Şimdi Ara

Cevap: İnternetten para kazanmak gerçekten mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netlioo adlı bir sistem buldum 5 gün oldu üye olalı ve kazancım ortada
     Cevap:  İnternetten para kazanmak gerçekten mümkün mü?

üye olmak için tıklayın.
     Cevap:  İnternetten para kazanmak gerçekten mümkün mü?

• Hocam biraz detaylar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BöcekBaşı

Hocam biraz detaylar mısınız?

http://wmaraci.com/forum/dayanismalar/netlioo-para-kazanmak-119846.html burada detaylı bir şekilde anlattım hocam.
  • selam aleyküm beyler ben internetten para kazanma işini iki yıldır araştırıyorum ve aşagı yukarı hepsinide denedim anket doldurmadan tutunda blog yazmaya kadar fakat hiç birisinden etkili bi sonuç alamadım.Fakat son olarak tesadüfen karşıma çıkan bi site sayesinde şuanda % 30 karla satış yaparak para kazanıyorum olay çok basit kısaca size şöyle anlatayım sisteme ilk olarak üye oluyorsunuz e başlangıç paketi alıyorsunuz 10 liralık çok görmeyin sonrası için çok daha büyük paralar kazanacaksınız bugün enn basitinden bi sigaraya veriyosunuz günlük 10 lira daha sonra isterseniz ben katolog gönderebilirim veya katolog alıp satışa başlayabilirsiniz sistem size ürünleri katolog fiyatının altında veriyo ve sizede katolog fiyatı üstündeki paradan satış yapmanızı istiyor ordaki satışdaki karınızda %30 oluyo buda çok iyi bi para yani. ilgilenenler olursa referan linki atcam
    Daha detaylı ögrenmek isteyen veya ilgi duyan arkadaşlar mesaj atmanız yeterli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.