Şimdi Ara

📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷 (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.974
Cevap
566
Favori
1.739.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaja eklenen görseller:

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarda benden, ama sanırım çözünürlükleri düşük oldu

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Bunlar da benden galaxy s4 zoom ile çekilmiştir.

[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷[sizer]📷 CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI [ANA KONU] 📷

• Bu mesajdaki fotograflari iphone 6s ile cekip, snapseed, polarr ve adobe cs6 ile duzenledim Fotograf cekme konusunda da duzenleme konusunda da double double amatorum Dh fotograf sergimede gelip diger fotograflarima da bakarak yorum yaparsaniz cok mutlu olurum

• ozmensergen O kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlik hocam cok guzel kareler, sadece cep telefonu ile mi cekiyorsunuz yoksa bir makine ile telefon harici cekim de yapıyor musunuz
  • www.instagram.com/mustafalkoc üzerinden bakıp mesajı alıntılayıp fikirlerinizi yazabilirsiniz :d

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackhole88 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle başarılı olduğunuzu söylemek istiyorum

Son 6 fotoğrafı yorulmayacağım umarım yanlış anlamazsınız.

Son fotoğrafda pencere çıkmış pek hoş olmamış
    Galata kulesi biraz eğri duruyor göze hoş gelmiyor
    Baştan 3. Resimde deniz ile gökyüzünü güzel bölmüşsünüz (1\3)
    Gün batımı tek kelime ile harika
    Baştan 5. Fotoğraf yine galata kulesi gibi yamuk
    Baştan 6. Resimde süper

Binaları, camiileri kısacası yapıları çekerken ya tam karşıdan veya tam köşeden çekmenizi öneririm. (yamuk olmamak şartı ile) birde böyle resimleri kare değil de dikdörtgen yüklerseniz sanırım daha iyi olur.

Kolay helsin

İyi akşamlar

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam siz bilgili bir abiye benziyorsunuz Bir- iki mesaj üstteki benim fotoğraflarıma da yorum yapabilir misiniz acaba Hatalarımı öğrenip kendimi geliştirmeye çalışıyorum da Rahatsız ettiysem kusura bakmayın iyi geceler
  • N-Baranov. kullanıcısına yanıt
    sağolun.

sizin resimlere baktım. hatta diğer konunuza da cevap yazmıştım. bi sorun yok sadece ton ayarlamaları biraz abartı. kumlanma olmuş. ve resimler çok koyu. biraz açık tonları, canlı tonları kullanın. göze daha hoş gelir. diğer türlü insan bunalıyor başka bir sorun yok :D

rahatsızlık vermediniz estağfurullah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 17 Temmuz 2016; 3:19:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Kent ormanı fotoğrafım için yorum yapmıştınız Kumlanma sorununu bende fark ettim ama denk getiremiyorum hiç efekt verirken, kumlanma oluyor Deneye deneye öğreniyorum Buradan üstadlarıma baka baka kendimi geliştirmeye çalışıyorum işte
  • İstiklal'deki bir sergiden ilk 4 fotoğraf, ilginizi çekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 17 Temmuz 2016; 13:21:28 >

Teşekkürler. Sadece cep telefonu kullanıyorum. iPhone 6s ve Avea İntouch 4 kullanıyorum. Çektiğim resimleri snapseed ile düzenliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmensergen -- 17 Temmuz 2016; 13:18:26 >
  • 6s

• 6s

• Iphone 6s & Adobe Cs6

İzmir Kent Ormanı

Bodrum sokaklarında bitkiler

Erdek'te ki bir mekanın saati

• Hocam güzel kareler beğendim elinize sağlık. Yorum olarak ilk 2 fotoğrafda sıcaklık biraz yüksek mi olmuş sanki

İlk fotoğraf güzel. Snapseed ile çok az hdr efekti ile dahada güzel olabilir
    Örneğin şöyle. (resimde bozulma oldu. Orijinal dosya ile düzenleme yapılmadığı için)

(isterdrniz resmi kaldırabilirim)

2. Ve 3. Fotoğrsf biraz göz yoruyor. 2. Fotoğrsf çok sarı 3. Fotoğraf ise yeşil duruyor

4. Fotoğraf çok güzel (kare şekilde düzenlese belki daha güzel olabilir.

İlerleme var

• @...DeAtH... Teşekkürler, kaldırmanıza gerek yok Renklerin ortasını tutturamadım bir türlü, amatörün amatörü olmama verin Lightroom öğreneceğim, o zaman tam kıvamında olacak inşallah

@ozmensergen Merhaba hocam bana söylediniz sanırım Bana değilse bile üzerime alınmış bulundum, kusura bakmayın Amatörün amatörü olduğum için henüz renk dengesini çok tutturamıyorum maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: N-Baranov.

Merhaba hocam siz bilgili bir abiye benziyorsunuz Bir- iki mesaj üstteki benim fotoğraflarıma da yorum yapabilir misiniz acaba Hatalarımı öğrenip kendimi geliştirmeye çalışıyorum da Rahatsız ettiysem kusura bakmayın iyi geceler

Teknik olarak yorum yapmayacağım ama Akyaka'da ki azmağın üzerindeki köprüde çocuklar dereye kafa üstü
    atlamasınlar diye normalde tel örgüler var senin foto baya eski gibi...Yukarıdan sakardan çektiğin fotodaki grenler
    fotonun kendisinden daha net..

Cep telefonlarının çoğunda hdr efekti/tonlamasını gereksiz yere koymuşlar.Hangi marka olursa olsun
    ceple çekilmiş ve hdr efekti uygulanmış tüm fotolar deforme oluyor yani ne kadar hdr efekti uygularsan o kadar gren/noise
    artmış oluyor..Cihaz yetersiz olunca ne yapsan boş.

• nodar kullanıcısına yanıt
    Akyaka'daki fotoğrafları 2-3 sene önce çektim evet. Turistler, çocuklar falan köprünün tepesinden akıntı olmasına rağmen atlıyordu o zamanlar.

Dehşet kumlandı fotoğraf farkındayım Amatöründe amatörüyüm, yeni fotoğraflarımda kumlanma yok denebilir, eskiden yeniye ekliyorum. Teşekkür ederim yorumun için. Zoom yapıp çektiğim için çok net değildi, bende net olsun diye oynarken ayarı kaçırmışım :D
  • 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.