Şimdi Ara

Cevap: Honda Jazz Buluşma ve Dayanışma SAYFASI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zenginim bağzı yazılanlar kayboldu saglık olsun..

Az önce honda parkdan aradılar bir bayan

---Aldıgınız hizmetden memnun musunuz 1 ile 10 arasında puan verseydiniz kaç verirdiniz Ercüment bey dedi
    ----- yedi
    ---Neden yedi 10 veremezmisiniz
    ---- Hayır
    ---Nedeni nedir peki
    ---- Bakıma gelmeden önce cam silecek suyunu agzına kadar doldurmuştum fakat siz yinede faturalandırmış
    sınız
    (gerçekten hiç su sıkmadan gitim yagmur yagıyordu zaten )
    ---- Servis şefimize iletecegim iyigünler.
    -----iyi günler...

Ya bumu olmalıdır Alahtan korkun yokmu .. Zenginimin yazdıgı üst yönetim belirler hesabı benimle ilgilenen osman arkadaş kafayı yiyodur
    Yada silecek suyuna dolumudur boşmudur diye bakmayan bir zihniyet 430 tl yi hiç bir şeye bakmadan kesdi ise..??????????????????
    Hatırlar sanız forum da bir arkadaş başka bir yere bakıma gitmiş di de aynısı olmuştu.. Bende eklemeyecek dim silecek suyunu son anda aklıma geldi. Park yerinden cıkarırken ekledim agzına kadar..

O cay var ya ocay sizin bardagıyla beraber...... Honda park.. Benim paraya ihtiyacım var deseydin 500 tl daha verir dim.. bardak biraz küçük gelebilir Arkadaşlarım yeni bardakları size memnununiyele verir..

Zenginim sende hep kampanyalı ürünleri aldıkdan sonra söylüyorsun kanpanya esnasında nörüyon bizede söyle.
    Hayırlı olsun güle güle kullan.. Tabi 190 ile gitmek hoş bişey degil aracın üstünlükleri neler insan ögrenmek istiyor paraverdigi şeyin hakını istiyor..
    fakat araç basınca gidiyor
    Cıkartmalar için smanlı tugrası nasıl olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.