Şimdi Ara

casper nirvana

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 ay önce vatan computer den aldığım laptop'umdan aldığım günden beri monitörün sağ alt kısmından bir zzzzzz sesi geliyor.parmaklarımla önden ve arkadan basınç uygularsam kesiliyor ama bıraktığımda tekrar başlıyor.ne önerirsiniz.daha 4 ay oldu servise bırakmak ta istemiyorum ama ses çok rahatsız edici.

• vatan computer'a müşteri hizmetlerine götür
  • handsome,götürmeyi düşündüm de olayın neden kaynaklandığını öğrenmek istedim.basit bişey yapıp geçiştirmesinler diye.değişmesi gereken parça felan olurmu onun öğrenmek için sordum.sonuçta oraya mecbur götürcem garantisi devam ediyor sonuçta:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodomer

handsome,götürmeyi düşündüm de olayın neden kaynaklandığını öğrenmek istedim.basit bişey yapıp geçiştirmesinler diye.değişmesi gereken parça felan olurmu onun öğrenmek için sordum.sonuçta oraya mecbur götürcem garantisi devam ediyor sonuçta:)

çözümü burası değil ondan götür dedim neden kaynaklandığını onlar sana söylerler
  • teşekkürler.haftasonu götürüyorum makinayı.
  • Bodomer selamlar.

Biz de bu lep topu alalı 2 gün oldu. Bilgisayarı açınca dediğin yerden vızıltı geliyor 15 sn sonra felan kesiliyor. Servise götürdüğünde neler olduğunu paylaşırsan sevinirim. Bir de açılması çok uzun sürüyor lep topun.

Keşke casper almayaydık ama en ucuzu buymuş ne yapalım. Bütçe meselesi işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.