Şimdi Ara

Casper T9W W10'da Dokunmatik Sorunu Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
3.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu başlıktaki sorundan muzdariptim ve foruma sorduğum halde yeterli cevabı alamadım çözümü kendim buldum. Güncelleme nasıl yapılır biliyordum ancak hangi sürücüyü güncellemek gerektiğini bilemiyordum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlara umarım yardımcı olabilirim.

Sorunu çözmek için,
    1.Aygıt Yöneticisini açın.

Aygıt yöneticisini açmak için bilgisayarıma sağ tıklayıp "Yönet" diyerek soldaki menüden Aygıt Yöneticisini seçebilirsiniz.

2. Casper resmi sitesinden ilgili dokunmatik sürücüsünü indirin.

http://www.casper.com.tr/yazilim-ve-surucu-arama

3. Aygıt Yöneticisinde "İnsan Arabirim Aygıtları" sekmesindeki "KMDF HID Mini Driver for Touch I2C Device" adlı aygıta sağ tıklayınız ve "Sürücü Yazılımını Güncelleştir" tıklayın. Açılan pencerede alttaki Sürücü Yazılımı için Bilgisayarımı Tara'ya tıklayın. GÖZAT seçeneğinden rardan çıkarmış olduğunuz sürücü klasörünü seçin ve yükleyin. Bu kadar.

İLGİLİ GÖRSELLER:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 'KMDF HID Mini Driver for Touch I2C Device' bu aygıt aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Nasıl çözüceğim bu sorunu?

Edit; Tamam sorunu çözdüm.

Formattan sonra driver bende gözükmüyordu.

Aygıt yöneticisinden yüklenmemiş gözüken bir drivera sağ tıklayıp güncelleme bölümünden dokunmatik driver dosyasını insan birim aygıtları kategorisiyle seçerseniz driver sorunsuz yüklenir.

Ama kalibrasyon sorunluydu bende. Bir daha baştan sıfırladım cihazı. Şu an sorunsuz çalışıyor dokunmatik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boris234 -- 5 Mart 2016; 13:56:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.