Şimdi Ara

canon yazıcılar nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=1200&productId=bd5733
    aha bu almak istediğim alayımmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PNR05 -- 15 Mart 2006; 15:53:23 >

• hiç kullanan yokmudur
  • MP150 kullanıyorum chip dergisinin fiyat performans kısmında en iyisiydi
    kartuşu ucuz, doldurmaya bile gerek kalmıyor, hızlı kaliteli baskı son derece memnunum...
  • Canon yazıcılar muhteşemdir. Arkadaşım kullanıyor ve çok memnun. Bu yüzden mutlaka hiç düşünmeden al derim.
  • Bence yazıcı alırken ilk önce kartuş fiyatına bak. Yazıcının kendisinden daha pahalı oluyor kartuşlar.
  • bende mp150 kullanıyorum teknik baskı scan çıktı açısından mp170 ile aynı özelliklere sahip sadace mp170de smart kart ile direk baskı özelliği var bununda çok önemli bir özellik oldugunu düşünmüyorum.bikere canon ,taraması hızlı çıktısı hızlı fotograf çıktısı kaliteli fotokopi kaliteli ve hızlı.yani böyle bi yazıcım olsun ne işim olursa kulllanırım diyosan al.yok işlerin gereği kaliteli çok kaliteli scan,baskı,fotograf baskısı,fotokopi istiyorsan bu aletleri ayrı ayrı hepsinden birartane almalısın.eğerki öğretmensen surkeli çıktı alacaksan mono lazer falan daha iyi olur bunların kendi içinde hesaplamasını sen yapmalısın.ama eger ben çok fonksiyonlu yazıcıya karar verdim diyosan canondan şaşma
  • yazıcı denince akla ilşk gelen isim ve modeli de ii bişi bulursan en ii seçimi yapmış olursun
  • mf 3110 all in one model bu bilen varmıdır
    diğer bilgiler için sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: PNR05

mf 3110 all in one model bu bilen varmıdır
    diğer bilgiler için sağolun

• Kartuşu ucuz,baskısı kaliteli.... Bence güzel bi yazıcı...
  • valla benim almak istediğimde bu. fiyat pahalı ama mükemmel. 1 pl mürekkep damlacıkları püskürtüyo. böylece kartuşların bitmesi çok zor.ayrıca 9600*2400 çözünürlük sunuyo.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1200&productid=bd90515
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Kartuşu ucuz,baskısı kaliteli.... Bence güzel bi yazıcı...

yok yaw o kadar ucuz değil 60 euro bi toneri
  • editledim
  • hps 22
  • hayırlısı olsun 562
  • bugün alıyorum mf3110 alayımmı
  • son kez
  • ALDIM BİLGİLER İÇİN SAĞOLUN
  • eskiden biri bişiy aldımı hayırlı olsun denirdi lale devri vay be
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.