Şimdi Ara

CE-33992-6 YİNE HATA YİNE ARIZA YİNE PSN !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ce-33992-6 hatası alıyorum . Zaten sık sık psn de özellikle ps4 ile bir sürü hata alıyoruz ,kopmalar donmalar atmalar giriş sorunları. Yalnız bu sorunu hiçbir şekilde düzeltemedim ve psn 'e giriş yapamıyorum .. Bu sorunu yaşamış ve çözmüş yada benim gibi makinanın başında kalakalmış olanlardan fikirlerini bekliyorum...

• Bende ayni hatayi aliyorum 2 gundur yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen haline şükret, ben ortada bir şey yokken önce store dan banlandım sonra da konsol komple banlandı. Telefon edip ne oluyor demesem de öyle kalacaktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir ps4 ü açmıyordum,biraz önce açayım dedim ama 2 saatdir psn e bağlanamıyor.İnternet ayarlarını test ediyorum ip adresi al: başarılı , internet bağlantısı: başarılı ama psn giriş: başarısız diyor.Siz ne yaptınız sorunla alakalı..?

Bu arada verdiği hata kodu aynı Ce-33992-6
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Uzun süredir ps4 ü açmıyordum,biraz önce açayım dedim ama 2 saatdir psn e bağlanamıyor.İnternet ayarlarını test ediyorum ip adresi al: başarılı , internet bağlantısı: başarılı ama psn giriş: başarısız diyor.Siz ne yaptınız sorunla alakalı..?

Bu arada verdiği hata kodu aynı Ce-33992-6

Ayarlardan psn e girin. Oradan da giriş deyince bir metin var. Onu onaylayın. Giriş yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: canbad

Bende ayni hatayi aliyorum 2 gundur yardim edin

Konuya yazmaya çalıştım dostum. Bak istersen.

• Bu hatayı alıyorsanız önce ps4 ü , sonra modemi kapatıp birkaç dakika bekleyecekmişiz. Sonra modemle ps4 ü açıp girecekmişiz şimdilik bilinen tek çözüm buymuş tabi işe yararmı bilmem . Ben zaten ps4 ü de modemide kapayıp çıktım ve eve geldiğimde açtım psn e girdim.Birde sözleşme yenileme istiyor zannedersem onuda kabul edip giriş yapın olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 24 Eylül 2014; 21:04:48 >
  • Teşekkürler arkadaşlar,10 dk kadar modemi ve ps4 ü kapattım ve daha sonra ayarlardan psn e girince sözleşme çıktı onu onayladım,olay tamamdır...
  • 2 gündür açmıyordum. bana da olmuş aynı şey. acaba genel bir sorun mu bu? modemi ve ps4 kapatıp bekleyince düzeliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubbersoul

2 gündür açmıyordum. bana da olmuş aynı şey. acaba genel bir sorun mu bu? modemi ve ps4 kapatıp bekleyince düzeliyor mu?

Ayarlardan psn e girip sözleşmeyi onaylamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

2 gündür açmıyordum. bana da olmuş aynı şey. acaba genel bir sorun mu bu? modemi ve ps4 kapatıp bekleyince düzeliyor mu?

öyle olmuyor. yani girmiyor. lütfen bekleyin ekranı çıkıyor. ailem yatınca modemi kapatım açmayı deneyeceğim. başka bu durumu yaşayan yok mu?
  • quote:

quote:

quote:

öyle olmuyor. yani girmiyor. lütfen bekleyin ekranı çıkıyor. ailem yatınca modemi kapatım açmayı deneyeceğim. başka bu durumu yaşayan yok mu?

modemi kapatmadan yapınca bendede sözleşme ekranı gelmiyordu,modemi ve ps4 ü 10 dk kdar kapatıp açınca ayarlardan psn e gir ve sözleşme gelicek..

• quote:

quote:

quote:

Ben modemi kapatmadan yaptım. Bir süre lütfen bekleyin ekranı kaldı sonra girdim ama genelde modemi resetlemek işe yarıyor

• Sorun yaşayan arkadaşlar TR psn mi kullanıyor?

• Benimki TR Psn
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Shepard

Sorun yaşayan arkadaşlar TR psn mi kullanıyor?

benim de tr psn.
  • düzeldi.
  • Bir türlü çözemediler Tr Psn in sorunlarını. Bu kadar sorumsuzluk olmaz.

Konuuu okuyuncxa hemen makinayı açtım, US Psn de sorun yok. Ta dünyanın öbür ucundan verilen hizmet takır takır çalışıyor, ne bir sorun, ne kopma, ne lag.

Tr psn de rezillik diz boyu.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bende 3 gun once ps4 aldım aynı sorun bendede cıktı yalnız ne yaptıysam olmuyor burada yazılan butun cozumlerı denedım , modemıde 10 dk beklettim kapadım açtım yalnız sozlesme gıbı bır cozum yoluda karsıma çıkmadı maalesef ne yapmam gerekiyor bır bılgısı olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneruygun

arkadaşlar bende 3 gun once ps4 aldım aynı sorun bendede cıktı yalnız ne yaptıysam olmuyor burada yazılan butun cozumlerı denedım , modemıde 10 dk beklettim kapadım açtım yalnız sozlesme gıbı bır cozum yoluda karsıma çıkmadı maalesef ne yapmam gerekiyor bır bılgısı olan var mı ?

şu an herkeste aynı sıkıntı var PSN çöktü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.