Şimdi Ara

Capture

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar, birkaç yıldır online Kane's Wrath oynuyorum. Değişik problemlerle karşılaşıyorum. En son problem; sistemin beni sorgusuz sualsiz dışarıya atması.
    Windows 7 ve 16 GB ram kullanıyorum.
    Ram yetersiz mi acaba diye düşünüyorum.
    Sistem açıldığında %9 civarında bir ram kullanımı var. Ve hızlı bir şekilde artıyor.
    Tüm programları kapatıp oyuna giriyorum. Buna rağmen sözünü ettiğim sorunum var.
    Şöyle bir çözüm yolu düşünüyorum:
    Bir yazılımla görev yöneticisini sürekli olarak kaydetsem, sistemin beni dışarı attığı andaki ram durumu acaba bir çözüm olur mu?
    Ancak ben oyunda iken sürekli ve sadece görev yöneticisini kaydedecek bir yazılım var mı bilmiyorum. Eğer böyle bir yazılım varsa yapacağım ayaları da yazar mısınız?
    Konu biraz karışık olduğu için Google Amca'da yaptığım aramalarda ilgili bir konu bulamadım. Ve bu foruma yazmaya karar verdim.

Sistem özellikleri:
    İşletim Sistemi: Windows 7 Home Premium
    Ram: 16 GB
    Anakart: Intel DH67BL
    Ekran Kartı: AMD HD 5670
    Modem: ASUS DSL-N12U

• Windos 7 de browser sorunlari var gibi geliyor. Ozellikle de flash html5 e gecmeye zorluyorlar. Otun flash tabanli mi bilmiyorum. Win10 terfisi sorununu cozebilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Capture basligi yanlis olmuş. Konuyu teknik sorunlar bolumune taşınması uygun olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.
    Daima Görev Yöneticisini kaydeden bir yazılım var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.