Şimdi Ara

Canon 800D 760D 750D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Canon 800d 760d 750d diye ürünleri var. 800d 45af noktalı güzel bir makine ama ben hobi amaçlı çekecegim profesyönel değilim.

Bilen büyüklerimiz tecrübeliler Ne tavsiye ederler..

• profesyonellikle alakasi yok hocam hareketli bir konuda ne kadar af noktasi varsa konuyu net cekmen bir o kadar kolay oluyor.sen 45 af dersin adam bana 1 tane bile yeter der.forum da zihniyet belli zaten bende 700d var ama her sey muhtesem der işin içinden cikarlar.birde 200 lens cesidinin icinden 50 mm onerirler.olay bundan ibaret.bence 80d altinda canona para vermek mantiksiz 800d yi incelemedim bilmiyorum.benim önerim nikon 7100 cikabilirsen 80d olur.bu koca makinlerle ugrasmam dersen olympus em10 yada sony a6300 gibi aynasizlar bu saydigin makinelerden daha yetenekli.illa dslr kücük boy isterdende ucuza nikon 5300 afp lensli al cik o entry level segmentinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odak noktasina takilmayin.
    Millet 9 caprazli 11 odak noktasiyle neler cekiyor.

Siz ne cekeceksiniz ki 45 odak noktasi tercihinizde belirleyici olsun. Bu mantikla eski makine kullananlar foto cekmiyor.

Extrem bir kac ornek disinda zaten odaklamayi makineye birakmamali. Kaldi ki siz zaten hobi amacli kullanacakmissiniz. Bu durumda tek odak noktasi bile yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 28 Haziran 2017; 15:54:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her şey yalan yani resimlerde takilmayin diyor.

Canon 800D 760D 750D

Canon 800D 760D 750D

Canon 800D 760D 750D
    Canon 800D 760D 750D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popturceyn -- 28 Haziran 2017; 16:24:36 >

• Ben köprüde çalısıyorumda manzara fotografı cekmek istiyordum.ona göre almak istedim. Hemde yurtdışına gidicem orda manzara kaliteli fotograf cekmek istiyorum sadece

• bak bu resimde fikir verebilir.

Canon 800D 760D 750D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.