Şimdi Ara

canon 100d tavsiye edermisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler yaklaşık 4 aydır fotoğraf makinesi araştırmaktayım ve şu an bütçeme göre en uygunu 100d olarak görünüyor (1300 tl dc lens) kasa olarak şirin ve ufak olmasıda bir artısı benim için. onun dışında özellikleride 650d ye çok yakın hatta aynı buna ragmen daha ucuz olması gerçekten çok cezbetti beni. Bu makineyi kullanan veya yorum yapabilecek varmı ?

• yorumda bulunacak tavsiye verecek birileri yokmu koca forumda. bugün veya yarın almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssarunass -- 15 Kasım 2014; 10:17:11 >
  • 650d'den tek eksiği dönemeyen ekranı sanırım,onun dışında küçük bir gövdesi olması kullanım alanına göre artı olabilir,fiyatıda ucuzmuş hem;ben kaçırmayın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim 2 ay önce tam 1300 liraya 600d alacakken bbilgisayarım bozulmuştu ve makine işi rafa kalkmıştı şimdi bu makineyi 1300 tlye görünce çok uygun geldi gözüme internet yorumlarında da fotoğraf kalitesi olarak 650-700 d den pek farkı olmadıgını söylüyolar zaten bakalm bugün veya yarın almayı dşünüyorum.
  • ssarunass kullanıcısına yanıt
    Zaten lensiniz iyi olursa bütün makinelerle çok güzel kareler yakalayabilirsiniz,100d'de size yetecektir,iyi günlerde kullanın

• doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim zaten şu an alacagım dc lensten pek bişi beklemiyorum açıkcası. 2-3 ay sonra bir 50mm veya 40 mm alıp daha sonrasında daha ileri bir lens alarak devam etmeyi düşünüyorum.
  • ssarunass kullanıcısına yanıt
    Aynen,kit lensten fazla bişey beklememek lazım;bence 2-3 ay sonra tamron 17-50 alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ssarunass

Evet beyler yaklaşık 4 aydır fotoğraf makinesi araştırmaktayım ve şu an bütçeme göre en uygunu 100d olarak görünüyor (1300 tl dc lens) kasa olarak şirin ve ufak olmasıda bir artısı benim için. onun dışında özellikleride 650d ye çok yakın hatta aynı buna ragmen daha ucuz olması gerçekten çok cezbetti beni. Bu makineyi kullanan veya yorum yapabilecek varmı ?

650 d dc lensli 1350 ve 1400 e zaten hepsiburada dusuyor. Cek yada banka puanıyla ucuza gelır.... Ama daha kucuk dersen internetten okuduguma gore flası bıraz aZ patlıomus 650 d ye gore. Onun dısında guzel. Hepsiburada 2 ay once 1100 tlye satttı 100d yi

• gunesindostu G kullanıcısına yanıt
    tam sen bahsettin 100 d hepsiburada da 1200 tl + 100 tlaxese chip puan kampanyası yapımş gönlün temizmiş dostum :D benim merak ettiğim bu makinenin garantisi ithalatçı garantisimi yoksa distribütor garantisimi ? mesela ben golddan almayı düşünüodum distrübütor garantili oldugu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssarunass

tam sen bahsettin 100 d hepsiburada da 1200 tl + 100 tlaxese chip puan kampanyası yapımş gönlün temizmiş dostum :D benim merak ettiğim bu makinenin garantisi ithalatçı garantisimi yoksa distribütor garantisimi ? mesela ben golddan almayı düşünüodum distrübütor garantili oldugu için.

Gittigidiyorda daha uyguna geliyor. 1199TL normal fiyatı. %5 direk indirimle 1139 TL ye geliyor. Maximum kart varsa 100 TL puanla 1039TL ye geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.