Şimdi Ara

Casper H36 Ekran Kartım Yandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Casper H36 değiştirilebilir grafikli bilgisayarım var. Asıl ekran kartı yandı ve şu an da intel ile idare ediyorum. Bu bilgisayarın ekran kartı değiştirilebilir mi acaba. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem Özellikleri
    i7 620m 2,53 GHZ
    6GB RAM
    Ati 5650 ve İntel HD ekran kartı

• servise verirsin aynısını takarlar.

ama bildiğim kadarıyla anakarta tümleşik şekildedir onlar.

komple anakartı değiştirmeniz gerekebilir.

dizüstüler hakkında pek bir bilgim yok ama.
  • Tek çözüm servise göndermek.Keşke o bilgisayarı almadan önce danışsaydınız buraya en azından casper dan uzak durmuş olurdunuz ama neyse...
  • Hocam dediğiniz doğru ama bütçem kısıtlı olduğu olduğu için casper almak zorunda kaldım. Aldığım zaman en uygunu buydu. Casper'ın sıkıntılı olduğunu biliyordum ama bu kadar sıkıntı yaratacağını tahmin etmemiştim.
  • Hocam servise gönderin onlar halleder tümleşik değildi bildiğim kadarıyla
  • H36'larda ekran kartı anakartın üzerine monte edilmiş durumda...Chip değişimi ile sorun çözülür...
  • Bilgisayarınızın ekran kartı anakarta yüzey montaj yöntemiyle çakılmış durumdadır. Eğer, bilgisayarınızın garantisi var ise anakart değişimi isteyin; zira sizin seçtiğiniz marka ürünlerinde en iyi cihazlarla bile yaılan yüzey montaj işlemleri pek başarılı olmamaktadır.
  • Malesef garanti süresi doldu. Bu anakartın fiyatı ne kadardır acaba. Bilgisi olan varmı. Teknis servisi ararsam bilgi verirler mi?
  • bga rework makinamızla cihazınızın onarımını garantili olarak yapabiliriz. detaylı bilgi için 0212 855 65 25 arayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.