Şimdi Ara

cerato vites problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 senedir 2007 cerato ex kullanıyorum.Aracımdan çok memnunum.Ancak uzunca zamandır yoğun trafikte dur kalklar sırasında debriyaj pedalında boşluk oluşuyor ve vitesler geçmiyor.Soğuduktan sonra tekrar normale dönüyor.Bir usta üst merkez olabilir dedi ama emin olamadım.Bu problemi yaşayan yada bilen birisi varsa acil yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

• Debriyajı geri çekme yayında sorun oluşuyor. Debriyajı basarak değil geriye çekerek kurtulabilirsiniz o anda fakat debriyaj yayını değiştirmekte fayda var.
  • bende de 2007 crdi ex var. Geri vitese alırken sıkıntı oluyor bazen. Baya zor geçebiliyor, bazen de hiç sorun olmuyor.
  • Vitesin geçmesiyle ilgili sorun yaşadığınızda ayağınızın üzeriyle debriaj pedalını yukarıya kaldırın sorun çözülüyor. Arada bir oluyor yay veya üst merkezden kaynaklandığını söylüyor servis. Uğraşamam kaldırmakla derseniz değiştirin üst merkez veya yayı.
  • debriyaj üst merkez problemi! ceratoların kronik sıkıntısı ama makyajlı kasalarda sıkıntının giderildiğini duymuştum. Ben iki kez değiştirdim biri garantiden. Debriyajın boşluğu iyice artıp vites geçmeme sıkıntısı yaşarsanız sert şekilde basıp bırakmayı deneyin. Ayrıca debriyaj üst merkezi değişecekseniz yenisinin kronik sorunun giderildiği seri parçadan olmasını talep edin zira bi süre sonra aynı sıkıntıyı tekrar yaşayabilirsiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.