Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.608
Cevap
57
Favori
164.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kpln04

yahu tek tek batman ve superman filmleri kaptanı katlar.hele batman ve Superman biraradaysa kaptanin hiç şansı yok

Kusura bakmada batman v. superman filmi rezalet olacak. O kadar karakter olacagi icin konu butunlugu olmayacak, hem de esinlenilmek istedigi seri rezalet. 1 milyon u gecemez tahminimce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

yahu tek tek batman ve superman filmleri kaptanı katlar.hele batman ve Superman biraradaysa kaptanin hiç şansı yok

Kusura bakmada batman v. superman filmi rezalet olacak. O kadar karakter olacagi icin konu butunlugu olmayacak, hem de esinlenilmek istedigi seri rezalet. 1 milyon u gecemez tahminimce.

hocam iyi mi olur kötü mü olur görecez de sonuçta bu ikisi captain americadan daha popüler millwt akın edebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dc'nin superman v batman'i taa 2016'ya çekmesinin sebebi marvel'ın civil war'u çekeceğini bilmeleriydi. o yüzden o kadar yıldızı tek filmde toplamaya evrendeki kahramanların temelini batman vs supe ile atmaya başlıyorlar. paniklediler. bu sebeple problem çıkabilir filmde. güzel bir film olucakken patlama olasılığı var.

ama captain ve iron man filmi olucak bu sırf cap yok yani. ve robert downey jr faktörü var adam box officelerin bir numaralı oyuncusu şu an. son olarak marvel evrenide bu filmde olucaklardan önemli şekilde etkilenecek.

bu faktörler batman vs supe'e çok rahat rakip olabileceklerini hatta box office'de geçebileceklerini gösteriyor. zaten marvel blockbuster filmlerinin lideri gibi bir şey sinemada artık çünkü çektikleri her film gişede yardırıyor. dc'nin hem gişe için hem de marvel'a sinemada ciddi rakip olması için kendi karakterlerinin markalarına güvenmekten fazlasını yapması gerekiyor. marvel gibi üst üste harika filmler çekip mükemmel bir evren yaratmak gibi.

• Batman vs Superman la aynı tarihlerde çıkmak gibi bir hata yapmazlar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Batman vs Superman la aynı tarihlerde çıkmak gibi bir hata yapmazlar umarım.

BvS tarihi değişti.

Batman v Superman 25 Mart 16
    Captain America Civil War 6 Mayıs 16
  • İkinci Captain Amerika filmi güzeldi bence, bu filmde Iron Man de olacağı için daha da ilgi çekecektir, umarım film Iron Man 3 gibi bir hayal kırıklığı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Batman vs Superman la aynı tarihlerde çıkmak gibi bir hata yapmazlar umarım.

BvS tarihi değişti.

Batman v Superman 25 Mart 16
    Captain America Civil War 6 Mayıs 16

1 ay var neredeyse ve anca kurtatır. Batman v Superman özellikle Amerikada ilk 1 ay sinema salonlarında full çeker zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Isaac We Trust

dc'nin superman v batman'i taa 2016'ya çekmesinin sebebi marvel'ın civil war'u çekeceğini bilmeleriydi. o yüzden o kadar yıldızı tek filmde toplamaya evrendeki kahramanların temelini batman vs supe ile atmaya başlıyorlar. paniklediler. bu sebeple problem çıkabilir filmde. güzel bir film olucakken patlama olasılığı var.

ama captain ve iron man filmi olucak bu sırf cap yok yani. ve robert downey jr faktörü var adam box officelerin bir numaralı oyuncusu şu an. son olarak marvel evrenide bu filmde olucaklardan önemli şekilde etkilenecek.

bu faktörler batman vs supe'e çok rahat rakip olabileceklerini hatta box office'de geçebileceklerini gösteriyor. zaten marvel blockbuster filmlerinin lideri gibi bir şey sinemada artık çünkü çektikleri her film gişede yardırıyor. dc'nin hem gişe için hem de marvel'a sinemada ciddi rakip olması için kendi karakterlerinin markalarına güvenmekten fazlasını yapması gerekiyor. marvel gibi üst üste harika filmler çekip mükemmel bir evren yaratmak gibi.

yani hocam filmlerin kaliteli ve güzel olmasını biz izleyici olarak isteriz tabi DC Marvelın gerisinde kaldı gerçekten sürüyle justice league animasyon filmi var ama normal film yok jl flaspoint paradox u çok begenmistim ayrıca sinemada bir marvel vs dc bekliyorum

• Sizce fiyasko olur mu, CA:Civil War diyerek karakter kısıtlaması eleştrisi alır mı?
  • İlk duyduğum da çok sevindim ama sinema evreni olacak ve basit bi çatışma gibi gösterirler diye de korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Sizce fiyasko olur mu, CA:Civil War diyerek karakter kısıtlaması eleştrisi alır mı?

Captain America: Civil War bence Ciwil War hikayesinin işleneceği tek yer olmayacak. Zaten zemin hazırlama süreci var şu an. Ayrıca Agents of Shield ve o döneme denk gelen Marvel'in Netflix dizileri bu konuyu işleyecek. Toplamda halihazırda Marvel Sinematik Evreni'nde İç Savas'tan etkilenecek en az 20 süper karakter ve Coulson, Maria Hill, Nick Fury gibi hikayede önemli rol alan bir yığın karakter var. Bence o kadar da kötü değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: turin---thesamet

quote:

Sizce fiyasko olur mu, CA:Civil War diyerek karakter kısıtlaması eleştrisi alır mı?

Captain America: Civil War bence Ciwil War hikayesinin işleneceği tek yer olmayacak. Zaten zemin hazırlama süreci var şu an. Ayrıca Agents of Shield ve o döneme denk gelen Marvel'in Netflix dizileri bu konuyu işleyecek. Toplamda halihazırda Marvel Sinematik Evreni'nde İç Savas'tan etkilenecek en az 20 süper karakter ve Coulson, Maria Hill, Nick Fury gibi hikayede önemli rol alan bir yığın karakter var. Bence o kadar da kötü değil.

Aklımdayken sorayım Netflix dizileri derken neyi kastediyorsun? Marvel dizileri mi? Agents of Shield var, takip ediyorum. Yakında agent peggy carter yapacaklarmış ondan haberim var. Başka?

• quote:

quote:

quote:

Aklımdayken sorayım Netflix dizileri derken neyi kastediyorsun? Marvel dizileri mi? Agents of Shield var, takip ediyorum. Yakında agent peggy carter yapacaklarmış ondan haberim var. Başka?

Daredevil, Iron Fist, Luke Cage ve Jessica Jones. Sonrasında da dördünün bir araya gelip bir takımı oluşturacağı Defenders.

• quote:

quote:

quote:

Netflix Marvel'ın 4 karakterine 13 er bölümlük dizi yapacak. Sırasıyla Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage. Ardından bunlar Defenders grubu altında toplanacaklar ve 13 bölümlük Defenders dizisi gelecek.

• @Maximum_Carnage
    @Death52

Teşekkür ederim.
  • Russo kardeşlerden yine baya sağlam bi film bekliyorum

• Bu filmde Crossbones olacak mı ? Suikastte önemli bir rolü var diye biliyorum.
    Bir de 4.film olmayacaksa Red Skull'ın geri dönüşünü yapmayacaklar mı ?
  • NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    spidey kardeşimiz onların yanında ne yapabilir cidden merak ediyorum. avengers ekibi real madrid spider man milan gibi geliyor bana. çizgi romanları pek okumadım ama yanındaki heriflerin güçlerine bakarsak spidey çok kırılgan kalıyor. normal insan vucüdü sanki. spidey hakkında bilgi verirseniz sevinirim. bana biraz insancıl ufaklık kaldı. şirin örümcekcik

ama yine de gelmesini istiyorum spidey iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aelthalyste

spidey kardeşimiz onların yanında ne yapabilir cidden merak ediyorum. avengers ekibi real madrid spider man milan gibi geliyor bana. çizgi romanları pek okumadım ama yanındaki heriflerin güçlerine bakarsak spidey çok kırılgan kalıyor. normal insan vucüdü sanki. spidey hakkında bilgi verirseniz sevinirim. bana biraz insancıl ufaklık kaldı. şirin örümcekcik

ama yine de gelmesini istiyorum spidey iyidir

Spidey çok güçlü değildir demek yanlış bence en az bir Captain America kadar güçlüdür.Yapılan filmlere göre cidden güçsüz çelimsiz bir egen gibi gözüküyor ama çizgi romanlarda durum bu kadar vahim değil

Güçleri;
    1-Devasa ağırlıklar altından kendini kurtarabilir.
    2-Koca bir binayı yıkabilir
    3-Çok hızlı hareket edebilir.
    4- Çok zekidir(Antman kadar)
    5-Örümcek Hisleri vardır onu tehlikeye karşı uyarır.
    6-Dövüş becerisi de çok gelişmiştir.
    7-Örümcek ağı

civil war çizgi romanında iron man'i yumruklayıp duvarı parçalamışlığı bile var.

• NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    evet. ben zaten filmlerden yola çıkarak böyle konuşmuştum. filmlerde çok çocuksu ve çelimsiz bir kahraman olarak yapılmış. ama avengersta eski filmlerdeki gibi yapılacaksa hiç gelmesin daha iyi. hulk spideyin atarını çekemez şimdi

gerçekten iyi yönleri ile bir spidey görmeyi çok istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.