Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.607
Cevap
57
Favori
164.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Keşke uğraşmasaydınız o kadar ,nettede BluRay in çıkmasıyla güncellenmiş gayet kaliteli görüntüler var yoksa bana kalsa bende torrent yaparım hep ama dediğiniz gibi akk gibi saçmalıklar yüzünden netten izliyorum mecburen

Pişman olmadım değil idare ederdi film ama neyse marvel-dc ve bilim kurgu filmlerini blu ray indiririm he ne olursa olsun takıntı gibi
  • Arkadaşlar bu formatlar da silinmiş sahne var mı ve bluray çıktı mı yoksa bu 30 40 gb olanlar dvd kalitesi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam benimde gönlüm ister her filmi torrentden Blu-Ray 3d vs vs indirmeyi ama malum bu akk olmasa

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Yok hocam benimde gönlüm ister her filmi torrentden Blu-Ray 3d vs vs indirmeyi ama malum bu akk olmasa

Yapacak bir şey yok dostum ya gece bırakacaksın insin yada rip izleyeceksin
  • Film iyiydi. Çizgi Romandan tamamen sapmalarına karşı öyle yada böyle iyi bir yerden mevzuya girmişler.

Spider Man karakteri filme çok ayrı bir hava katmış. Tom Holland'ın Spider Man'inini izlerken resmen çizgi filmdeki Spider Man karakterini hissettim. Black Panther'de çok iyiydi özellikle kostümüyle en karizmatik karakterdi.
  • Age of Ultron faciasından daha iyi olmuş, sonuna kadar sıkılmadan izleniyor. Martin Freeman daha fazla gözükse daha iyi olurmuş. Scarlett ve Elizabeth'i aynı filmde oynatarak kalp krizi geçirmemizi hedeflemişler herhalde.
  • Evet özellikle black panter ile ant man harikaydı ikisi filme güzel uydular

• Tekrar izledim, fikrim değişmedi şuana kadar marvel'ın en iyi işi bence. Bakalım strange değiştirecek mi bunu.

Ayrıca;
    #TeamAuntMay
  • Bu kamera arkasındaki Scarlett'in göz kırpması sadece beni mi hipnotize etti bir ara gif yapmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film müthiş olmuş cidden, hayranlıkla izledim havaalanı savaşını.

The Amazing Spider-Man serisi hiç çekilmeseydi büyük ihtimalle daha fazla heyecanlanırdı izleyici.

Tabii yeni oyuncu, yeni tarz hiç fena değildi.Görsel efektler ile birlikte çok başarılı bir iş çıkarmışlar Örümcek Adam konusunda.Ben daha az aksiyona girer diyordum ama baya kapıştı adamlarla.Biz alışık değiliz böyle şeylere bünye kaldırmıyor SS'den sonra.

Avengers gelsin artık.Bunu spoiler yemeden beklemiştim, onu da aynı şekilde izleyeceğim.Beklentim çok yüksek bu adamlardan.

• Valla dün izledim filmi Marvelın en beğendiğim işi oldu (MCU işte yoksa X-Menciyim ben ) Aksiyon sahneleri baya sağlamdı.Espri dozunu bu sefer düzgün yapmışlar öyle önceki avengerslardaki gibi her yerden zorlama çocuk esprileri yok.Karakterler de iyiydi.Sıkıntılar ise kesinlikle senaryo mu denir kurgu mu bilmiyorum ama mantıken çok güzel derin olabilecek bir hikayeyi harcamışlar.Yani ÇR falan okumadım Civil Warla ilgili (baya karakter varmış ama googledan bakmıştım) Civil War yani iç savaş,süper kahramanların fikir ayrılığı konusu çok daha güzel anlatılabilirmiş,çok sığ anlatmışlar ve sonunu baya kötü bağladılar.

Kim haklı olayına gelirsek bana göre net Iron Man haklı (ne Iron Mani ne de Captain Americayı severim) ama filmde nedense Iron Man yanlış yapıyor Captain ful haklı kafasında çekmişler

Karakterlere gelince öncelikle adamım Daniel Brühl şu Zemo mudur nedir bu karakterle bile gelmiş oyunculuk dersi vermiş diğerlerine Alman karakter mi var filmde ver bu Daniela oynasın

Spidermana gelirsek Tobeyli seriyi baya severdim zamanında ve bu çocuğu görünce dedim bu mu olacak Spiderman ama baya baya iyi olmuş.Filmin en iyi karakteri Spidermanı da Peter Parkerı da çok iyi canlandırmış tam ergen Spiderman havasında baya beğendim.
    Black Panther de baya sağlamdı.Antman de iyiydi

Geri kalanlar aynıydı yani normal oynamışlar.He May Hala vardı birde

Neyse son olarak Vision olayı tamamen saçmalık
    Havalanı sahnesinde hepsine tek atacak adamı yarım saat kadraja sokmadılar sırf Capin takımı kazansın diye

Captain America da adam değildir net şerefsiz Emperyalist Amerikanın köpeği Capi umarım ileriki filmlerde harcalar (ÇR de ne olduğunu okudum bu arada adamsın Punisher Baba )

Neyse güzel bir süper kahraman filmiydi Batman-Superman rezillğinden sonra daha da beğendim sanırım(Batmani sinemada izledik birde )X-Men çıksında onu da izleyeyim en çok onu merak ediyordum bakalım

7/10

• Filmi dün izleyebildim, klasik marvel filmlerindendi bence. Sadece örümcek adamın gelmesi filme (bence) biraz güzellik katmış, bir de panterin sahneler güzeldi.

Çizgi romanlarda muhtemelen daha detaylı işlenmiştir ama sadece filmlerde işlenen kısma bakarak kaptanın Bucky sevgisini anlayamıyorum, çok zorlama geliyor. Tamam çocukluk arkadaşın falan ama gözden çıkarması gereken sahnelerde körü körüne bağlı kalması bana saçma geliyor.
    Ayrıca Stark'la olan mevzuda bence Stark haklı. Tamam adamın kafa yerinde değildi ama sonuçta Stark'ın ailesini öldürmüş. Kaptan da biliyormuş ama söylememiş, tam çakal herif. 2'ye 1 daldılar da anca aldılar Demir Adam'ı ki bence yine alaşağı edememeleri lazımdı ama neyse.

Bir de o Vision mudur nedir, o eleman bayağı güçlü değil mi? Ne öyle konu mankeni gibi dolaşıyor etrafta. Güç dengesini bozuyorsa çıkar gitsin filmden, koskoca Hulk'la Thor yoktu, onun yokluğu hissedilmezdi bile.

• sano kullanıcısına yanıt
    2 dir filmi tamamlayamadım
    Sinemada izlesem yarıda çıkardım
    Bu gece bi daha sıkıldım şuan durdurdum 50 dk daha var izlemicem forumda takılma daha cazip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine sevemedim abi.

War Machine sahneleri (vurulma hariç) güzeldi.

Captain America'nın demir zırh giyen bir teknoloji dahisini dövüşte yenmesi bence çok saçmaydı. Anladık serum kullandın ama o da Iron Man be kardeşim.

Black panter sevemedim. Bucky gayet iyiydi. Kızıl saçlı kız çok gıcık biriydi(keşke ölseydi filmde). Hulkun ve Thorun yokluğunu hissettim.

Keşke baron amcamız o beş tane daha kış askerini salsaydı. Gayet kanlı ve ciddi bir ortam olurdu.

Filme puan veremiyeceğim.
  • Filmi dun can sikintisindan izledim. Bildigin basit bir dizi bolumu gibi olmus. Ozet gibi herseyi oldu bittiye getirmisler. Ne ara aralari bozuldu neye sinirlendiler neye ters dustuler de kavga ettiler anlamadim. 3-5 dakikalik dandik bir mekanda basit bir catisma icin Civil WAR demisler filme. Gerisi bombos. Butun marvel fanboylari da toplanip imdb de 7.9 gibi yuksek puan almasi icin ellerinden geleni yapmislar. Halbuki en fazla 6yi hakediyor. Klasik marvel ne beklersin ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 13 Mart 2017; 19:22:11 >
  • 6'ya 6 kavga yapıyorlar sanki lise çıkışı gibi :D
  • filmde anlamadığım nokta Captain America şimdi hain mi oldu?

koruduğu kişi kötü biriydi, o kişi uğruna iron man'i öldürecekti neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris-21

filmde anlamadığım nokta Captain America şimdi hain mi oldu?

koruduğu kişi kötü biriydi, o kişi uğruna iron man'i öldürecekti neredeyse

Koruduğu kişi kötü biri aslında ama kendi isteğiyle yapmadı o kötülükleri. Sovyetler onu kullandı. Beynini ele geçirdi olarak düşün.

Captain America'da bunu bildiği için arkadaşını pisi pisine onlara teslim etmek istemedi.

İron Man ise kendince çok haklıydı. İster kendi isteğiyle ister bilmeden de olsa o kişi anne babasını öldürmüştü. Durum karışık yani.

İnfinity War da zaten tekrar bir araya gelecekler ortak bir düşman için. Sıkıntı yok

• 9. dakikadan itibaren izleyebilirsiniz.

Ya da direkt süreli link.

https://www.youtube.com/watch?v=5_vKlStklH4#t=8m59s

• trufily T kullanıcısına yanıt
    Man of Steel'a bi şey diyemem de bu açık ara filimdir müdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 31 Aralık 2017; 20:35:0 >
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.