Şimdi Ara

Cavs - Warrirors serisine bir bakış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Nba final serisi üzerine yazdığım ve infografiklerini hazırladığım blog siteme beklerim. Olumlu ve olumsuz yorumlarınız benim için önemli.

www.solturnike.com

• infografiklerdeki yazılar çok küçük okunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

infografiklerdeki yazılar çok küçük okunmuyor.

Laptop gibi küçük ekranlarda evet böyle bir sıkıntı var, dosta konularına girip büyük hallerinin pdf lerini bulabilirsiniz. Mobil versiyonda da okunabilir durumda.
  • allah kevin love un belasını versin
  • okuma sorunu yaşamadım (note4) ama infografikl çok kısa olmamış mı, gerçi konuya göre ama daha fazla bilgi sunsa daha güzel olurdu.

ekteki resim tasarım açısından da örnek olabilir.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 28 Haziran 2016; 13:49:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Her maç sonrası belli sitelerde infografikler yer alıyor. Benim infografiklerimde vurgulamak istediğiklerim; çok göz ardı edilen istatistiklerin aslında çok önemli oldukları ve o yüzden göz ardı edilenlere yoğunlaşıyorum daha çok.
    Örneğin : Warriors - Thunders serisi infograğimde yer alan bilgide ''Klay Thompson'ın 7 veya daha fazla 3'lük isabeti bulduğu hiç bir maçı Golden State kaybetmedi'' . Cavaliers-Warrirs serisi 3-1 iken 5.maçta Klay Thompson ilk yarıyı 6 üçlük isabeti ile kapadı fakat 2. yarıda hiç üçlük isabeti bulamadı ve maçı kaybettiler. Bazı istatistikler oyuncuları mental olarak çok etkiler, buda öyle bir örnek oldu.
  • Leadri kullanıcısına yanıt
    o kısmı zaten güzel hocam, tasarımıda basketbol temalı olabilirse daha ilgi çekici olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.