Şimdi Ara

Carnivàle (2003–2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Toplam 2 sezon süren ve HBO tarafından raytinglerinden dolayı yayından kaldırılan CARNIVALE diye bir dizi izlemeye başladım, bu diziyi izleyen ve yorum yapabilecek arkadaş var mı?

Eğer iyi bir dizi değilse boşu boşuna zaman kaybı olmasın

cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Carnivàle (2003–2005)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İyi dizi iyi dizi izle. Ağır ilerler ama sağlam bi dizidir.
  • An itibariyle 3 bölümünü bitirdim. Gidişattan memnunum.
    Kendine has bir havası var, ambiyansı, müzikleri, çekimleri -Rogrigo Garcia- hatta jeneriğiyle bile gönlümü fethetmeyi başarmıştır şimdiden.
    İleride yine bilgilendirmeler yaparım

Edit: Hatta bilgilendirme demişken; farkettim ki forumda Carnivale ile ilgili doğru dürüst bir konu başlığı yok. Diziyi bitirdikten sonra topladığım bilgilerle bir başlık açabilirim, güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesGunes -- 31 Mayıs 2010; 2:38:14 >
  • Değişik bir yapımdır.
  • Oldukça farklı ve kaliteli bir yapım,buralarda bir konusu olması lazım.
  • On numara bir dizidir, ama finali hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Zira yazar grevlerine denk gelmişti sanırm, ve sonuçta...
  • ben izlemeye başlamıştım 2-3 bölüm sonra braktım, çok yavaş ilerliyordu konusu bundan hoşlanmamıştım biraz daha aktiv aksiyon olsaydı devam ederdim..
  • Bana göre gelmiş geçmiş en iyi yapımlardan biridir,izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.
  • Çok yavaş ilerleyen bir dizi değişik konusu olduğu için sonuna kadar izledim. Şimdi keşke izlemesydim diyorum zaten yarıda bitiyor.
  • 2 bölüm izledim. Çok ilginç değişik bir yapım. Tamamlanmamış ama devam ederim yine de.
  • Halen aklıma geldikçe "belki bir gün devamı çekilir" diye umutlanıyorum
  • Hiç bir bilgim yokta. Yayından kaldırıldıysa izlenicek türde değildir. Öyle olsa bile tamamlanmadığı için bi sonu yoktur izleme derim.
  • Bitirdim. Oyunculuk ve senaryo olarak izlediğim en iyi dizi. Kendine has müzikleri, atmosferi, senaryonun işlenişiyle tam bir başyapıt. Böyle kaliteli bir yapımı nasıl bitirirler anlamıyorum. Diziyi iptal etmekle hbo tarihinin hatasını yapmış.

Dizi iptalinden sonra fanlar toplanmış, hbo mail yağmuruna tutulmuş hatta savecarnivale diye bir site bile açılmış ama gel gör ki tüm bu faaliyetler bir işe yaramamış:(
  • Bu kadar ilginç madem bende mi başlasam.
  • Amerikan dizi sektörünün en inanılmaz yapımıdır. Başlı başına devdir ama, HBO bunu göremeyecek kadar aptaldı.Diziye yazık oldu yoksa çok fena bitebilirdi o dizi ve adını dizi sektörüne altın harflerle yazdırırdı.
  • IBMD de 9259 oy ile 9.0 puan almış.http://www.imdb.com/title/tt0319969/.
    Sozlukte'de yorumlar oldukça olumlu ve cezbedici. Merak ettim dogrusu.
  • Bitirdim Ağır Ve Eski Dizi İyi Gelmedi Bana
  • dizinin 2 sezonu da bitirdim yarım kalmış olmasına üzüldüm böyle farklı ve kaliteli bir diziye yazık olmuş keşke devam etseymiş diyorum asıl mevzu tam başladı ama öylece kala kaldı
  • diziyi yeni bitirdim ve üzüldüm
    o kadar saçma sapan vampir dizileri , kendini tekrarlayan komedi dizileri varken, bu dizi nasıl 2. sezonda bitirilir
  • Az önce bitti, inanılmaz bir diziydi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.