Şimdi Ara

canon eos 500 yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu makinayı kullanan varsa bana fikirlerini söleyebilir mi? bu makinadan almayı düşünüyorum da önerilerinize açığım...şimdiden teşekkürler..

• EOS 300'un bir önceki modeli, başlangıç için yeterli analog slr, ancak alacağınız fiyat önemli, bence yaşça daha yeni olan modelleri düşünün,
    300, 300V, 300x, 3000v gibi.. Ya da biraz para çıkartabilirseniz ikinci elde düzgün eos 30, 33 bulabilirsiniz. Kaça buldunuz makinayı?
  • 225 ytl ye buldum, ama acelem yok şu an,dijital bi makinam var ama ben manuel ayarlamalar yapmak istiyorum d slr makinalar da çok pahalı o yüzden analog makina bakıyorum, sizin önerebileceğiniz 200 ytl civarında ikinci elini bulabileceğim makina varmı?? yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler
  • cevap bekliyorum kimse yardım etmiycek mi bana slr makina alma konusunda?? kullanan tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa ve makina önerisinde bulunursa sevinirim..
  • Manuel ayarlar yapmak istiyorsanız, 100 ytl altına alabileceğiniz bir sürü mekanik slr makinalar var. EOS 500'ü aldıktan sonra genelde Program modlarında kullanacağınızı düşünüyorum. Benim tavsiyem budur...
    Fiyat olarak sorduğunuz alet normal. Ben geçen ay 300v'yi 280'den sattım.. Ucuza gitti :( 200'e almaya çalışın, veya o fiyata 300 veya 3000v bulmaya çalışın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.