Şimdi Ara

Casper laptop alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmps5 -- 20 Şubat 2022; 19:19:55 >

• casper al
  • sessiz reis kullanıcısına yanıt
    maddı imkansızlıklardan dolayı bugun ttnetten aldım 1saat ıcınde teslım ettıler sımdılık bı sorun gozukmuyor sadece oyunlarda asırı zorlayınca ısınma problemı oluyor abartılacak kadar degıl tabıkı saglam bı sogutucuyla cözulebılır benım gıbı kredı kartı olmayan butcesı aylık 80tl olanlara önerırım
  • güzel bendede casper nırvana var
  • casper acer ile birlikte alıp kullanabileceğin en dandik notebooktur.malzeme,işçilik vs bildiğin marka ürünlerle kıyaslanamaz bile,servisi iyidir onu söyleyebilirim :)
    cihaz toplam 1917 tlye gelmiş ayrıca i5 cihaz,1999 tlye i7 olanını satıyorlar aynı cihazın.vatanda odeobank teknosada ing kredi ile aynı fiyata daha iyi cihazlar alabilirdin..ayrıca teknosa da office hediyesi vardı 1 yıllık lisanslı...
    hem zarar yine de işini görür sadece oyun oynadığın zaman problem yaşayabilirsin..
    hayırlı olsun,
    hayırlısı olsun inşallah :)
  • free_x_man F kullanıcısına yanıt
    teknosa ve vatanda şansımızı denedik malesef olmadı laptop annemin üzerine olucaktı onunda bi geliri gözükmedigi için kredi işi olmadı kredi kartımız mevcut ama 9taksit olacağı için bütçemizide zorlayacaktık bizde ayda 80tlye ttnetten almayı tercih ettik insanların casper önyargısınıda anlamıyorum cok zaman geçmedi ama en ufak bi sorunum olmadı zaten oyun oynamayacağım için olacağınıda düşünmüyorum benim gibi bütçesi kısıtlı olanlarada kredi kartı vs olmayanlara ama internette surf için bi laptopum olsun diyenlerede önerebilirim
  • 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum daha allaha şükür format dahi atmadım :) çatır çatır çalışıyor maşallah... FORZA CASPER :) önceden asusum vardı kardeşimde kendine yeni bi asus aldı rezalet diz boyu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamPuss55

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/pc-kampanyasi.aspx

yarın bu laptopu almayı duşunuyorum fakat bilgisayardan anlayan birisi değilim amacım en son çıkan oyunları en yuksek kalitede çözunurlukte oynamak felanda değil sadece gunde 5-6saat internette takılacağım bişey istiyorum sizce bu laptop bana uygunmudur

Son durumu merak ediyorum açıkçası. Memnun musunuz Casper bilgisayarınızdan?

• SUPER-TANKS kullanıcısına yanıt
    şuan o bilgisayardan yazıyorum günde 15-16saat aktif olarak kullanıyorum şuana kadar bi problem çıkmadı oynadıgım tek oyun ets2 ondada kasma donma vb sorun cıkmıyor
  • Bilgilendirme için teşekkür ederim, güle güle kullanın...
  • Bazı ürünleri gerçekten ilginç derecesinde kaliteli olabiliyor. Malzeme kalitesi için birşey diyemem ama bu maddi olanaksızlıklar yüzünden Casper'in bu kadar çok satmasına anlayış göstermeniz gerekiyor. Ben de vakti zamanında i5 işlemcili (4-5 sene oldu gibi) 750 gbyte harddiskli 4 gbyte ram'li, 2 gbyte ekran kartlı (ATI) Casper almıştım. 4 sene format atmadım Artık yeter dedim, bilgisayarı onar seçeneğinden tekrar sıfır sistem yükledim.

Casper ortanın biraz altında bir sistem sunuyor genelde. Bu da genelde oyunların çoğunu oynatıyor ama düşük kalite ile. Demem şudur ki; ucuz etten yahni olmaz. Siz bağırsaktan antrikot kalitesi beklerseniz olmuyor.

Sen memnun musun? diye soran arkadaşlara, zamanında evet derdim. Şuan kendi laptop'um teknolojinin gerisinde olduğu için diğer arkadaşlara önermiyorum. Çünkü parça değişimi çok uğraştırıyor. Ram değiştiremiyorum. BIOS güncelleyemiyorum. Anakart üreticisinin kendi sitesinde sürücüleri yok. Ne biçim işse bu...

İlerde Ram alırım, işlemcisini yükseltirim bik bik bik eden arkadaşlara tavsiye etmem. Bütün hayatı internette sörf olan, facebook'ta oyun oynayıp, kızlarla lak lak eden arkadaş olacaksa alsın. Ama kalkıpta watchdog, Fifa vs bilimum sistem canavarı oyun oynayacağım derseniz verdiğiniz paraya yazık olur.

• Bak performans olarak isine yarar fakat bilgisayarin basina bisey geldimi garantide ucretsiz olmasi gerekirken para aliyolar. Sana casper tavsiye etmem butceni soyle ona gore bilgisayar tavsiyesi verebilirim. Yada ÖM da atabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam alalı 2ay oluyor neredeyse başına bişey geldiginde neyse parası veririz artık yapacak bişey yok taksit sınırlaması belimizi büktü zaten yoksa bende isterim güzel bi asus ama yapacak bişey yok 2aylık deneyimlerime göre şunu söylemek istiyorum sadece bu forumda casper'ı kötülemek için oluşturulmuş bi ekip oldugunu düşünüyorum
  • Yok kotulemek degil amacim. Bircok arladasim var 80 tl mi ne almislar kucuk birsey icin. Asus kullandim asus ta para iadesi aldim 1 sene kullandiktan sonra monster kullaniyorum suan 1 ay oldu bilgisayari aldiktan 1 hafta sonra sikayetlerimi ve goruslerimi belirtmem icin beni aradilar. Yani demem o ki malzemesi kotu olan bilgisayara kotu denilir. Casperde cogu zaman f/p olamiyor cunku rami arttirarak ekran kartindan kisiyor kendi karini artiriyor. Yuksek grafik isteyen oyunlar icin casper acikcasi iyi bilgisayar uretemiyor. Eger ana kart ekran kartindan yeterince anliyorsaniz sizde bunu gorebilirsiniz fakat sizin kullanim amacibiza uygun bir bilgisayar cunku browser kullanacaksiniz. Sizin icin iyi bir secim tabi herkesin beklentisi ayni olmuyor. Ben casper mi ha kotu demiyorum garanti servisi kotu diye duydum ve tek biryerdende degil bircok yerden oldugu icin size boyle birsey dedim. Eger bilgisayari garantiye gonderirseniz (allah yasatmasin :D) bana da haber verin ilgi nasil tamir suresi ,ucret ve onarim hakkinda bilgilendirme ne kadar oldugunu sizinde bir gorusunuzu almis olurum. İyi aksamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.