Şimdi Ara

Canon s1 harici disk olamıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Ben yakın bir zamanda canon s1 IS aldım. Muhteşem bir alet. Harika işler çıkarıyor herşeyinden memnunum fakat bir sorum var. Geçenlerde canonun içindeki 512 mb lık cf karta bir kaç dosya atmaya çalıştım atmadı. Hatta aynı makineden çektiğim avi filmleride atmadı. Makinanın içine (kartın içine yani) sadece jpg formatındaki resimlerden atabiliyorum. Acaba canon s1 i harici disk olarak kullanamıyorum? yardımcı olursanız sevinirim,
    sağolun...

• kullanılamiyor... diger kanonlarda da durum boyle (en azından benim kullandiklarimda)

Ama bir card reader ile cok rahatca yaparsiniz istediginizi..
  • bende canon s1 almak istiyorum fakat sonylerde video divide olayı var bir videonun gereksiz kısmını silmeye yarıyor sırf bu ozellik yüzünden vazgecebilirim
    Acaba bu ozellik canon larda varmı?
  • video çekim konusunda canon s1'den iyisini bulabileceğini
    sanmıyorum (kendi kategorisinde). Bir kere film çekerken
    zoom yapabilme (hemde 10x optik zoom) imkanı pek bir
    makinede yok. Hem o dediğim film kesip biçme işini makineden (bilgisayara aktarmadan) direk menüleri vasıtasıyla çok
    kolay ve güzel bir biçimde yapabiliyorsun. İster başından
    bir kısım, ister sonundan bir kısım istersen her iki taraftanda
    belirlediğin kısımları çıkarabiliyorsun. Bu çıkarmaları yaptıktan
    sonra filmi kaydetmeden önce ön izlemede yapabiliyorsun.
    Böylece herhangi bir yanlışlık önleniyor. Sony'dense canon u
    kesinlikle tavsiye ederim.
    NOT: Benim dediğim bu özellikler canons1 IS için. Diğer canon modellerini bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omalko -- 28 Aralık 2004, 11:48:38 >
  • canon pro1 almak isteyen beni bulsun ( türkçe kullanma kılavuzu var.)
    iki aylık makina.bir ay içinde alıcı çıkarsa satmayı düşünüyorum daha sonra ihtiyacı görmüyor.
    aksesuarları fabrika çıkışı ful.
  • bu olay makine ile ilgili değilki, CF kartla ilgili. CF karta video ve resim kaydedebilirsin.
  • kesinlikle olay cf kart la alakalı deil canon makineler sadece resim yazdırıyor karta mp3 e falan izin vermiyor kart aynı kart
  • sızde mp3 lerın uzantılarını jpg yada avi fılan yapıp atın sonra hedef bılgısayarda degıstırırsınız
  • o kadar basit olcağını sanmam deneyin haber verin madem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.