Şimdi Ara

Cevap: FRP Projesi ! (Fantastik Rol Yapma Oyunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet,çizgi romana göre batman 135 den fazla dövüş sanatında uzman..9(yanlış hatırlamıyorsam) dil konuşuyor.Kaçış ve saklanış üstadı.Dünyanın en iyi dedektifi ve taktik üstadı.Ki bence Ra's Al Ghul'dan daha iyi bir taktisyen.Ve her ne kadar bir insanın gelebileceği en son noktada bile olsa sadece bir insan.Captain ise,Marvel'ın hemen bütün karakterlerine yüklediği gibi Over Powered bir kahraman.Süper Asker projesi,işte yaraların kolay iyileşmesi,yorulmamazlık,işte geç yaşlanma...uzun bir kapışmada(demek istediğim dakikalar hatta saatler) captain'in galip ayrılacağı.Ki doğru planlama ve taktiksel zekayla,Batman'in bırakın Superman'i,Darkseid ı bile yenilgiye(ya da anlaşmaya ikna ettiğini) düşünürsek,captain'in bir şansı olduğunu düşünmek pek de akıl karı olmaz.kaldı ki,batman karşısındaki düşmanın tanıyorsa artık,karşılaşmanın ilk dakikalarında bile etkisiz hale getirebilir Captain'i.elbette herkes sevdiği kahramanın kazanmasını ister ama ben olabildiğimce tarafsız davranmaya çalıştım.

• Dafuq?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan bende frp aktivitesi falan düzenlenecek sandım katılmaya geldiydim hevesim kursağımda kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.