Şimdi Ara

Casper masaüstü kasa içini nasıl açabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
9.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasanın görünümü budur arkadaşlar yaklaşık 3, 4 sene önce aldım kasayı bi süre önce harddisk bozuldu fakat içini açamıyorum vidaları sökmeme rağmen o siyah çerçevesini çekmeye çalışıyorum yok arkadaş gene açılmıyor. içinizde bilen varsa nereden açabilceğimi tarif edebilirmi lütfen bayadır uğraştım fakat olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toor21 -- 7 Nisan 2015; 18:32:38 >

• kasanın içinin fotoğrafını çekseniz yardımcı olabiliriz
  • içini açamıyorum açabilsem çekicemde :D klasik arkada vidalar var fakat o siyah yer yüzünden çıkarılmıyo fazla zorlayınca da olmuyor tam çözemedim böyle casper bilgisayarı olan veya anlayan yardım etsin lütfen.
  • Kasanin baglanti yerini cek demek istedi arkadas galiba. İki vidayida soktuysen yere paralel olarak geriye cekersen acilir klasik kasa gibi acilir o zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti etiketini sokmussundur zaten. O plastik parca metale butunlesik. vidalarin bolundugu kisimdaki kivrimli plastikten cekeceksin hocam.

• elimde kalmasın cırt cırt sesler geliyor plasiğe asılınca değişik çıkmalı gibi üstteki yer bağlı değil gibi
  • bagli hocam casper store da calistim biliyim o kadari :) . sıkı olabilir ilk acilis oldugundan.

•  Casper masaüstü kasa içini nasıl açabilirim ?

buyrun arkadan resim öyle olmuyor bilen birisi yokmu

• Dell pc ler gibi saginda solunda kapagi acmak icin dugme falan da yok onlarda. Kirirlmaz ama zorlarsam kirilir diye dusunuyosan vidalari soktukten sonra duz tornavidayla kapagin metaliyle kasanin metalinin arasin sok ayirmaya calis acilacaktir.

• olmuyorki alttan felan çıkıyo gibi yerleri var altta sanki böyle kasası olan yokmu ?
  • toor21 T kullanıcısına yanıt
    Kasanın yan kapaklarını açmak için önce vidaları sökmek gerek ama resimden gördüğüm kadarı ile vidalar yerli yerinde duruyor ?
    Ayrıca kasanın bir çok farklı açıdan resimlerini eklersen iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 8 Nisan 2015; 7:24:44 >
  • vidaları geri takıp çektim 4 adet vida 2 üst 2 alt olmak üzeri söküyorum gene birşey olmuyor yok arkadaş yanı çekiyosun kavlıyo gibi ses geliyor ve çıkmıyor alttan bir yere takılmış gibi oynamıyor böyle kasası olan kimse yokmu ?
  • açmaya çalıştığınız kısım yan kapaklar ise onlar sürgülü kapı gibi açılır, yani kasayı bir elle sıkıca tutun diğer elle kapağın üzerine bastırıp geriye doğru sürgülü kapı gibi çekince yerinden kurtulur...tabii ben yanlış anlamadıysam...

@toor21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Nisan 2015; 14:11:24 >
  • bu vidalar kapak vidaları değil mi ?

• axelfoly kullanıcısına yanıt
    youtubeye marka model yazarak acilis yada opened gibi birseyler yazarsan sonuc alirsin.

• cıkmıyor kullanan yokmu hiç yav :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: toor21

cıkmıyor kullanan yokmu hiç yav :)

yazdığımı denediniz mi?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: toor21

cıkmıyor kullanan yokmu hiç yav :)

yazdığımı denediniz mi?..

olmuyor malesef nasıl bir kasa ise artık alttan biyerden cıkması lazım gibi anlamadım bende ya
  • Sağ tarafta bulunan iki vidayıda sök ve kendine doğru sert bir şekilde çek o zaman kapak açılır arkadaş üstte resimde belirtmiş vida yerlerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denerken rastgele kapağı sürgülüymüş çektim açıldı ikiside tamamdır :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.