Şimdi Ara

Cevap: SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TL-WA701ND ürününüzü uzun zaman önce aldım fakat geçmişte ve yakın zamanda kurulum yapmak istediğimde başarılı olamadım.

(Daha önce ap olarak kullanmak istediğimde de sorun yaşamıştım.)

Öncelikle kullanım amacım, zayıf gelen sinyali diğer odalara daha güçlü iletmek.

Öncelikle cihaz kurulumunu user manuel ve kullanıcı kılavuzuna göre yaptım. Türkçe ve İngiliz

Cihaz bağlantısı için iki kılavuz da farklı adresler vermekte. 192.168.0.254 (Bu numara ile cihaza erişebiliyorum) - 192.168.1.254

Cihazın alt kısmındaki versiyon no ile (Cihaz V2) internet sayfanızdaki yönergeleri takip ederek firmware güncellemesi yaptım (24.03.2014 tarihli)

Cihaz kurulumunu yönergeleri takip ederek "repeater" modunda yaptım. Ağ ismi sinyal gönderen ağ ile aynı oldu ve sinyal seviyesi full oldu fakat "sınırlı bağlantı" hatası aldım.

Defalarca aynı kurulumu denememe rağmen bir sonuç elde edemedim. Açıkçası ürünün arızalı olduğunu düşünüyorum ama garanti kapsamı dışında kaldığından uğraşmak istemiyorum.

Eğer anlattıklarıma göre teknik açıdan müdahale ederek düzeltilecek bir durum var ise yardımınızı rica ederim.

Saygılarımla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.