Şimdi Ara

casper psu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper psu var 400 psu bozuldu üzerinde kağıda yapıştırlımış warranty voıd ıf removed yazıyo eger kapak açılırsa yırtılacak biçimde bu ömür boyu garanti anlamınamı geliyor sizce götürsem sadece psu mu söküp tamir eder veye değiştirirlermi ?

• istanbulda casper bayisiyim
    psu hergün deiştiriyorum sanırım sanada 30 - 40 ytl ye 500 wat peak olan 1 psu takarlar yırtılan garanti kağıdınıda yapıştırırlar bende binlerce war
  • teşekkürler yardımınız için değiştirme derken garanti kapsamındamı değiştiriyorsunuz yoksa ücret karşılığında yenisini mi takıyorsunuz? bu casper ın taktıgı güç kaynakları kalitesiz sanırım
  • Casper psu yu deiştirebilır garantiden ama yine uyduruk 1 psu koyar

Casper ucuz parça ucuz maliyet yapmaya bakar her gün psu ,ram arıza durumlarından bıktım

keşke ist te olsaydın her istediğini yapardık.
  • tamam anladım yardımlarından dolayı çok sağol
  • @mehmet328

hocam helal olsun sana valla hem satıp hemde eksi yanlarını birbir söyleyebiliyorsunbu arada satıyorsun yani sadece servis falan değilsin değilmi
  • hem teknik servis hem satış kısmetse toplama için ayrı dükkan açıcaz hergün ewde bilgisayar topluyom

büyük sorunları casper ümraniyeye yolluyom onlar hallediyo yada ewde ben tamirini yapıyom alet edawat bolca war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet328 -- 23 Şubat 2008; 20:22:42 >
  • ne güzel bende hep evde her istediğim aletin elimde olmasını isterdim .burdada casper satış yapıyo birde servisliğe bakıyo oda senin gibi bazılarını istanbula yolluyor küçücük dükkanda uğraşoyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.