Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumartesi basvurdum dun aradılar, persembe gelecekler, hanım icin bugün basvudum 10 dakika sonra aradılar yarin gelecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

Aynı sıkıntı bende de var. Unıvetsıteb kartım olmasına rağmen

şubeye gittim cahil kız birşeyden anladığı yok ceptetebi suçladı twitterdan mesaj attım ceptetebe geri döndüler denediler telefondan başvurmadı hata hata verdi durdu sözleşme ve kimlik bilgilerinizin güncellenmesi gerekiyor dedi şubenizden yoksa olmazmış ulan bir daha mı giderim salla kredi kartıda olmayı versin...
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tsk. Bi kac gündür başvuruyu erteliyordum. Detaylar netlesmis oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece TEB Bonus kartım vardı. CEPTETEB hesabı açtım. CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapmak istediğimde il kaydı hatası aldım. CEPTETEB müşteri hizmelerini aradım. Oradam başvuru yaptık, kadın kartı oluşturdum dedi. Arkasından bir de CEPTETEB ATM kartı istedim. "Onu ilk kez TEB müşterisi olanlara veriyoruz, eski müşterilere veremiyoruz. İsterseniz CEPTETEB hesabınıza bağlı normal TEB ATM kartı yollayabiliriz." dedi. "Kart ücreti, hesap işletim ücreti gibi herhangi bir ücreti olur mu?" dedim, "CEPTETEB hesabınıza bağlı olacağı için herhangi bir ücret kesilmez." dedi. O kartı da onayladım. ATM kartı sistemde hemen göründü ama CEPTETEB kredi kartı henüz görünmüyor. "Kredi kartınızı oluşturdum." demesine rağmen acaba kart oluşturulmadı mı ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartın şekli şemali nasıldır ? görsel bulamadım kartla ilgili. no vs gizleyip görsel atabilir mi biri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Sadece TEB Bonus kartım vardı. CEPTETEB hesabı açtım. CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapmak istediğimde il kaydı hatası aldım. CEPTETEB müşteri hizmelerini aradım. Oradam başvuru yaptık, kadın kartı oluşturdum dedi. Arkasından bir de CEPTETEB ATM kartı istedim. "Onu ilk kez TEB müşterisi olanlara veriyoruz, eski müşterilere veremiyoruz. İsterseniz CEPTETEB hesabınıza bağlı normal TEB ATM kartı yollayabiliriz." dedi. "Kart ücreti, hesap işletim ücreti gibi herhangi bir ücreti olur mu?" dedim, "CEPTETEB hesabınıza bağlı olacağı için herhangi bir ücret kesilmez." dedi. O kartı da onayladım. ATM kartı sistemde hemen göründü ama CEPTETEB kredi kartı henüz görünmüyor. "Kredi kartınızı oluşturdum." demesine rağmen acaba kart oluşturulmadı mı ki?

Kart fiziki olarak basılınca sistemde görülüyor. Bu da 1-2 gün sürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimveEdebiyat -- 3 Şubat 2015; 19:05:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

eski müşterilere yok mu powerbank?

Eski müşterilere yoksa ne anladım ben bu işten?

• şimdi bu masraflar kısmında bide karta başvururken tik attımız sözleşmediki ücretlerden kısaca bahsedebilcek varmı nerde geçiriyorlar pek anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Sadece TEB Bonus kartım vardı. CEPTETEB hesabı açtım. CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapmak istediğimde il kaydı hatası aldım. CEPTETEB müşteri hizmelerini aradım. Oradam başvuru yaptık, kadın kartı oluşturdum dedi. Arkasından bir de CEPTETEB ATM kartı istedim. "Onu ilk kez TEB müşterisi olanlara veriyoruz, eski müşterilere veremiyoruz. İsterseniz CEPTETEB hesabınıza bağlı normal TEB ATM kartı yollayabiliriz." dedi. "Kart ücreti, hesap işletim ücreti gibi herhangi bir ücreti olur mu?" dedim, "CEPTETEB hesabınıza bağlı olacağı için herhangi bir ücret kesilmez." dedi. O kartı da onayladım. ATM kartı sistemde hemen göründü ama CEPTETEB kredi kartı henüz görünmüyor. "Kredi kartınızı oluşturdum." demesine rağmen acaba kart oluşturulmadı mı ki?

ben bunu sordum cepteteb kart gelecek dediler

• Kart kuryeye teslim edilmiş, gelecekmiş ama hangi gün belli değil arayacakmış kurye. Telefon için gelecek olan taşınabilir batarya ilk defa müşteri olanlara veriliyormuş.
  • nuvoya arkadaş cepteteb daha iyi deyince başvurdum. Şuan bana yarar hiç kampanyası yok ama illaki bir şekilde yarar yarın birgün. Neredeyse tüm yazılanları okudum ancak çoğu kişi kredi kartına başvurmuş kart ücreti 50bine kadar alınmayacak denmişse de kart ücretinin yıllık kart ücretini kastedip kastetmediklerini nereden anlamışlar. Ayrıca kredi kartının da hiç bir artısı gözükmüyor. Yıllık kart ücretini kastettiğini öğrenmişseniz bir espirisi de varsa biz de başvuralım...
  • Mevcut müsteri nasilsa bizim mantiği hediye yokyahu ben diyorum bu teb den bi cacik olmaz atm para unitesi çalişmiyor yaziyorsun ne bir donus ne bir cevap resmen cacik otesi

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    nuvoya puan yüklendi bkmden kullanamıyorum hata veriyor. Yazdım çizdim aradım sordum sonuç sıfır gelişme yok. Hepsi aynı halt
  • Ayrica teb o 75 tl kart ucretini hissettirmeden alir çok sinsidirdikkatli olun…

• Atlasjet web sitesinden ucak bileti alicam. Mcc kodu seyahatmidir?

• 50 binde olup olmadığımızı nasıl anlaycağız.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    seni yanlış bilgilendirmişler bende eski müşteriyim ama ceptetep atm kartı oluşturdular ve internet sitesinde şu an electron kart olarak gözüküyor. düzelttir onu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

50 binde olup olmadığımızı nasıl anlaycağız.

+1 ben sordum göremiyoz dediler :)
  • Cepteteb tamamen yeni müşteriler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

Günün bombası hediye geldi üşenmeden bu saate 2600 mAh lık powerbank.

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

Bu adamlar liderliği alır.

Dün denedim telefonun pilini %60'a kadar doldurabildi. Bir ara telefonu kullandım dolum sırasında. Yani %100 e yakın 1 sefer şarj edebilir.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.