Şimdi Ara

casper cn-vry 4210a 17'' yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaslar.bu bilgisayari almayi dusunuyorum ama kararsizim bugun vatan da inceledim full hd ve 17'' fiyati 1800 tl sizce nasil acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baktim da ozelliklerine 128 bit ekran karti var. 8 ram full hd mat panel. Cok iyi ozellikleri. Alinir. 4210 yeni islemci modeli sanirim piyasada hep 4200 ler var. Hangi vatan magazasindan baktiniz?

• Cvp icin tsk.bursa vatan da baktim zaten sadece vatan da varmis bende pek anlamiyorum satici cocuk baya övdü

• Mağaza çalışanları ellerinde kalan satamadıkları ürünleri öve öve bitiremezler bunu unutmayın. Vatanda bu daha ileri gidilmiş durumda standlarda markalara özel satış temsilcileri vardır. Muhtemelen Casper temsilcisiyle konuşmussunuz. Casper notebook konusunda yaklaşılmaması gereken bir firmadır. Hiçbir notebookunu Türkiyede kendi üretmez. Uzakdoğudan kasa hazır olarak üstünde Casper logosuyla gelir. Forumdaki Victor ve Monster gibi türevlerinin gelişmişi diyebiliriz. Asus, Lenova, Samsung gibi markalara bakmanızı öneririm. Ben de geçen ay aynı fiyata şu Asusu aldım;

http://forum.donanimhaber.com/m_97065331/tm.htm
  • Aldım kullanıyorum hatta başlık açmıştım
    Ne için kullanmak istediğine bağlı bu laptop
    F/p bilgisayarı ama markası casper tabii
    Sonrasını bilemem ama
    Isınma sorunu yaşamadım
    Full hd ekran gayet iyi
    745m ekranı taşıyabiliyor
    Tomb raider yüksek
    Mafia 2 yüksek
    Sleeping dogs yüksek
    Modern warfare 2 yüksek
    LA Noire Normal-Yüksek
    Nfs most wanted 2 yüksek oynadım

Ama işlemci gereken strateji oyunlarında düşük performans aldım

• ikinci elde olsa almak isteyen arkadaşlar için söylüyorum bnde bu bilgisayarı 1800 den aldım ve iyi bir indirim yapmışlardı , çok memnunum sadece ağırlığı birazcık fazla birde çanta sorunumuz var tabi ama çoğu oyunu yüksek grafikte izleyebiliyorum , sadece dikkat edilmesi gerek konu kesınlıkle yere dusmemısı plastıge yakın bır kasası var ve kırılmaya cok musaıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.