Şimdi Ara

Canon MP610 'Yazıcı kafası türü yanlış,U052'hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En fazla 20 kere kullandığım MP610 printerımı uzun süreden sonra açtığımda "Yazıcı kafası türü yanlış"hatası aldım.Kullanmadığım bir şeyin bozulması firmanın planladığı bir hata olduğunu düşünmeme yol açtı. Resetlemeyi denedim.Servis Mode'a girdi ama daha öteye geçemedim.Kafayı değiştirmeden nasıl halledebilirim ya da değiştirmem bir işe yarar mı?

• yeni kafa en az 50-70 dolardır o sebeple yazıcıyı resetlemeye calısın bir sekilde.
  • Hiç bir şekilde bu model yazıcıyı resetleme yolunu bulamıyorum.internet çöplüğe dönmüş durumda:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende var. çok sık kullanmıyordum. U051 bazende U052 hatası veriyor.

@Galactus ben 2 kez çözüm bulmuştum isterseniz deneyin. printer kapalıyken
    on/off + OK + Renkli Tuş + kırmızı tuş Aynı anda basın ve 30 saniye bekleyin. sonra hepsinden parmaklarınızı çekin. printer açılacak.

bi deneyin olabilir. bende artık işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar, Apple gibi Canon da eski modelleri devredışı mı bıraktırdı acaba? ben de uzun süre kullanmadıktan sonra yazı kafası hatası aldım, her yolu denedim, ama ne yazık ki hata devam ediyor. her yolu denedim derken, eski reset yemiyor. ayrıca kafayı çıkarıp tamamen temizledim.. bir önerisi olan var mı acaba?
  • selinkucuk S kullanıcısına yanıt
    Planlı arıza bunlar.Kimse artık tamirini de yapmıyor bunların.Tek çare yeni printer almak. HP veya Epson.
  • Benimde mx925 yazıcım yazıcı kafası türü yanlış hatası veriyor. Naptın bir çözüm bulabildin mi sen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.