Şimdi Ara

Canon ip1500 kullananlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki yorumları ve cebimdeki parayı göz önünde bulundururarak Canon'un pixma ip1500 modelini aldım. Gayet memnunum aletten. 3-4 e-book bastırınca haliyle kartuş bitti. İzmir'de muadil kartuşları 5 liraya satıyorlar ancak ben 3-4 günde bir kartuş almak istemiyorum. Neyse fazla uzatmadan evde kartuşlarını kendi dolduran arkadaşkara bir kaç sorum var...
    1-) Bir kartuşu kaç kere doldurabiliyorsunuz?
    2-) Bu modellerde; manyetik dalga kartuşun üzerinde olmadığı için ne kadar kötü doldurulursa doldurulsun printera bir zarar gelir mi?
    3-)http://www.sevenhill.com u hazırlayan arkadaş gibi pelikan mürekkeple doldursam printera zararı olur mu? ( Bir kaç dolumdan sonra kartuş patlasa da olur. Asıl soru printer? ) ( Bu arada siteyi hazırlayan arkadaşa teşekkürler )
    4-) Şimdilik bu kadar galiba :)

• bence başkasına dolum yaptır kartuş elinde alır.ama yinede karar senin
  • kartuşu doldurmak için mürekkep al siyah
    inkjet dye veya pigmentli mürekkep olsun
    kartuşun mürekkep çıkan siyah yerine mürekkebi damlatarak (enjektör ile) doldur
    8 ml mürekkep alır max
    5-6 ml doldur yeter

kafaya zararı yok :)
  • quote:

kartuşu doldurmak için mürekkep al siyah
    inkjet dye veya pigmentli mürekkep olsun
    kartuşun mürekkep çıkan siyah yerine mürekkebi damlatarak (enjektör ile) doldur
    8 ml mürekkep alır max
    5-6 ml doldur yeter

kafaya zararı yok :)

Önerin için teşekkürler. Yalnız içimden gudik bir ses illa pelikanla dene diyor. Hayır bir şey değil o sevenhill i yapan arkadaş kafama yaldızlı mürekkebi de soktu. Pelikan olursa kesin onu da denerim :) Neyse tekrar teşekkürler...
  • arkadaşım nerden aldın ip1500 ü ne zaman aldın ben bi türlü bulamıyorum
    bilen varsa lütfen solesin
  • bende bi soru sormak istiyorum ip1500 foto kağıdına süper kaliteli foto basıyo peki ben şimdi muadil kartuş alcam aynı kalitede foto basabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurti

arkadaşım nerden aldın ip1500 ü ne zaman aldın ben bi türlü bulamıyorum
    bilen varsa lütfen solesin

hocam bu hala guncel lutfen cewap yazın

artııı

""bende bi soru sormak istiyorum ip1500 foto kağıdına süper kaliteli foto basıyo peki ben şimdi muadil kartuş alcam aynı kalitede foto basabilir mi? ""

artı kendimiz doldurursak ne gibi farklılık olur kalite ne olur ??
  • ben istanbul da sb 3 ytl renkli 5 ytl ye alıyorum kartuşu çok yoğun bir baskı talebimde yok evde. açıkçası doldurmakla da uğraşmıyorum, muadil her zaman daha avantajlı, hiç kasma bence.
  • renklinin muadilini siyahında kendim dolumunu yapma taraftarıyım...muratremix arkadaş girmio heralde bu aralar foruma... siyah tamam da renkliyi nasıl dolduruyoruz peki
  • renklide aynı şekilde doluyo
    3 rengide ayrı ayrı dolduracaksın
  • IP 1500 arayanlar teknosada var 85 YTL 15 Taksit
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

renklide aynı şekilde doluyo
    3 rengide ayrı ayrı dolduracaksın

peki hocam aynı şekilde alttan şırıngayla mı? üçünün de ayrı deliği ayrı da kartuşun içinde odacıkları da ayrı mı?hani boyaların birbiriyle karışma ihtimali yok di mi fazla basarsak mürekkebi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: radio

IP 1500 arayanlar teknosada var 85 YTL 15 Taksit

hangi şubede?? ben bulamadım da
  • ne mp160 ne 170

ne ip4200 ne 3300

son kararım ip1500 buldum ve yarın alıyorum oh be

yarın akşam yorumları yazarım hadi iyi gecler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.