Şimdi Ara

Cevap: Asus X550JK XO012D GTX 850M

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok kişinin yanlış anladığı bir konuya değinmek istiyorum.
    Her şeyden önce fiyatları hiç bir satıcı ortalıkta bu kadar rekabet varken durduk yerde şişiremez...Nedeni de çok basit şişirdiğiniz an ürün elinizde kalır ve fiyatı düşük tutan firma satmaya başlar. Yani bizler akşama kadar birbiriyle konuşup "hadi beyler hep beraber ürün fiyatlarını arttıralım" demiyoruz ve hatta büyük çoğunluğumuzun birbiriyle diyaloğu bile yok...! Bu nedenle "fiyatları şişiriyorlar" gibi bir düşünceye kapılmayın samimi söylüyorum buna imkan yok...

Sebep be diye soruyorsanız onu da izah edeyim : Birincil olarak en büyük sebebin dolar olduğunu özellikle hatırlatmak istiyorum. Diğeri ise distribütörlerin yeni gelen partiyi her seferinde farklı fiyattan lanse etmesinden kaynaklanıyor. Açıkçası ben fiyatı düşen ürünü çok uzun sürelerdir görmüyorum. Ne zaman düşer onu da söyleyeyim..
    Distribütörün elinde gereğinden fazla stok var ve arkasından farklı model ve yeni ürünler geldiğini fark ederse hemen piyasaya bu kalan ürünleri pompalar ki yeni gelecek ürüne yer açılsın... Zaman zaman durduk yerde ürün fiyatlarının tedrici olarak düşmesinin de sebebi tamamen budur.

Bu arada şu an ortalık iyice tozduman oldu... Şimdi baktım dolar 2,38 olmuş ... Resmen uçmaya başladı...!!! Eğer böyle devam ederse yakında kimse notebook felan alamayacak bizde elimizdeki ürünlerle turşu kuracağız anlaşılan...
    Neler oluyor anlayamıyoruz inanın...!

Saygılar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.