Şimdi Ara

CAT Marka ayakkabılarım su alıyor değişim istedim ama...(ACİL YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aralık ayı 2014'te VAULT mağazasından CAT marka deri bot aldım çok yağışlı havalarda giymedim fakat yinede ayakkabılarım taban birleşim çizgisinde açılma vardı yürüdükçe ve su girdikçe açılacağını düşündük ve içlerınde parmak uçlarında(ön kısımlarda) ıslanma oluyor ayak terlemesi olduğunu sanmıyoruz onu düşündük 20 ocak 2015'te ayakkabıyı kontrole yollayıp değişim istedik mağazada yetkililer en fazla 20 iş günü içerisinde geri alabılıceğimizi söylediler fakat dedikleri gibi olmadı ayakkabılar bize 20 şubat 2015'te geldi yani 20 iş gününü çoktan geçmişti fakat ayakkabının şikayet ettiğimiz yerdeki açılma onarılmamış ve ayakkabıya değişim verilmemişti ayakkabıma özen gösteren biri olduğum için hemen farketmiştim değişim vermemelerine sebep olarak her ayakkabının su geçireceğini normal olduğunu söylediler (ben ayakkabılara 270 tl verdiğim için pek mantıklı gelmedi tabiki) ayakkabılarımı yollarken aldığım orjinal kutusunda yolladım ve faturasınıda istemişlerdi ama ayakkabım geldiğinde kıytırık bi karton kutunun içindeydi çevresinde ufak zedelenmeler vardı ve faturası kaybedilmişti anlıycağınız ayakkabıyı sadece cilalayıp göndermişlerdi tüketici haklarına gideceğimi söylediğimde şubat ayı öncesıne tekrar fatura çıkaramayacaklarını söyleyip şirketın adına bi kayıt imzalayıp verdiler (fatura yerine geçermiş).
    Pazartesi günü tüketici haklarına gidip şikayette bulunacağım sizce ne demeliyim ve değişim hakkı alabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mastif -- 21 Şubat 2015; 3:00:32 >

• İnş değiştirirler kardrşim,aslında alır slmaz suya batırıp deneyecen ve , cayma hakkı fslan diyip iade edicen bunlar yalan istiyor illa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar para veriyorssun sonra su geçirmesi normal diyorlar saçmalığa bak

• -Mctolga- kullanıcısına yanıt
    Zaten 2014 aralıkta aldım 1-2 ay giydim giymedim fark ettim hemen 1 ayınıda onlar yedi 20 iş günü ayağına bunun bi yasal boşluğu yokmu değişim sebeplerını yeterlı bulmuyolar heralde en sonunda benzinciye gidip açık yerden tazyikli su bastırıcam taban komple çıkıcak belkı o zaman değiştirirler
  • Lümpen kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kardeşim zaten adam onu söyledi ne demek normal dedım ayakkabıyı alırken bide nubuk almadım su emer dıye gittim deri aldım adam demesınmı nubuk olanlar deriden daha az su çeker diye
    ibrahim tatlıses bile böyle beynınden vurulmuşa dönmemiştir
  • suya basma sende
  • Karda su alması normal ama yağmurda alması normal değil. Efendi gibi davranınca pısırık sanıyorlar. Sonuna kadar hakkını ara. Tabi saygısızlık yapmadan. Fakat sert bir şekilde tavrını koy.

• osmann935 kullanıcısına yanıt
    haklısın moruk yazın giyerim
  • Kardesim ben de 2015 başında cat aldım. İnanır mısın dizime kadar karın içinde yürüdüm o kadar suya çamura battım çıktım hiç su almadı ayağım. İlginç geldi bu söylediğin iade et bence

• MrBrownstone kullanıcısına yanıt
    Abimle birlikte aldık oda cat aldı sarı nubuk olanını onun botunda bi sorun yok piyango bana vurdu
  • Gösteriş için 50 kilo bot alırsan öyle olur

• Nokia c3 kullanıyorum sen ne kullanıyosun ?
  • cat ve lumberjack falan filan su geçirme garantisi yokmuş ziyadaki adam öyle dedi bana
  • Cat Founder bot aldım ben de. O da çok kolay su çekiyor sanırım bayağı uğraşacağız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.