1 yıllık değil internet 2 yıl boyunca 49 tl telefonu sadece 1 yıllık yaptılar normal kampanya değil iptal bürosundan yaptırdım 2 yıla kadarda bakarız artık mobil nette arkadasın dediği gibi bosuna hayal fiyatı indiremezler indirsede 1 gb kotayla nette gezsen 2 günde dolar zaten kötünün iyisi yine ttnet gibi

Bu bizde ki iptal büroları ne cimriymiş. Birtek Üsküdar'dakine gitmedim bakalım orada ne yapacaklar bana hep 16 Mbps'ye kadar 75 GB AKK 69 TL diyorlar. Diğer paketler yeni müşteriler için diyorlar, şu anda 68 + 15 TL ödüyorum.

• Sınırsız vınn mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

24 ay boyunca sabit fiyat 49.90 sözleşmede yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havlayan Çekirge

Senelerdir ttnet rezil , ancak nedense müşterisi çok.İnsanlar başka diğer servis sağlayıcıları tam olarak bilmediğinden mecburen kullanıyor.Ancak fiyatı hem pahalı hem interneti çok sorunlu.TTnet pişmanlıktır..

bir çok bölgede ttnetten başka sağlayıcı yok , alt yapıyı getirmeye cesaret edemiyor kimse zaten dışardan biri gelse alt yapı kurayım vs falan filan emin olun belediyesi valisi muhtarı falanı filanı karşı çıkacaktır bi 10 yıl daha ttnet bu şekilde sömürür
  • beni kandırdılar 12 ay 45 dediler 2 ay sonra fatura 75 tl oldu şikayetçi oldum ses kayıtları için savcılığa git dediler
  • wın netleri unutun neden eger aylık 15 GB AKN geçiyorsanız hızı otamatik 128 Kbps düşüyor.
    birde upload yaptığınızda oda AKK sayılıyor.

ttnet yada diğerleri en azında 3 Mbit te kalıyor birşeyler yapılıyor ben 3 Mbit ile digiturk play de maç
    bile izliyorum 1 GB atrında film indiriyorum birde upload larınızı AKK saymıyor.

D net yada Türkcell süperonline terçih edin dicem ama onlarda fiyatlar aynı
    Türkcell 8 Mbit neti 49 veriyor şu anda.

soyulmaya devam yada interneti komple kapatacan en iyisi ortak kullanım
    akıllı modem alıcan port çıkıları ne kadar net hızı vericeğini tanımlıcan
    arkadaşınla yarı yarıya kırışıcan faturayıda oldu bitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.