Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
5
Favori
257.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hocam 4150 tam size göre o zaman, fotokopi, yazıcı, tarayıcı ve faks özelliklerinin hepsini sorunsuz kullanıyoruz ofiste. Benim bildiğim 4270'te ekstra olarak ethernet desteği var. Başka vir farkı var mı bilmiyorum.

Bu arada hızlıal'da 465 TL gibi bir fiyata görmüştüm dün, bir bakın isterseniz. Ben İzmir'de Teknomy'den aldım kampanyadayken.
  • Arkadaşlar bende Canon Pixma ip4300 yazıcı var daha dün kendinden çip resetleyici kartuş aldım kartuşu takıp yazıcıyı çalıştırdıktan sonra yeşil ışığın altında sarı ışık yanıp sönüyor ve hiç bir şekilde yazım yapamıyorum bunun sorunu ne olabilir aldığım yerle görüşücem ama önce sizin fikrinizi almak istedim yoksa yeni printer almak zorundamıyım şimdiden tşk ettim Allaha emanet.
  • Kartuş ve toner eyitimi almak isteyen 2 gün içerisinde usta kıvama getirilir .
    Bu konuyla ilgilenmek isteyen arkadaşlar bana ulaşa bilir .
    Dunya çapında 1783 bayimiz bulunmaktadir Sizde bizim bayimiz olabilirsiniz .

0554 450 72 72
    microerbilisim.com.tr
  • canon MP630 MP610 MP 620 - PM540 - IP4600 yazıcıların baskı kafası ömrü sınırlımıdır. cescesor mürekkep kullanarak kaç sayfa çıktı alınabilir. baskı kafası bozulduğunda yazıcılar çöpe mi gidiyor. yoksa bu kafalar ayrı satılıyor mu.
  • arkadaşlar bende canon mx300 var geçen gün kağıt sıkışmış kağıdı çekip çıkardık ama o günden beri ekranında kağıdı çıkarın ve ok ' e basın yazısı var ok'e basıyoruz yine aynı hatayı veriyor tavsiyesi olan varmı?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Ben çok fonksiyonlu "ucuz" bir yazıcı almak istiyorum. Öğrenciyim, eve alacağım. Okuldaki projeler için gerekli olacağı için çok sayıda sayfa yazdıracağım.
    Başta da söylediğim gibi ucuz bir ürün olmasına, kartuşunun doldurulmasına öncelik veriyorum.
    Kartuş resetleme, doldurma gibi konulara çok uzağım.
    Hiç bir şey bilmeyen birine ne tavsiye edersiniz ?
    Canon'un kartuşları doldurulabiliyor mu ?
    http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=35968
    ben bunu gördüm..
  • ARKADAŞLA ÇOK TEMİZ KULLANILMŞ CANON MP 160 ÇOK FONK. YAZICI BULDUM VE FİYATI ÇOK UYGUN DAHA KARTUŞLARI BİLE BİTMİŞ DEİL ÖNCEKİ SAHİBİ ORJİNAL KARTUŞ KULLANIYOR AMA YAZICI HAKKINDA PEK BİR BİLGİM YOK EVDE KULLANMAK İÇİN PERFORMANSI YETERLİ OLURMU VE EN ÖNEMLİSİ KARTUŞLARI DOLABİLİYOR MU?KULLANAN YADA BLGİSİ OLAN ARKDAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLALIM....
  • Öncelikle merhaba

Benim soruma gelince

2 gün önce kartuşlarım bitmişdi bende doldurtturdum fakat renkli birşey çıkartmak istediğimde renkler birbirine girmiş vaziyette çıkıyor beyazı yeşilimsi maviyi kırmızımsı bir renkde çıkarıyor. 5-10 defa denememe rağmen bu düzelmedi istediğim renkleri çıkaramıyorum sebep nedir acaba? Kartuşmu bozuldu?

Yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Cevabını kimse bilmiyormu ya kaç gün geçdi aradan hala cevap yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardon

quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

quote:

Orjinalden alıntı: cremisiastro

quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

CANON YAZICILARDIN PG40 VE CL 41 KARTUŞLARINDA DOLUMA ENGEL CHİP MEVCUT MUDUR?

PG-40 VE CL-41 MODELLERİNDE CHİP YOKTUR

FORUMDAKİ TOPİCLERE BİRAZ BAKARSAN SANA YARDIMCI OLABİLECEK BİLGİLER VAR...

bir sitede şöyle bir bilgi var, ne kadar doğru bilmiyorum

Canon PG-40, PG-50, CL-41, CL-51 kartuşunu reset etmek için en yukardaki sıraya bir parça şeffaf bant yapıştırın.

Sonra kartuşu Canon yazıcıya yerleştirin. kapağı kapatın. Ekranda hata diye yazacak. kartuşu çıkarın.

İlk sıradaki şeffaf bandı çıkartın, ikinci sıraya yapıştırın. Kartuşu tekrar yazıcıya yerleştirin, kapağı kapatın. Tekrar "hata" yazmasını bekleyin. Kartuşu yazıcıdan çıkarın. Şeffaf bandı tamamen sökün .

Canon PG-40, PG-50, CL-41, CL-51 kartuş reset olmuştur. Basmaya devam edebilirsiniz

Bu işlemler renkli ve siyah için ayrı ayrı mı yapılacak yoksa aynı anda mı? Birde kartuşta çip yoksa dolumdan sonra neden boş gösteriyor? Muadil kartuş kullanırsam dolumdan sonra mürekkep seviyesi görünür mü sürekli dolum yapabilir miyim ?

Bende CANON İP 6600D yazıcı wardı mukemmel bir yazıcıydı hızlıydıda lcd ekranından butun kağıt formatlarına çıktı almana yardımcı oluyordu 30sn de foto baskı alıyordum ama orjınal kartusları pahalıydı 70 tl civarıydı onlarda 40 41 kartus kullanıyordu sanırım hatırladıgım kadarıyla neyse bir gün kartuşlar bitti, doldurtturayım dedım doldurttum
    ama yazıcıdan cıktı alamaz oldum
    ben de sinirlendim yazıcıyı çöpe attım sıfır kartus alsam yazıcıyla aynı fiyata geliyordu zaten
    şimdi de mp240 almayı dusunuyorum ama yurt dısında mp250 çıkmış tek farkı 240ta copy özellliği maxımum 9 sayfa sanırım 250 de ise 99 sayfa

• Arkadaşlar bende CANON PIXMA MP-190 modelini almayı düşünüyorum. çok fonksiyonlu bir yazıcı. tarayıcı yazıcı ve fotokopi özelliklerini barındırıyor ve 100TL civarlarında. ancak kartuş mevzusu aklıma takılıyor. Zamanında Lexmark Z serisi almıştım ve kartuşu sıfır yazıcısı ile aynı fiyata denk geliyordu. bir kış geçirdi mürekkepler dondu kartuş kullanılmaz hale geldi.

bu almayı düşündüğüm modelde kartuşlar dolum yapılabiliyor mu acaba? Ona göre alacağım.
  • neredesiniz canon team
  • slm epey bir zamandır konuyu takip ediyorum bende de canon mp-140 yazıcı var aldığım güne lanet olsun şuana kadar 200 tl masraf etmişimdir bu yazıcıya her türlü reset yolunu denedim olmadı geçenlerde muadil kartuş aldım cl-41 taktım onada hata verdi e-5 hatası sanırım bu yazıcılar bu kartuşları tanınmaması için bir işlem yapıyor üzerinde aynı kartuş mp-160 markalaı başka bir makinada denendi ondada e-5 hatası aldım benim vardığım sonuç makine kartuşun ID kimlik numarasını ya siliyor yada bozuyor kullanılmaması için bugün bir yazıcı merkezine gittim adam 10 kuruş daha masraf etme at gitsin diyor allah belanı versin canon diyorum başka da birşey demiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meehmet55

slm epey bir zamandır konuyu takip ediyorum bende de canon mp-140 yazıcı var aldığım güne lanet olsun şuana kadar 200 tl masraf etmişimdir bu yazıcıya her türlü reset yolunu denedim olmadı geçenlerde muadil kartuş aldım cl-41 taktım onada hata verdi e-5 hatası sanırım bu yazıcılar bu kartuşları tanınmaması için bir işlem yapıyor üzerinde aynı kartuş mp-160 markalaı başka bir makinada denendi ondada e-5 hatası aldım benim vardığım sonuç makine kartuşun ID kimlik numarasını ya siliyor yada bozuyor kullanılmaması için bugün bir yazıcı merkezine gittim adam 10 kuruş daha masraf etme at gitsin diyor allah belanı versin canon diyorum başka da birşey demiyorum.

Geçmiş olsun hemşerim.
    Bende yeni MP-630 aldım. Oto resetli dolan kartuş takımı aldım doldurup taktım hiç sorun çıkmadı.
    Yalnız mürekkep renk tonunu tutturamamışlar buna uygun mürekkepler yoldaymış geldiğinde değişecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

slm epey bir zamandır konuyu takip ediyorum bende de canon mp-140 yazıcı var aldığım güne lanet olsun şuana kadar 200 tl masraf etmişimdir bu yazıcıya her türlü reset yolunu denedim olmadı geçenlerde muadil kartuş aldım cl-41 taktım onada hata verdi e-5 hatası sanırım bu yazıcılar bu kartuşları tanınmaması için bir işlem yapıyor üzerinde aynı kartuş mp-160 markalaı başka bir makinada denendi ondada e-5 hatası aldım benim vardığım sonuç makine kartuşun ID kimlik numarasını ya siliyor yada bozuyor kullanılmaması için bugün bir yazıcı merkezine gittim adam 10 kuruş daha masraf etme at gitsin diyor allah belanı versin canon diyorum başka da birşey demiyorum.

Geçmiş olsun hemşerim.
    Bende yeni MP-630 aldım. Oto resetli dolan kartuş takımı aldım doldurup taktım hiç sorun çıkmadı.
    Yalnız mürekkep renk tonunu tutturamamışlar buna uygun mürekkepler yoldaymış geldiğinde değişecekler.

kartuşları nerden alıyorsunuz ..

canon printerlarla ço ksorun yaşadım ofiste .Ip 4600 mp750
    hemen kafaları gitti ve dünya para ama evdeki ip4000 aynen çalışoyo onu ofise getirdim..

şimdi eve lazım ama kararsız kaldım şu kartuş reset işleri falan canonda can sıkıyo..
    ama yinede canon baskı kalitesi çok iyiydi.

çok fonksiyonlu ne tavsiye edersiniz 250 tl kadar ev için kartuşları dolabilir olsun

teşekkürler

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=4&sp=brand=canon

• CANON MX 300 ALDIM...KARTUŞ BİTTİ VE DOLUM YAPTIRIP RESET ATTIM.YAZICI İLK GÜNKÜ GİBİ KARTUŞLARI YENİ OARAK ALGILADI.. FAKAT İKİ AY SONRA YAZICI EKRANDA MUR KARTUŞUNU AYARLA YAZISI ÇIKIYOR VE HİÇ BİR TUŞ ÇALIŞMIYOR..
    TEKRAR RESET ATMAK İSTEDİM. "WİTHOUT CLEANING " DEN SONRA TEST SAYFASI BASMIYOR.HATA VERİYOR... HER AÇIP KAPATMAMDA BÖLGESEL AYARLAR ÇIKIYOR...YAPIYORUM.MUR KARTUŞUNU AYARLA ÇIKIYOR HİÇ BİR TUŞ ÇALIŞMIYOR...
    BANA YARDIMCI OURMUSUNUZ...TEŞEKKÜRLER
  • Selam arkadaşlar bende dvd üzerine baskı yapmak için canon marka çok fonksiyonlumu deniliyor bilmiyorumondan almak istiyorum.Dvd üzerine baskı yapacağım.Acaba hangi ürünü tavsiye edersiniz?İstanbulda oturuyorum nerde bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Geçmiş olsun hemşerim.

kartuşları nerden alıyorsunuz ..

canon printerlarla ço ksorun yaşadım ofiste .Ip 4600 mp750
    hemen kafaları gitti ve dünya para ama evdeki ip4000 aynen çalışoyo onu ofise getirdim..

şimdi eve lazım ama kararsız kaldım şu kartuş reset işleri falan canonda can sıkıyo..
    ama yinede canon baskı kalitesi çok iyiydi.

çok fonksiyonlu ne tavsiye edersiniz 250 tl kadar ev için kartuşları dolabilir olsun

teşekkürler

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=4&sp=brand=canon

Yazıcıyı (MP-630) vatan bilgisayarda kampanya vardı oradan aldım 220TL. 1 ay kadar oldu.
    Şu an birçok yerde 350-400 arası fiyatlar var. En hesaplı buradahttp://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=canon%20mp-630

Kartuş takımını komple set olarak (kartuş + mürekkep + dolum aparatları) bu forumda methini duyduğum cescesor.com dan aldım.
    Hemen dolum yapıp taktım cihaza hiç sorunsuz çalıştı. Baskı kaliteside gayet iyi fakat mürekkebi yeterince test etmeden MP-610 da kullanılan mürekkepden göndermişler ondan dolayı hafif renk uyuşmazlığı var. Bunu sonradan farketmişler birkaç kez arayıp ilgilendiler.
    MP-630 a uygun mürekkebin yolda olduğunu gelince değiştirileceğini söylediler. İlgileri için buradan kendilerine teşekkür ediyorum.

• CANON OFFICEJET MP630 YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPİ

bende senin kullandığından almak istiyorum ..

yalnız orayı aradım 5 li set alırsın birini iptal edersin dediler..

4 kartuş var demi ..
    kartuş resetleme derdi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

CANON OFFICEJET MP630 YAZICI-TARAYICI-FOTOKOPİ

bende senin kullandığından almak istiyorum ..

yalnız orayı aradım 5 li set alırsın birini iptal edersin dediler..

4 kartuş var demi ..
    kartuş resetleme derdi varmı?

5 kartuş var 1 büyük siyah, 1 siyah, 1 mavi, 1 kırmızı, 1 sarı
    Kartuşlarda otomatik resetleyici var. Takınca makina hiçbirşey sormuyor sorgusuz sualsiz kullanıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.