Şimdi Ara

CARREFOUR`dan Carrefour markalı hiç birşey almayın..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar CARREFOUR dan 2 ay önce Carrefour markalı sofra tuzu aldık.1 paketini açıp kullanmaya başladık..Yaklaşık yarısını kullandık.
    Tuz kendi kendine renk değiştirmeye, SARI renge dönmeye başladı.Ayrıca Garip bir kimyasal kokusu vardı..
    Televizyonlarda Carrefour markalı ucuz ,yerli ve kaliteli mallar diye reklamlarını yapıyorlar.LANET olsun böyle Alışveriş Merkezlerine..
    İNSANLARIN sağlığıyla oynuyorlar...
    Siz siz olun kaliteli orjinal markalardan vazgeçmeyin..3 Lira pahalı olsun iyisi olsun..

• eee git geri ver. şikayet et. mahkemeye vereceğini söyle. hakkını ara belli olmaz herşeyde bi hayır vardır.
  • Tazminat felan alırsın hem en az 10.000
  • Ben hep ton balığı alırdım yarısı yağdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

Tazminat felan alırsın hem en az 10.000

Onu düşündüm, fakat ürünün fişini atmışım.
    O kadar verirler mi? Burası TÜRKİYE, hakkını arayan zararlı çıkar.
    Bu konuda forumdakileri uyarma gereği hissettim..
  • Carrefour malı olduğu için heryerde satılmaz heralde onun için fişe grek yoktur ?
  • senin bir magduriyetinden dolayı neden herkese oradan alma diyorsun ki anlamadım
  • Bu olay sadece senin aldıgın üründe o partideki ürünlere has bir durum olabilir. Müşteri hizmetlerine şikayetini belirtirsen büyük ihtimal para iadesini yapar. Carrefour müşteri ilişkilerinde çok iyidir. Mesela biz etiket hatası nedeniyle defalarca fiyat farkı olan ürünü bedavaya aldık. Ayrıca Carrefour markalı kullandığımız ürünlerde şu ana kadar bir sorun olmadı.
  • Senin yaşadığın olay bir istisna olmuş. Carrefour yakın olduğu için sürekli ordan alışveriş yapıyorum. Hatta coğunlukla carrefour markalı urunleri tercih ediyorum. Bugune kadar hicbir sorun yaşamadım.
  • tost kaşarı bildiğimiz lastik

köfteside lastik korkuç hatta kedi bile yemedi

istinyedekinde böyle durum gerisin bilmem

tost kaşarı yoktu bunlar vardı aldım aman yarabbim kaşar peyniri pişmiyor erimiyor ekmek kızardı kömürleşiyor kaşar istifini bozmadan aynen duruyor

köfteside ben ist. da daha damgibi köfte yapan yer görmedim tavsiyelere acığım

her yeri deniyordum hangisi güzel vs. diye aldık arkadaş kopmuyor köfte neyle yaptılarsa tak halata araba cek öyle böyle değil kidiye verdim yemedi

o yüzden daima marka almak sağlıklı zaten peynirde kaşarda 2-3 marka var gersi hikaye

ama köfteci yok

şöyle akçaabat köftesi tadında bir yer bulamadım adam küp yapmıştı akçaabat köftesini bir yerde

dedim sakın böyle satma bir trabzonluya denk gelirsin yemediğin dayağı yersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.