Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
5
Favori
257.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar canon pixma pi1500 yazıcımı 2 aydır kullanmıyordum kartuşlar da üstündeydi ve simdi yazmıyor siyah beyaza yeni kartuş taktım ama pek temiz yazmıyor derin temizleme de yaptım ama pek bir değişiklik yok yardmcı olursanız sevinirim...
  • yeni mp 180 yazıcı aldım resim tarayıcının ayar kısmı en fazla 600 dpi olarak ayarlanıyor özellikleri kısmında 1200*2400 dpi ye kadar tarama yazıyor ben mi acaba yanlış yaptım yoksa en kaliteli tarama ayarı 600 dpi kısmı mı oluyor teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yazıcıya ihtiyacım vardı, dün foruma üye olup yazıcıları inceledim, fiyat açısından Pixma IP4300 de karar kıldım. Bursa da 5-6 mağazada internette fiyat inceledim hepside aşağı yukarı aynı idi (165-175 YTL civarı) Bir tek Electro World ten fiyat bulamamıştım, akşam iş çıkışı electro world e gittim. Canon Pixma IP4300 ü gördüm (167 YTL) fiyat farkı pek yoktu. Diğer modelleri de inceledim , dolaşırken kampanyaya girmiş bir ürün gördüm PİXMA MP600.
    Fiyatına baktım inanamadım 169 YTL!!!!!! görevliye sordum fiyat gerçekmi diye , kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu ve fiyatın 420 YTL den indiğini söyledi. Baktım 1 tane kalmış kutu kaptığım gibi eve geldim. İnternette fiyat araştırması yaptım 370-450 YTL arasında satıldığını görünce acayip 4 ayak üstüne düştüğümü anladım. Dün akşam cihazı kurdum süper özellikleri var ve acayip hızlı. Bende canon cu oldum artık,sık sık bu topiği ziyaret edeceğim artık. Paylaşmak istedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: modemis

Arkadaşlar merhaba,
    Yazıcıya ihtiyacım vardı, dün foruma üye olup yazıcıları inceledim, fiyat açısından Pixma IP4300 de karar kıldım. Bursa da 5-6 mağazada internette fiyat inceledim hepside aşağı yukarı aynı idi (165-175 YTL civarı) Bir tek Electro World ten fiyat bulamamıştım, akşam iş çıkışı electro world e gittim. Canon Pixma IP4300 ü gördüm (167 YTL) fiyat farkı pek yoktu. Diğer modelleri de inceledim , dolaşırken kampanyaya girmiş bir ürün gördüm PİXMA MP600.
    Fiyatına baktım inanamadım 169 YTL!!!!!! görevliye sordum fiyat gerçekmi diye , kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu ve fiyatın 420 YTL den indiğini söyledi. Baktım 1 tane kalmış kutu kaptığım gibi eve geldim. İnternette fiyat araştırması yaptım 370-450 YTL arasında satıldığını görünce acayip 4 ayak üstüne düştüğümü anladım. Dün akşam cihazı kurdum süper özellikleri var ve acayip hızlı. Bende canon cu oldum artık,sık sık bu topiği ziyaret edeceğim artık. Paylaşmak istedim.

süper fiyata almışsın valla güle güle kullan bende bugün mp 510 modelini 12 ay taksitle 165 ytl ye aldım . akşam eve gidince deneyeceğim inş.

• 165 ytl ye nereden aldınız acaba yazar mısınız. birde mp600 ü istanbulda en ucuz nerde bulabilirim..
  • selam

ben dün canon mp460 aldım . çok şık ve kullanışlı, kartuşları TAM DOLU ve DOLDURULABİLİYOR.
    Lcd ekranı var, kızılötesi var, bulutooth adaptörü takabiliyorsunuz. Fotograf makinasında kullandığım SDHC kartımı bile direkt tanıdı, çoğu okuyucu bu model kartı tanımıyor. Kartı taktım direkt Lcd ekranda resimleri görebildim. Yanında gelen yazılımar ise mükemmel.

mp-180 nin biraz rutüşlü hali, zaten aralarında 20-25 ytl fark var. ( Lcd ekran+Blutooth için bence değer )

kolay gelsin.

murat
  • quote:

Orjinalden alıntı: modemis

Arkadaşlar merhaba,

4 ayak üstüne düşmüşüm süper fiyat gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cremisiastro -- 1 Ekim 2007; 0:22:24 >

• Yeni Mp510 aldım yani yazıcı kablosuda aldım ama yazıcıyı pc ye tanıtamadım "bu bilgisayara bağlı usb aygıtlarından birisi tanınmadı" diyor :( Sis 661FM chipsetli anakart usb de sis tabi,hertürlü yüklemeyi denedim yazıcıyı açtığım anda bilinmeyen aygıt diyor ve sürücü yüklemesine geçmiyor, yazıcı bozuk olabilirmi,yada kablodan kaynaklı bir sorunmudur (standart bir yazıcı kablosu başka türleri varmı acaba ) yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..teşekkürler
  • yazıcı kablonu değiştir, düzelecektir..
  • teşekkürler.... hemen alıcam :)
  • s-link (siyah renkli olan 3 YTL mi ne) markalı bir usb kabloyla ben olayı çözdüm tavsiye ederim. Bende başka bir arkadaşın mesajında görmüştüm bu kabloyu alınca onunda sorunu çözülmüştü. Sanırım anakartlarımız aynı sis661fx-rmz sorun çözülecektir.
  • arkadaşlar evde kullanmak için (ödev filan) yazıcı bakıyorum. canon mp160 hoşuma gitti gibi. bir iki sorum var. öncelikle kartuşlar tam dolu mu geliyor yoksa demo mu? bitince doldurmak sorun oluyor mu? bir de genel olarak beğeniyor musunuz aleti? (bi yamuğunu gördünüz mü yani)
  • Arkadaşım bence mp180 al.Hem tarayıcı çözünürlüğü hemde hafıza kartı girişi var.Hemde önemlisi evde dolum yapılabiliyo.Epson gibi chipli kartuş yokmuş.Ben daha kullanmadım ama en çok o önerildi.Ve yakında da alcam.Şu harçlığı alalım.Şimdi elimdeki epson dx4850 yi satıp onu alcam.Çünkü kartuş parasından battım.Ama yinede biraz daha araştır.
  • Burdaki yazılar, bilgiler ve tavsiyeler doğrultusunda MP-460 modelinden sipariş verdim. Çünkü yazıcıdan hiç anlamam ilk yazıcım olacak. Tamamen yazılarınızdan mantık yürüttüm. Bugün kargoya verilecekmiş. Fiyat 161 YTL USB Kablo dahil. Fiyat bana uygun gibi geldi ve siparişi verdim. Yarın elimde olur inşallah. Akşamada test ederiz. Bakalım dediğiniz kadar avr mı ? Dediğiniz kadar güzel mi ? Pişman olmam inşallah.

Bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkürler...
  • ben mp 600 e karar verdim ama halen uygun bi fiyata ulaşamadım. şu anda 290-300 ytl arası görünüyo fiyatı. bu fiyat iyimidir..

ayrıca bilişim fuarı açıldı bugün. oraya giden varmı acaba. orada mp 600 kaç para bilen varmı arkadaşlar..
  • mp600 de gönlümüz vardı ama mp510 aldım bugün. tamamen duygusal nedenlerden. 146 ytl 12 taksit olunca aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JawsOzzy

Burdaki yazılar, bilgiler ve tavsiyeler doğrultusunda MP-460 modelinden sipariş verdim. Çünkü yazıcıdan hiç anlamam ilk yazıcım olacak. Tamamen yazılarınızdan mantık yürüttüm. Bugün kargoya verilecekmiş. Fiyat 161 YTL USB Kablo dahil. Fiyat bana uygun gibi geldi ve siparişi verdim. Yarın elimde olur inşallah. Akşamada test ederiz. Bakalım dediğiniz kadar avr mı ? Dediğiniz kadar güzel mi ? Pişman olmam inşallah.

Bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkürler...

HAYIRLI OLSUN ARKADAŞIM İYİ GÜNLERDE KULLAN

ÜRÜN HAKKINDA YORUMLARINI BEKLİYORUZ...

• @cremisiastro

Sözde bugün kargoya verilecekti. Şimdi bi daha durumuna baktım "Sipariş Hazırlanıyor" yazıyor. Pazar gününden beri ne hazırlıyorlar merak ettim doğrusu. Yarında kargoya vermezlerse iptal edecem siparişi. Gidecem vatana veya golda ordan alacam. Ben bugün elimde olur diye düşünüyordum şimdi en erken perşembe elimde olacak. 1 gün daha beklerim hafta sonu gider kendim alırım o zaman. Yarını bekliyorum.

Ürün elime geçtiği gün yorumlarımı yapacam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trabzon99

mp600 de gönlümüz vardı ama mp510 aldım bugün. tamamen duygusal nedenlerden. 146 ytl 12 taksit olunca aldım.

İyi fiyata almışsın
  • arkadaşlar merhaba teknosadaki lbp 2900 lazer printeri almayı düsünüyorum. Ancak tereddüt ettiği bazı hususlar var. baskı türüne elektrofotografik deniyor bu lazerden farklı bir seymi cizahın kullanım ömrünü etkilermi birde sarf malzemesi tonermidir, yazıcıya toner dolumu yapılıyormu ve maliyeti ne kadar bilen varsa cavaplamasını rica ederim. saygılar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.