Şimdi Ara

Carvocal marka navigasyon önerir misiniz. .....link içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carvocal

• valla bende aynı ürüne bakıyorum dün astra j facebook sayfasında bi arkadaş taktırmış kısada bi video çekmiş şuan bulamadım bi bak istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

valla bende aynı ürüne bakıyorum dün astra j facebook sayfasında bi arkadaş taktırmış kısada bi video çekmiş şuan bulamadım bi bak istersen

Memnun mu

• Arkadaşlar bakın size Carvocal firmasını bende çok araştırdım kesinlikle öneririm,kendi sıfır aldığım aracım nissan juke ma android navigasyon ekran taktırdım çok memnun kaldım arabamda ki hava birden değişti ses sistemi çok daha kaliteli ses çıkartmaya başladı çok keyifli imiş arabada navigasyon android bir sistem kullanmak ben genelde navigasyonu cep telefonumdan kullanıyordum ve arabada navigasyonu kullanır iken telefonuma gelen aramalara ekranda navigasyon açık olduğundan dolayı cevap veremiyordum fakat bu cihazın navigasyon ( yandex tabiki ) uygulaması ile kullanırken kendi telefonumun ekranı boşa çıktığından telefonumu meşgul etmiyorum ve çok rahatlıkla ekranı kullanabiliyorum.
    Bence Türkiye'deki bu konuda hizmet veren bilemiyorum daha kaliteli ne olabilirki ,zaten kendilerinde hem kalitelerine hem hizmet hemde ürün olarak hemde ve benim için en önemlisi yüzlü hizmet anlayışları ile memnuniyet odaklılar kesinlikle ürünlerinin arkasındalar şiddetle kendilerine fiyat sorunuz aracınıza taktira bileceğiniz en iyi cihazı bulabilirsiniz ve en mükemmel işçilik bu

• link açılmıyor ama sırf geri görüş için bile alınır, bende cyclone multimedya ekran var, navigasyonunu kullanmıyorum telefondan daha rahat oluyor
  • alınmaz
  • Vay be şu an 2.500-3.000 e takıyorlar. Paramız çöp olmuş resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.