Şimdi Ara

Canon a530 & a540 Türkçe Kullanma Kılavuzu burada.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
7.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar farkındayım birçok arkadaşımız Canon A530 veya A540 fotoğraf makinesine sahip olmasına rağmen Türkçe kullanma kılavuzları yok. Bende usanmadan sıkılmadan bendeki kılavuzu scanner ile taradım ve pdf formatına getirdim. Bazı sayfalar biraz kayık ama o kadar kusuru hoşgörün
    Artık güzel güzel resimler çekip bizimle paylaşırsınız. Türkçe Kullanma kılavuzunuzu güle güle kullanın.

Canon a530 & a540 Türkçe Kullanma Kılavuzu burada.

Canon a530 & a540 Türkçe Kullanma Kılavuzu

Dosya boyutu 21.6 mb

Not: emeğe saygı, lütfen dosya adını ve açıklamayı değiştirip başka forumlarda yayınlamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coustic -- 14 Ocak 2007; 23:20:49 >

• Kardeş bende bu kitapçık var ama seni bu düşünceli davranışın için tebrik edicem.
  • ellerine sağlık bir 530 kullanıcısı olarak teşekkur ederim
  • saol ellerin dert görmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimax -- 1 Eylül 2006; 20:43:56 >
  • Ben de a540 ı yeni aldım ve kullanma kulavuzum yoktu çok teşekkürler emeğin için.
  • bende kullanma klavuzu çıkmadı linke tıklıyorum fakat indiremiyorum linkte bir sorun olabilirmi?
  • kostik kardeşim sağolasın bu faydalı paylaşımından dolayı ben linkini buldum ve indiriyorum şimdi.
  • Selamlar, canon a540 kullanım klavuzunu indiremiyorum.
    Çalışan link varmı .yardım bekliyorum
    TEŞEKKÜRLER.
  • kardeş link ölmüş aradım hiç bi yerdede türkçe kullanmaklavuzu bulamadım makinamla ilgili (a530) tekrar yukleyebilirsen cok ii olur teşekkürler herkese ii bayramlar
  • makinem yok ama insanlara faydalı olabilmek için gösterdiğin çabadan dolayı seni tebrik ediyorum hocam

eline sağlık
  • dosya rapid'de silinmiş, tekrar yükleyebilir misin acaba zahmet olmazsa.
  • arkadaşlar linde kullanma klavuzuoan varsa bi zahet yüklüyiversin makina var kullanamaıyorum adam gibi.teşekkürler
  • ellerin dert gormesin
  • hocam çok teşekkür ederim ben de. yeni bir a630 kullanıcısı olarak elimde türkçe kılavuz olmadığından ve makinelerin kullanımı çok benzediğinden dolayı uyarlamaya çalışacağım, umarım işe yarar...
  • tskler ellerin dert görmesin .......
  • teşekkürlewr arkadaşım
  • teşekkürler...
  • Güle güle kulannın.
  • varsa link yenileyebilir misiniz çok geçmiş üzerinden ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.